Aukce XL./2017
Alois Hejl
Podle motivu Gogola
Id: 91301
olej/dřevo, rozměr 21 x 29 cm, signováno vpravo dole, datováno 48, popsáno a datováno na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
Josef Čapek
Ptáček
Id: 92002
originální barevný linořez/papír, velikost ve výřezu 22,5 x 14 cm, nesignováno, rok vzniku 1918, dar Josefa Čapka svým přátelům, paspartováno, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
500 Kč
3 000 Kč
Jiří Balling
Ovocné zátiší
Id: 88810
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 800 Kč
Josef Krčil
Kytice
Id: 84404
olej/plátno, rozměr 92 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno 1943, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
900 Kč
2 800 Kč
Hilar Václavek
Dvorek s chlívkem
Id: 92404
olej/plátno, rozměr 40 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno 1906, zaskleno, poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 800 Kč
Rudolf Puchold
Pražská brána v Rakovníku
Id: 89814
olej/plátno/karton, rozměr 63 x 38 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozená malba, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 700 Kč
Karel Tomsa
Zákoutí
Id: 87503
akvarel/kvaš/papír, rozměr malby 23 x 15 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 600 Kč
Karel Schadt
Mlha v lese
Id: 90602
olej/karton, rozměr 35 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 600 Kč
Boris Jirků
Kejklíř
Id: 92205
kombinovaná technika/papír, rozměr 70 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 95, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 600 Kč
Rybáři
Id: 88302
olej/plátno/podloženo lepenkou, rozměr 63 x 46 cm, signováno vpravo dole U. Kotas, datováno, lehce poškozený obraz, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 500 Kč
Pavel Filip_
Jarní nálada
Id: 89105
olej/plátno, rozměr 86 x 62 cm, signováno vpravo dole, autorsky olištováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 500 Kč
Portrét dívky
Id: 90909
olej/plátno, rozměr 57 x 44,5 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v minulosti restaurován, rentoilován
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
Antonín Augusta
Zimní potok
Id: 90604
olej/plátno, rozměr 46,5 x 56 cm, signováno vpravo dole, zprohýbané plátno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 400 Kč
Vojtěška Zoubková-Řezníčková
Kytice
Id: 89811
olej/plátno, rozměr 55 x 46 cm, signováno vlevo dole, volné v rámu, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 300 Kč
Zimní vesničkou
Id: 87802
olej/karton, rozměr 50 x 59 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 200 Kč