Aukce XL./2017
Roman Havelka
Hrad na kopci
Id: 87702
olej/karton, rozměr 40 x 54 cm, signováno vpravo dole, datováno 1934, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
12 000 Kč
Josef Písecký (Liška)
Skály u Dubrovníka
Id: 88804
olej/plátno/karton, rozměr 29,5 x 39 cm, signováno vpravo dole, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
12 000 Kč
František Foltýn
Lomná
Id: 92101
olej/plátno, rozměr 48 x 60 cm, značeno autorsky štětcem barvou na zadní straně plátna Foltýn B. 1956, oděrky na rámu, původní stav, přiložen posudek PhDr. Michaela Zachaře
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
12 000 Kč
Josef Svoboda
Útěk před bouří
Id: 90034
olej/plátno, rozměr 89 x 89 cm, signováno vpravo dole, oděrky na novodobém rámu, původní stav, PO
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
12 000 Kč
Jaroslav Panuška
Chuďas
Id: 89813
akvarel/papír, rozměr 64 x 48 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 611 Kč
Josef Čapek
Náčrtek k obrazu „Dvě ženy“
Id: 87904
tužka/papír, velikost listu 7,5 x 6 cm, signováno tuží vpravo dole, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 900 Kč
Niko Miljan
Pohled na Dubrovník
Id: 89821
olej/plátno, rozměr 39,5 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 1933, zaskleno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 500 Kč
Leopold Musil
Zátiší s ovocem
Id: 90301
olej/deska, rozměr 65 x 93,5 cm, nesignováno, na zadní straně autorský štítek z Díla, olištováno, obraz i rám v původním stavu, rám lehce poškozen
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 500 Kč
Vladislav Vaculka
Vinné sklípky
Id: 90401
olej/překližka, rozměr 55 x 65 cm, signováno vlevo dole, drobné oděrky na rámu i na obraze, původní stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
10 500 Kč
Sylva Študentová-Ježková
Motiv z Francie
Id: 90403
olej/plátno/karton, rozměr 59,5 x 49,5 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
10 500 Kč
Jiří Kolář
Koláž Paris Berlin
Id: 92603
koláž/papír/malba, rozměr ve výřezu 28 x 28 cm, velikost celého objektu 52,5 x 52,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 74, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
10 500 Kč
Horská řeka
Id: 93601
olej/plátno, rozměr 69 x 106 cm, signováno vlevo dole, obraz v minulosti restaurován, rentoilován, vysoce dekorativní poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
10 500 Kč
Jára F. Panuška junior
Zimní nálada
Id: 88807
olej/překližka, rozměr 74,5 x 103,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 000 Kč
Jaroslav Veris (Zamazal)
Abstraktní linie
Id: 90202
olej/karton, rozměr 50 x 38 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
10 000 Kč
Jan Honsa
Cesta lesem
Id: 92201
olej/karton, rozměr 25 x 24 cm, signováno vpravo dole, karton ve spodní části mírně zvlněný, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 000 Kč