Aukce XXXVII./2017
František Max
Malostranské zákoutí
Id: 67103
olej/karton, rozměr 46 x 34 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
14 000 Kč
Neznačeno
Cesta v horách
Id: 69605
olej/plátno, rozměr 66 x 55 cm, rentoilováno, nerámováno, 19. století
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
14 000 Kč
Riko(Emerich) Mikeska
Muzikanti
Id: 72602
olej/karton, rozměr 40 x 57,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno, lehce prohnutá lepenka, zničený rám
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
14 000 Kč
Jan Kristofori
Hudební motiv
Id: 71703
sturkturální malba/sololit, rozměr 52 x 52 cm, signováno vpravo dole, datováno 97, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 500 Kč
Jan Honsa
Pod rozkvetlým stromem
Id: 74105
kombinovaná technika/olej/karton, rozměr 22 x 23,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
13 500 Kč
Jaroslav Novák
Parní stroj
Id: 69205
olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole, datováno 45, poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
13 000 Kč
Jan Kojan
Zátiší s vejci
Id: 69616
olej/plátno, rozměr 32,5 x 38 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
12 500 Kč
Jiří Kosina
Pohled na Pražský hrad
Id: 72044
olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 22,5 x 24 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
300 Kč
12 100 Kč
Zdeněk Burian
Bohatýr
Id: 72009
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 34 x 13 cm, signováno vpravo dole, muzeální sklo, paspartováno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
12 000 Kč
František Jiroudek
Vesnička v údolí
Id: 73301
olej/plátno, rozměr 111 x 55 cm, signován vlevo dole, datováno 71, původní rám i stav
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
12 000 Kč
František Cína - Jelínek
Pohled do kraje
Id: 74406
olej/plátno, rozměr plátna 36 x 53 cm, signováno vlevo dole, datováno 1931, původní velmi dobrý stav, řezaný rám
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
11 502 Kč
Antonín Augusta
Trh na Staroměstském náměstí
Id: 69414
olej/plátno, rozměr 67 x 97 cm, signováno vpravo dole, datováno 30, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
11 500 Kč
František Tichý
Řetězový most
Id: 72007
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 30 x 36 cm, signováno uprostřed dole, datováno, muzeální sklo, paspartováno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 500 Kč
Josef Fiala
Chaloupka na podzim
Id: 73002
olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
11 500 Kč
Alois Schneiderka
Bedla stepilá
Id: 71702
olej/karton, rozměr ve výřezu 45 x 21,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
11 100 Kč