Čas na serveru 20:30:12

Aukce XL./2017

Dobroslav Foll - Malá kabina

Dobroslav Foll
Malá kabina

Id: 88202

Vyvolávací cena:
7 000

55 000

Detail

Josef Velčovský - Ouverture

Josef Velčovský
Ouverture

Id: 89001

olej/překližka, rozměr 41 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 96, původní stav

Vyvolávací cena:

52 500

Detail

Příhozy: 66

Josef Písecký (Liška) - Cesta k Dubrovníku

Josef Písecký (Liška)
Cesta k Dubrovníku

Id: 88301

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:

48 000

Detail

Příhozy: 56

Jaroslav Panuška - Lipnice od Bečičky

Jaroslav Panuška
Lipnice od Bečičky

Id: 92802

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
7 000

46 001

Detail

Julius Mařák - Venkovská partie

Julius Mařák
Venkovská partie

Id: 94301

olej/pláltno/karton, rozměr 17 x 22 cm, nesignováno, původní adjustace, drobné oděrky na rámu, obraz v dobrém stavu, přiložen posudek PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:
19 000

44 000

Detail

Olbram Zoubek - Dívka

Dívka

Id: 91601

reliéf, cín/zlato, rozměr 15,5 x 15,5 cm, signováno na zadní straně

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Josef Multrus - Březový háj

Josef Multrus
Březový háj

Id: 89804

olej/plátno, rozměr 75 x 75 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, zaskleno, lokální oděrky na malbě, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Josef  Svoboda - Bretanští rybáři

Josef Svoboda
Bretanští rybáři

Id: 87801

olej/plátno, rozměr 89 x 89 cm, signováno vpravo dole, malba lehce poškozena, oděrky na rámu, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:
15 000

40 000

Detail

Josef Procházka - Pod borovicemi

Josef Procházka
Pod borovicemi

Id: 90032

olej/plátno, rozměr 30,5 x 40,5 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, výborný stav, PO

Vyvolávací cena:

39 000

Detail

Zdeněk Burian - U psích spřežení

Zdeněk Burian
U psích spřežení

Id: 90004

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 36 x 28 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, PO

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Jan Saudek - Pavla

Pavla

Id: 90030

fotografie, rozměr ve výřezu 39 x 28 cm, signováno vpravo dole Jan Saudek, datováno, popsáno, paspartováno, volně loženo, nerámováno, PO

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Václav Tikal - Cirkus

Václav Tikal
Cirkus

Id: 92410

kresba tuží/papír, rozměr 28 x 42 cm, signováno vpravo dole, datováno 52, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

37 500

Detail

Příhozy: 56

Karel Hodr - Přístav ve Stockholmu

Karel Hodr
Přístav ve Stockholmu

Id: 89107

olej/plátno, rozměr 50 x 80 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

36 900

Detail

Příhozy: 55

Ludvík Csordák - Průhled lesem

Ludvík Csordák
Průhled lesem

Id: 88401

olej/karton, rozměr 48 x 44 cm, signováno vlevo dole, malba v původním stavu, původní rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Příhozy: 49

Arno Novák - Tůňka pod břízami

Arno Novák
Tůňka pod břízami

Id: 90910

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno na zadní straně, oděrky na rámu, obraz lokálně poškozen, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

36 000

Detail