Aukce XXXVII./2017
František Kubíček
Sedlák s dýmkou
Id: 69303
olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 40 x 30 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 100 Kč
Karel Tondl
Konvolut tří kusů
Id: 72042
Motiv Trosky, dřevořez/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 25,5 cm, signováno, popsáno, paspartováno, zaskleno, rámováno; Chlumec, litografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 41 cm, signováno, popsáno, paspartováno, zaskleno, rámováno; Pražský hrad, litografie/papír, velikost tisku 29 x 33,5 cm, signováno, popsáno, zaskleno
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 100 Kč
Růžena Magniová
Chvíle úsvitu
Id: 67607
vosková technika/látka, rozměr ve výřezu 25 x 18,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 000 Kč
Jiří Král
U cesty
Id: 72043
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 37 x 57 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
500 Kč
600 Kč