Aukce XL./2017
Dobroslav Foll
Malá kabina
Id: 88202
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
55 000 Kč
Josef Velčovský
Ouverture
Id: 89001
olej/překližka, rozměr 41 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 96, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
52 500 Kč
Příhozy: 66
Josef Písecký (Liška)
Cesta k Dubrovníku
Id: 88301
olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
48 000 Kč
Příhozy: 56
Jaroslav Panuška
Lipnice od Bečičky
Id: 92802
olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
46 001 Kč
Julius Mařák
Venkovská partie
Id: 94301
olej/pláltno/karton, rozměr 17 x 22 cm, nesignováno, původní adjustace, drobné oděrky na rámu, obraz v dobrém stavu, přiložen posudek PhDr. Michaela Zachaře
Vyvolávací cena:
19 000 Kč
44 000 Kč
Dívka
Id: 91601
reliéf, cín/zlato, rozměr 15,5 x 15,5 cm, signováno na zadní straně
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
42 000 Kč
Josef Multrus
Březový háj
Id: 89804
olej/plátno, rozměr 75 x 75 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, zaskleno, lokální oděrky na malbě, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
41 000 Kč
Josef Svoboda
Bretanští rybáři
Id: 87801
olej/plátno, rozměr 89 x 89 cm, signováno vpravo dole, malba lehce poškozena, oděrky na rámu, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
40 000 Kč
Josef Procházka
Pod borovicemi
Id: 90032
olej/plátno, rozměr 30,5 x 40,5 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, výborný stav, PO
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
39 000 Kč
Zdeněk Burian
U psích spřežení
Id: 90004
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 36 x 28 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, PO
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
38 000 Kč
Pavla
Id: 90030
fotografie, rozměr ve výřezu 39 x 28 cm, signováno vpravo dole Jan Saudek, datováno, popsáno, paspartováno, volně loženo, nerámováno, PO
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
38 000 Kč
Václav Tikal
Cirkus
Id: 92410
kresba tuží/papír, rozměr 28 x 42 cm, signováno vpravo dole, datováno 52, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
37 500 Kč
Příhozy: 56
Karel Hodr
Přístav ve Stockholmu
Id: 89107
olej/plátno, rozměr 50 x 80 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
36 900 Kč
Příhozy: 55
Ludvík Csordák
Průhled lesem
Id: 88401
olej/karton, rozměr 48 x 44 cm, signováno vlevo dole, malba v původním stavu, původní rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
36 000 Kč
Příhozy: 49
Arno Novák
Tůňka pod břízami
Id: 90910
olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno na zadní straně, oděrky na rámu, obraz lokálně poškozen, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
36 000 Kč