Čas na serveru 11:35:13

Aukce XL./2017

Jiří V. Peca - Z české krajiny

Jiří V. Peca
Z české krajiny

Id: 89407

olej/plátno, rozměr 90 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 75, autorsky olištováno, vše v původním stavu, lehce uvolněné plátno

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

Oldřich Kulhánek - Ucho

Oldřich Kulhánek
Ucho

Id: 92204

litografie/papí, velikost tisku 38 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno, vlevo dole "autorský tisk", paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

Jiří Lochman - Čas a prostor

Jiří Lochman
Čas a prostor

Id: 87101

olej/karton, rozměr 33 x 24 cm, signováno vpravo dole, datováno 93, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

Jaroslav Sůra - Návrh výročního plakátu Artie

Jaroslav Sůra
Návrh výročního plakátu Artie

Id: 89404

kombinovaná technika/sololit, rozměr 114 x 76,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 72, lokálně poškozená malba viz foto, volně loženo

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

Vladimír Vašíček - Abstrakce

Vladimír Vašíček
Abstrakce

Id: 90905

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 25 x 17 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

Zdeněk Prokop - Srolovaná kompozice

Zdeněk Prokop
Srolovaná kompozice

Id: 92601

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 30 x 42 cm, signováno vpravo dole, datováno 1965, paspartováno, zaskleno, původní stav

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

František Čermák - Krojovaní

František Čermák
Krojovaní

Id: 88609

olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, původní stav

Vyvolávací cena:

1 900

Detail

  Autor neurčen - Na kolonádě

Na kolonádě

Id: 91006

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 26 x 38 cm, signováno vlevo dole J. Král, datováno 1928, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 800

Detail

  Autor neurčen - Středomořská krajina

Středomořská krajina

Id: 87504

olej/karton, rozměr 16,5 x 26 cm, doba vzniku kolem 1900, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 700

Detail

Qiudo Roman Kocian - Žnečka

Qiudo Roman Kocian
Žnečka

Id: 91002

olej/plátno, rozměr 47 x 32 cm, signováno vlevo dole, vpravo dole datováno 1941, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

1 700

Detail

Karel Schadt - Pod starými stromy

Karel Schadt
Pod starými stromy

Id: 88701

olej/karton, rozměr 32,5 x 34 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 600

1 600

Detail

Jan Melichar - V ateliéru

Jan Melichar
V ateliéru

Id: 90603

olej/plátno/karton, rozměr 57 x 47 cm, signováno vpravo dole, datováno, rámováno

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Zvonimír Eichler - Políčka

Zvonimír Eichler
Políčka

Id: 89409

olej/plátno, rozměr 57,5 x 96 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Naklepávání kosy

Naklepávání kosy

Id: 89822

olej/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 30,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
300

Detail

August Terš - Kamenitý les

August Terš
Kamenitý les

Id: 91003

olej/karton, rozměr 44 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail