Čas na serveru 19:22:41

Aukce XL./2017

Roman Havelka - Hrad na kopci

Roman Havelka
Hrad na kopci

Id: 87702

olej/karton, rozměr 40 x 54 cm, signováno vpravo dole, datováno 1934, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Josef Písecký (Liška) - Skály u Dubrovníka

Josef Písecký (Liška)
Skály u Dubrovníka

Id: 88804

olej/plátno/karton, rozměr 29,5 x 39 cm, signováno vpravo dole, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

František  Foltýn - Lomná

František Foltýn
Lomná

Id: 92101

olej/plátno, rozměr 48 x 60 cm, značeno autorsky štětcem barvou na zadní straně plátna Foltýn B. 1956, oděrky na rámu, původní stav, přiložen posudek PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:
10 000

12 000

Detail

Josef  Svoboda - Útěk před bouří

Josef Svoboda
Útěk před bouří

Id: 90034

olej/plátno, rozměr 89 x 89 cm, signováno vpravo dole, oděrky na novodobém rámu, původní stav, PO

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Jaroslav Panuška - Chuďas

Jaroslav Panuška
Chuďas

Id: 89813

akvarel/papír, rozměr 64 x 48 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 611

Detail

Josef Čapek - Náčrtek k obrazu „Dvě ženy“

Josef Čapek
Náčrtek k obrazu „Dvě ženy“

Id: 87904

tužka/papír, velikost listu 7,5 x 6 cm, signováno tuží vpravo dole, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

10 900

Detail

Niko Miljan - Pohled na Dubrovník

Niko Miljan
Pohled na Dubrovník

Id: 89821

olej/plátno, rozměr 39,5 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 1933, zaskleno, původní stav

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Leopold Musil - Zátiší s ovocem

Leopold Musil
Zátiší s ovocem

Id: 90301

olej/deska, rozměr 65 x 93,5 cm, nesignováno, na zadní straně autorský štítek z Díla, olištováno, obraz i rám v původním stavu, rám lehce poškozen

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Vladislav Vaculka - Vinné sklípky

Vladislav Vaculka
Vinné sklípky

Id: 90401

olej/překližka, rozměr 55 x 65 cm, signováno vlevo dole, drobné oděrky na rámu i na obraze, původní stav

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Sylva Študentová-Ježková - Motiv z Francie

Sylva Študentová-Ježková
Motiv z Francie

Id: 90403

olej/plátno/karton, rozměr 59,5 x 49,5 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Jiří Kolář - Koláž Paris Berlin

Jiří Kolář
Koláž Paris Berlin

Id: 92603

koláž/papír/malba, rozměr ve výřezu 28 x 28 cm, velikost celého objektu 52,5 x 52,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 74, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
6 000

10 500

Detail

  Autor neurčen - Horská řeka

Horská řeka

Id: 93601

olej/plátno, rozměr 69 x 106 cm, signováno vlevo dole, obraz v minulosti restaurován, rentoilován, vysoce dekorativní poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Jára F.  Panuška junior - Zimní nálada

Jára F. Panuška junior
Zimní nálada

Id: 88807

olej/překližka, rozměr 74,5 x 103,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Abstraktní linie

Jaroslav Veris (Zamazal)
Abstraktní linie

Id: 90202

olej/karton, rozměr 50 x 38 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

10 000

Detail

Jan Honsa - Cesta lesem

Jan Honsa
Cesta lesem

Id: 92201

olej/karton, rozměr 25 x 24 cm, signováno vpravo dole, karton ve spodní části mírně zvlněný, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

10 000

Detail