Čas na serveru 20:36:36

Aukce XXXVII./2017

František Kubíček - Sedlák s dýmkou

František Kubíček
Sedlák s dýmkou

Id: 69303

olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 40 x 30 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

1 100

Detail

Karel Tondl - Konvolut tří kusů

Karel Tondl
Konvolut tří kusů

Id: 72042

Motiv Trosky, dřevořez/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 25,5 cm, signováno, popsáno, paspartováno, zaskleno, rámováno; Chlumec, litografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 41 cm, signováno, popsáno, paspartováno, zaskleno, rámováno; Pražský hrad, litografie/papír, velikost tisku 29 x 33,5 cm, signováno, popsáno, zaskleno

Vyvolávací cena:
500

1 100

Detail

Růžena Magniová - Chvíle úsvitu

Růžena Magniová
Chvíle úsvitu

Id: 67607

vosková technika/látka, rozměr ve výřezu 25 x 18,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
500

Detail

Jiří Král - U cesty

Jiří Král
U cesty

Id: 72043

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 37 x 57 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
500

600

Detail