Aukce XXXVII./2017
Porcelán
Konvolut tří kusů
Id: 72046
glazovaný porcelán, zvířátka o výšce 5 až 10 cm, sova mírně poškozená, součástí konvolutu je i porcelánová značka Rosenthal
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 101 Kč
Alois Moravec
Březnice
Id: 69625
akvarel/karton, rozměr ve výřezu 35,5 x 45,5 cm, signováno vpravo dole, popis, datace 1937, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 100 Kč
František Smatek
Z klestí
Id: 70404
olej/plátno, rozměr 79 x 41 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 100 Kč
Ján Hála
Konvolut dvou kusů
Id: 70501
Děvče s husou, kresba/papír, rozměr cca 25,7 x 13 cm, signováno vlevo dole, datováno 1933 a Pastevec, kresba/papír, rozměr 16,8 x 13,6 cm, signováno vpravo dole, datováno, vše nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 100 Kč
Josef Čapek
Ilustrace k Levaně
Id: 72502
linořez/papír, rozměr ve výřezu 23 x 16,5 cm, monogram vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 100 Kč
J. Marek
Sedící akt
Id: 73302
pálená hlína, rozměr 30,5 x 37 cm, signováno na podstavci, podstavec drobně poškozen
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 100 Kč
Vilém Logner
Konvolut kreseb
Id: 65209
mnohočetný soubor obrazů a kreseb různých technik a velikostí z pozůstalosti autora
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
Josef Sudek
Břízy
Id: 72028
fotografie, nesignováno, rozměr ve výřezu 11 x 8 cm, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní majitel byl osobním přítelem autora a žili ve stejném domě
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 000 Kč
Josef Bino
Zátiší
Id: 70903
olej/karton, rozměr 51 x 37 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 900 Kč
Jan Hirsch
Pohled do kraje
Id: 69208
olej/plátno, rozměr 47 x 67 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 800 Kč
Božena Vohánková
Stará zákoutí
Id: 70102
olej/plátno, rozměr 66 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 800 Kč
Božena Vohánková
Partie z Mladé Boleslavi
Id: 70105
olej/karton, rozměr 33 x 40 cm, signováno vpravo dole, věnování, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 800 Kč
Josef Sudek
Pohled na sv. Víta z Petřína
Id: 72030
fotografie, nesignováno, rozměr ve výřezu 10 x 5,5 cm, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní majitel byl osobním přítelem autora a žili ve stejném domě
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 800 Kč
Porcelán
Dáma s kavalírem
Id: 72021
glazovaný porcelán, výška 12 cm, značeno na spodní straně viz foto, dobrý stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 766 Kč
František Michl
Šumavský motiv
Id: 70305
olej/sololit, rozměr 20 x 28 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 700 Kč