Čas na serveru 21:34:34

Aukce XXXVII./2017

 Porcelán - Konvolut tří kusů

Porcelán
Konvolut tří kusů

Id: 72046

glazovaný porcelán, zvířátka o výšce 5 až 10 cm, sova mírně poškozená, součástí konvolutu je i porcelánová značka Rosenthal

Vyvolávací cena:

3 101

Detail

Alois Moravec - Březnice

Alois Moravec
Březnice

Id: 69625

akvarel/karton, rozměr ve výřezu 35,5 x 45,5 cm, signováno vpravo dole, popis, datace 1937, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

František Smatek - Z klestí

František Smatek
Z klestí

Id: 70404

olej/plátno, rozměr 79 x 41 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Ján Hála - Konvolut dvou kusů

Ján Hála
Konvolut dvou kusů

Id: 70501

Děvče s husou, kresba/papír, rozměr cca 25,7 x 13 cm, signováno vlevo dole, datováno 1933 a Pastevec, kresba/papír, rozměr 16,8 x 13,6 cm, signováno vpravo dole, datováno, vše nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Josef Čapek - Ilustrace k Levaně

Josef Čapek
Ilustrace k Levaně

Id: 72502

linořez/papír, rozměr ve výřezu 23 x 16,5 cm, monogram vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

J. Marek - Sedící akt

J. Marek
Sedící akt

Id: 73302

pálená hlína, rozměr 30,5 x 37 cm, signováno na podstavci, podstavec drobně poškozen

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Vilém Logner - Konvolut kreseb

Vilém Logner
Konvolut kreseb

Id: 65209

mnohočetný soubor obrazů a kreseb různých technik a velikostí z pozůstalosti autora

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Sudek - Břízy

Josef Sudek
Břízy

Id: 72028

fotografie, nesignováno, rozměr ve výřezu 11 x 8 cm, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní majitel byl osobním přítelem autora a žili ve stejném domě

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Bino - Zátiší

Josef Bino
Zátiší

Id: 70903

olej/karton, rozměr 51 x 37 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

2 900

Detail

Jan Hirsch - Pohled do kraje

Jan Hirsch
Pohled do kraje

Id: 69208

olej/plátno, rozměr 47 x 67 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

Božena Vohánková - Stará zákoutí

Božena Vohánková
Stará zákoutí

Id: 70102

olej/plátno, rozměr 66 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

Božena Vohánková - Partie z Mladé Boleslavi

Božena Vohánková
Partie z Mladé Boleslavi

Id: 70105

olej/karton, rozměr 33 x 40 cm, signováno vpravo dole, věnování, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

Josef Sudek - Pohled na sv. Víta z Petřína

Josef Sudek
Pohled na sv. Víta z Petřína

Id: 72030

fotografie, nesignováno, rozměr ve výřezu 10 x 5,5 cm, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní majitel byl osobním přítelem autora a žili ve stejném domě

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

 Porcelán - Dáma s kavalírem

Porcelán
Dáma s kavalírem

Id: 72021

glazovaný porcelán, výška 12 cm, značeno na spodní straně viz foto, dobrý stav

Vyvolávací cena:

2 766

Detail

František Michl - Šumavský motiv

František Michl
Šumavský motiv

Id: 70305

olej/sololit, rozměr 20 x 28 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

2 700

Detail