Aukce XL./2017
Charly Peklo
Lesní motiv
Id: 89406
olej/plátno, rozměr 86 x 65 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, původní poškozené rámování, volné v rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 500 Kč
Mikoláš Aleš
Vojsko
Id: 91202
kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 11 x 24 cm, nesignováno, pod obrazem potvrzení pravosti dcery autora, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 500 Kč
Arkadij Solovjev
Rybník v mlze
Id: 91101
olej/plátno, rozměr 40 x 65 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, krakeláž na obraze
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 300 Kč
Neznačeno
Busta muže
Id: 92413
bronzová plastika, výška 30 cm, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
3 300 Kč
Josef Mánes
Na povoze
Id: 89104
kolorovaná litografie/papír, rozměr ve výřezu 37 x 37 cm, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 200 Kč
František Cína - Jelínek
Moře
Id: 91005
olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 17 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 30, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 200 Kč
Karel Stroff
Dostaveníčko
Id: 91009
kombinovaná technika/karton, rozměr 39,5 x 30 cm, signováno vlevo dole, zaskleno anireflexním sklem, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 200 Kč
František Tavík Šimon
Noční motiv
Id: 91302
litografie/papír, velikost tisku 25,5 x 23,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 200 Kč
Josef Jambor
Stromořadí
Id: 91401
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 200 Kč
Bohumír Jaroněk
Lesní chaloupka
Id: 92405
dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 43 x 56 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 100 Kč
Pouť u sv. Antoníčka
Id: 89901
olej/plátno, rozměr 28 x 42 cm, signováno vlevo dole Šenfeld dle Uprky, poškozený rám, obraz v původním stavu, autor byl od dětství přítelem Joži Uprky, u kterého se sám zdokonaloval v malbě, pocházel a žil v městě Kněždub, zemřel tragicky na konci 2. světové války v roce 1945
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 031 Kč
Hluboký les
Id: 89106
malba/karton, rozměr 62 x 46 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, otluky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 000 Kč
Bohdan Obrovský
Tichý podvečer
Id: 90501
olej/plátno, rozměr 56 x 66 cm, signováno vpravo dole, datováno 81, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
Ivan Anisimov
Západ slunce nad řekou
Id: 90903
olej/plátno/podloženo překližkou, velikost malby 31 x 47 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
Václav Malý
Předjaří
Id: 91001
olej/karton, rozměr 25 x 33 cm, signováno vpravo nahoře, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 000 Kč