Čas na serveru 21:20:37

Aukce XXXVII./2017

František  Max - Malostranské zákoutí

František Max
Malostranské zákoutí

Id: 67103

olej/karton, rozměr 46 x 34 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, původní stav

Vyvolávací cena:
2 800

14 000

Detail

  Neznačeno - Cesta v horách

Neznačeno
Cesta v horách

Id: 69605

olej/plátno, rozměr 66 x 55 cm, rentoilováno, nerámováno, 19. století

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Riko(Emerich) Mikeska - Muzikanti

Riko(Emerich) Mikeska
Muzikanti

Id: 72602

olej/karton, rozměr 40 x 57,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno, lehce prohnutá lepenka, zničený rám

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Jan Kristofori - Hudební motiv

Jan Kristofori
Hudební motiv

Id: 71703

sturkturální malba/sololit, rozměr 52 x 52 cm, signováno vpravo dole, datováno 97, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Jan Honsa - Pod rozkvetlým stromem

Jan Honsa
Pod rozkvetlým stromem

Id: 74105

kombinovaná technika/olej/karton, rozměr 22 x 23,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
2 800

13 500

Detail

Jaroslav Novák - Parní stroj

Jaroslav Novák
Parní stroj

Id: 69205

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole, datováno 45, poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Jan  Kojan - Zátiší s vejci

Jan Kojan
Zátiší s vejci

Id: 69616

olej/plátno, rozměr 32,5 x 38 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Jiří Kosina - Pohled na Pražský hrad

Jiří Kosina
Pohled na Pražský hrad

Id: 72044

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 22,5 x 24 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
300

12 100

Detail

Zdeněk Burian - Bohatýr

Zdeněk Burian
Bohatýr

Id: 72009

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 34 x 13 cm, signováno vpravo dole, muzeální sklo, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

František Jiroudek - Vesnička v údolí

František Jiroudek
Vesnička v údolí

Id: 73301

olej/plátno, rozměr 111 x 55 cm, signován vlevo dole, datováno 71, původní rám i stav

Vyvolávací cena:
7 000

12 000

Detail

František Cína - Jelínek - Pohled do kraje

František Cína - Jelínek
Pohled do kraje

Id: 74406

olej/plátno, rozměr plátna 36 x 53 cm, signováno vlevo dole, datováno 1931, původní velmi dobrý stav, řezaný rám

Vyvolávací cena:

11 502

Detail

Antonín  Augusta - Trh na Staroměstském náměstí

Antonín Augusta
Trh na Staroměstském náměstí

Id: 69414

olej/plátno, rozměr 67 x 97 cm, signováno vpravo dole, datováno 30, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
2 200

11 500

Detail

František  Tichý - Řetězový most

František Tichý
Řetězový most

Id: 72007

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 30 x 36 cm, signováno uprostřed dole, datováno, muzeální sklo, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Josef Fiala - Chaloupka na podzim

Josef Fiala
Chaloupka na podzim

Id: 73002

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Alois Schneiderka - Bedla stepilá

Alois Schneiderka
Bedla stepilá

Id: 71702

olej/karton, rozměr ve výřezu 45 x 21,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

11 100

Detail