Čas na serveru 22:47:28

Aukce XXXVII./2017

Jaroslav Veris (Zamazal) - Zima na Vltavě

Jaroslav Veris (Zamazal)
Zima na Vltavě

Id: 74404

olej/karton, rozměr 43 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno 1948, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Olga Vyleťalová - Poláčková - Zlato a drahé kameny

Olga Vyleťalová - Poláčková
Zlato a drahé kameny

Id: 72102

olej/plátno, rozměr 81,5 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 91, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

7 100

Detail

 Porcelán - Dítě a zoborožec

Porcelán
Dítě a zoborožec

Id: 72019

glazovaný porcelán, výška 22,5 cm, značka Rosenthale, signováno Ferd. Liebermann, dobrý stav

Vyvolávací cena:

7 100

Detail

František Čermák - Náchodský zámek

František Čermák
Náchodský zámek

Id: 69416

olej/plátno, rozměr 100 x 70 cm, signováno vpravo dole, popis, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Johannes Uhlig - Idyla u pramene

Johannes Uhlig
Idyla u pramene

Id: 73101

olej/plátno, rozměr 107 x 40 cm, signováno vpravo dole, v minulosti značně restaurováno, otluky na rámu

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

 Porcelán - Pierot s loutnou

Porcelán
Pierot s loutnou

Id: 72045

glazovaný porcelán, výška 27 cm, značeno Rosenthal, modelér T. Kärner, poškozen krk loutny viz foto

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Bohumil Ullrych - Večer v polích

Bohumil Ullrych
Večer v polích

Id: 69614

olej/karton, rozměr 28 x 34 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Alois Moravec - Z okolí Březnice

Alois Moravec
Z okolí Březnice

Id: 69601

olej/plátno, rozměr 68 x 99 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Antonín Pelc - Zátiší s kočkou

Antonín Pelc
Zátiší s kočkou

Id: 70402

kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 36 x 28 cm, signováno vlevo dole, datováno 50, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Jan Simon - Na poli

Jan Simon
Na poli

Id: 73004

olej/karton, rozměr 49,5 x 65 cm, signováno vpravo dole, lehce prohnutý karton, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

 Porcelán - Klarinetista

Porcelán
Klarinetista

Id: 72026

glazovaný porcelán, výška 21 cm, značka Rosenthal, značeno modelerem viz foto, dobrý stav

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Josef Sudek - Interiér katedrály sv. Víta

Josef Sudek
Interiér katedrály sv. Víta

Id: 72034

fotografie, nesignováno, rozměr ve výřezu 16,5 x 12 cm, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní majitel byl osobním přítelem autora a žili ve stejném domě

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Vladimír Jan Hnízdo - Paternita

Vladimír Jan Hnízdo
Paternita

Id: 71201

olej/dřevěná deska, rozměr 25,3 x 17,5 cm, celková velikost včetně rámu 43 x 35,5 cm, nesignováno, na zadní straně datováno 1968, pozůstalostní a výstavní razítka, autorsky rámováno

Vyvolávací cena:

5 710

Detail

František Tavík Šimon - Trh s melouny v Benátkách

František Tavík Šimon
Trh s melouny v Benátkách

Id: 68403

litografie/papír, rozměr ve výřezu 44,5 x 56 cm, značeno v desce vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

5 600

Detail

Anna Sequensová - Dobrá voda

Anna Sequensová
Dobrá voda

Id: 69618

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 36 x 26,5 cm, signováno vlevo dole, vpravo dole popis, datováno 1933, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
500

Detail