Čas na serveru 23:40:59

Aukce XXXVII./2017

Zdeněk Burian - V indiánském táboře

Zdeněk Burian
V indiánském táboře

Id: 72010

tuš/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 31 cm, signováno vlevo dole, muzeální sklo, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Příhozy: 53

Zdeněk Prokop - Linky

Zdeněk Prokop
Linky

Id: 72104

malba na plátně, rozměr 80 x 106 cm, signováno vlevo dole, datováno 90, lokálně protlačené plátno a krakelováno, rámováno

Vyvolávací cena:

21 300

Detail

Zdeněk Burian - Tentokrát bez boje

Zdeněk Burian
Tentokrát bez boje

Id: 72011

tuš/papír, rozměr ve výřezu 23 x 14,5 cm, signováno vlevo dole, muzeální sklo, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

21 001

Detail

Příhozy: 59

Jan  Zrzavý - Autoportrét

Autoportrét

Id: 72105

kresba uhlem/tužka/papír, rozměr ve výřezu 59 x 40 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně přiloženo potvrzení Dr. Františka Dvořáka z 12. 10. 1994, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:
15 000

21 000

Detail

Georges Kars - Děvčátko

Georges Kars
Děvčátko

Id: 72013

uhel/papír, rozměr 62 x 46 cm, signováno vpravo dole, muzeální sklo, lokální poškození papíru, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

 Porcelán - Pierot s kytarou

Porcelán
Pierot s kytarou

Id: 72018

glazovaný porcelán, výška 34 cm, značka Rosenthale, modeler Rud. Marcuse, dobrý stav

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Příhozy: 54

Zdeněk Burian - Návrh obálky Waldläufer

Zdeněk Burian
Návrh obálky Waldläufer

Id: 72012

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 33 cm, nesignováno, muzeální sklo, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

20 200

Detail

Salvador Dalí - Dvě dívky

Salvador Dalí
Dvě dívky

Id: 67805

litografie/papír, rozměr ve výřezu 63 x 47 cm, značeno vlevo dole, č. 1636/2000, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

19 900

Detail

Ferdinand Kotvald - Poděbrady v zimě

Ferdinand Kotvald
Poděbrady v zimě

Id: 72507

olej/karton, rozměr 48 x 66 cm, signováno vpravo dole, datováno 40, poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:

19 600

Detail

Roman Havelka - Lesní motiv

Roman Havelka
Lesní motiv

Id: 71401

olej/karton, rozměr 38 x 49 cm, signováno vlevo dole, datováno, plošné oloupání barvy, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

19 100

Detail

 Porcelán - Dravec

Porcelán
Dravec

Id: 72022

glazovaný porcelán, výška 53 cm, značka Rosenthale, dobrý stav

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Příhozy: 65

Marie Čermínová - Toyen - Cyklus Střelnice - kočka

Marie Čermínová - Toyen
Cyklus Střelnice - kočka

Id: 69002

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 40,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 39, paspartováno, zaskleno, nově rámováno

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Příhozy: 50

Jan  Kojan - Muž s chlebem

Jan Kojan
Muž s chlebem

Id: 69608

olej/plátno, rozměr 75 x 58 cm, signováno vlevo dole, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

  Neznačeno - Konvolut dvou kusů

Neznačeno
Konvolut dvou kusů

Id: 69630

Město u řeky, olej/plátno, rozměr každého 30 x 41 cm, v minulosti restaurováno, rentoilováno, oděrky na rámech, původní stav, 18. století

Vyvolávací cena:
7 000

16 500

Detail

  Autor neurčen - Skalní sídlo

Skalní sídlo

Id: 69217

olej/plátno, rozměr 68 x 105 cm, signováno a datováno vpravo dole, lokálně poškozená malba, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

16 500

Detail