Aukce XL./2017
Jiří V. Peca
Z české krajiny
Id: 89407
olej/plátno, rozměr 90 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 75, autorsky olištováno, vše v původním stavu, lehce uvolněné plátno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 200 Kč
Oldřich Kulhánek
Ucho
Id: 92204
litografie/papí, velikost tisku 38 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno, vlevo dole "autorský tisk", paspartováno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 200 Kč
Jiří Lochman
Čas a prostor
Id: 87101
olej/karton, rozměr 33 x 24 cm, signováno vpravo dole, datováno 93, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 100 Kč
Jaroslav Sůra
Návrh výročního plakátu Artie
Id: 89404
kombinovaná technika/sololit, rozměr 114 x 76,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 72, lokálně poškozená malba viz foto, volně loženo
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 100 Kč
Vladimír Vašíček
Abstrakce
Id: 90905
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 25 x 17 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 100 Kč
Zdeněk Prokop
Srolovaná kompozice
Id: 92601
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 30 x 42 cm, signováno vpravo dole, datováno 1965, paspartováno, zaskleno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 100 Kč
František Čermák
Krojovaní
Id: 88609
olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 900 Kč
Na kolonádě
Id: 91006
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 26 x 38 cm, signováno vlevo dole J. Král, datováno 1928, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 800 Kč
Středomořská krajina
Id: 87504
olej/karton, rozměr 16,5 x 26 cm, doba vzniku kolem 1900, signováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 700 Kč
Qiudo Roman Kocian
Žnečka
Id: 91002
olej/plátno, rozměr 47 x 32 cm, signováno vlevo dole, vpravo dole datováno 1941, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 700 Kč
Karel Schadt
Pod starými stromy
Id: 88701
olej/karton, rozměr 32,5 x 34 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 600 Kč
1 600 Kč
Jan Melichar
V ateliéru
Id: 90603
olej/plátno/karton, rozměr 57 x 47 cm, signováno vpravo dole, datováno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 600 Kč
Zvonimír Eichler
Políčka
Id: 89409
olej/plátno, rozměr 57,5 x 96 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 500 Kč
Naklepávání kosy
Id: 89822
olej/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 30,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
300 Kč
1 500 Kč
August Terš
Kamenitý les
Id: 91003
olej/karton, rozměr 44 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč