Čas na serveru 12:40:06

Aukce XL./2017

Charly Peklo - Lesní motiv

Charly Peklo
Lesní motiv

Id: 89406

olej/plátno, rozměr 86 x 65 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, původní poškozené rámování, volné v rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Mikoláš Aleš - Vojsko

Mikoláš Aleš
Vojsko

Id: 91202

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 11 x 24 cm, nesignováno, pod obrazem potvrzení pravosti dcery autora, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Arkadij Solovjev - Rybník v mlze

Arkadij Solovjev
Rybník v mlze

Id: 91101

olej/plátno, rozměr 40 x 65 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, krakeláž na obraze

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

  Neznačeno - Busta muže

Neznačeno
Busta muže

Id: 92413

bronzová plastika, výška 30 cm, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:
500

3 300

Detail

Josef Mánes - Na povoze

Josef Mánes
Na povoze

Id: 89104

kolorovaná litografie/papír, rozměr ve výřezu 37 x 37 cm, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

František Cína - Jelínek - Moře

František Cína - Jelínek
Moře

Id: 91005

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 17 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 30, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

3 200

Detail

Karel Stroff - Dostaveníčko

Karel Stroff
Dostaveníčko

Id: 91009

kombinovaná technika/karton, rozměr 39,5 x 30 cm, signováno vlevo dole, zaskleno anireflexním sklem, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

František Tavík Šimon - Noční motiv

František Tavík Šimon
Noční motiv

Id: 91302

litografie/papír, velikost tisku 25,5 x 23,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Josef Jambor - Stromořadí

Josef Jambor
Stromořadí

Id: 91401

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Bohumír Jaroněk - Lesní chaloupka

Bohumír Jaroněk
Lesní chaloupka

Id: 92405

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 43 x 56 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

  Autor neurčen - Pouť u sv. Antoníčka

Pouť u sv. Antoníčka

Id: 89901

olej/plátno, rozměr 28 x 42 cm, signováno vlevo dole Šenfeld dle Uprky, poškozený rám, obraz v původním stavu, autor byl od dětství přítelem Joži Uprky, u kterého se sám zdokonaloval v malbě, pocházel a žil v městě Kněždub, zemřel tragicky na konci 2. světové války v roce 1945

Vyvolávací cena:

3 031

Detail

  Autor neurčen - Hluboký les

Hluboký les

Id: 89106

malba/karton, rozměr 62 x 46 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, otluky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Bohdan Obrovský - Tichý podvečer

Bohdan Obrovský
Tichý podvečer

Id: 90501

olej/plátno, rozměr 56 x 66 cm, signováno vpravo dole, datováno 81, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Ivan Anisimov - Západ slunce nad řekou

Ivan Anisimov
Západ slunce nad řekou

Id: 90903

olej/plátno/podloženo překližkou, velikost malby 31 x 47 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Václav Malý - Předjaří

Václav Malý
Předjaří

Id: 91001

olej/karton, rozměr 25 x 33 cm, signováno vpravo nahoře, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail