Aukce XXXVII./2017
Jaroslav Veris (Zamazal)
Zima na Vltavě
Id: 74404
olej/karton, rozměr 43 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno 1948, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
7 500 Kč
Olga Vyleťalová - Poláčková
Zlato a drahé kameny
Id: 72102
olej/plátno, rozměr 81,5 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 91, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
7 100 Kč
Porcelán
Dítě a zoborožec
Id: 72019
glazovaný porcelán, výška 22,5 cm, značka Rosenthale, signováno Ferd. Liebermann, dobrý stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
7 100 Kč
František Čermák
Náchodský zámek
Id: 69416
olej/plátno, rozměr 100 x 70 cm, signováno vpravo dole, popis, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 000 Kč
Johannes Uhlig
Idyla u pramene
Id: 73101
olej/plátno, rozměr 107 x 40 cm, signováno vpravo dole, v minulosti značně restaurováno, otluky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
7 000 Kč
Porcelán
Pierot s loutnou
Id: 72045
glazovaný porcelán, výška 27 cm, značeno Rosenthal, modelér T. Kärner, poškozen krk loutny viz foto
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
7 000 Kč
Bohumil Ullrych
Večer v polích
Id: 69614
olej/karton, rozměr 28 x 34 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 500 Kč
Alois Moravec
Z okolí Březnice
Id: 69601
olej/plátno, rozměr 68 x 99 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 000 Kč
Antonín Pelc
Zátiší s kočkou
Id: 70402
kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 36 x 28 cm, signováno vlevo dole, datováno 50, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
6 000 Kč
Jan Simon
Na poli
Id: 73004
olej/karton, rozměr 49,5 x 65 cm, signováno vpravo dole, lehce prohnutý karton, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
6 000 Kč
Porcelán
Klarinetista
Id: 72026
glazovaný porcelán, výška 21 cm, značka Rosenthal, značeno modelerem viz foto, dobrý stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
6 000 Kč
Josef Sudek
Interiér katedrály sv. Víta
Id: 72034
fotografie, nesignováno, rozměr ve výřezu 16,5 x 12 cm, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní majitel byl osobním přítelem autora a žili ve stejném domě
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 000 Kč
Vladimír Jan Hnízdo
Paternita
Id: 71201
olej/dřevěná deska, rozměr 25,3 x 17,5 cm, celková velikost včetně rámu 43 x 35,5 cm, nesignováno, na zadní straně datováno 1968, pozůstalostní a výstavní razítka, autorsky rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
5 710 Kč
František Tavík Šimon
Trh s melouny v Benátkách
Id: 68403
litografie/papír, rozměr ve výřezu 44,5 x 56 cm, značeno v desce vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 600 Kč
Anna Sequensová
Dobrá voda
Id: 69618
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 36 x 26,5 cm, signováno vlevo dole, vpravo dole popis, datováno 1933, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
500 Kč
5 500 Kč