Aukce XXXVII./2017
Zdeněk Burian
V indiánském táboře
Id: 72010
tuš/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 31 cm, signováno vlevo dole, muzeální sklo, paspartováno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
22 000 Kč
Příhozy: 53
Zdeněk Prokop
Linky
Id: 72104
malba na plátně, rozměr 80 x 106 cm, signováno vlevo dole, datováno 90, lokálně protlačené plátno a krakelováno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
21 300 Kč
Zdeněk Burian
Tentokrát bez boje
Id: 72011
tuš/papír, rozměr ve výřezu 23 x 14,5 cm, signováno vlevo dole, muzeální sklo, paspartováno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
21 001 Kč
Příhozy: 59
Autoportrét
Id: 72105
kresba uhlem/tužka/papír, rozměr ve výřezu 59 x 40 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně přiloženo potvrzení Dr. Františka Dvořáka z 12. 10. 1994, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
21 000 Kč
Georges Kars
Děvčátko
Id: 72013
uhel/papír, rozměr 62 x 46 cm, signováno vpravo dole, muzeální sklo, lokální poškození papíru, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
21 000 Kč
Porcelán
Pierot s kytarou
Id: 72018
glazovaný porcelán, výška 34 cm, značka Rosenthale, modeler Rud. Marcuse, dobrý stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
21 000 Kč
Příhozy: 54
Zdeněk Burian
Návrh obálky Waldläufer
Id: 72012
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 33 cm, nesignováno, muzeální sklo, paspartováno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
20 200 Kč
Salvador Dalí
Dvě dívky
Id: 67805
litografie/papír, rozměr ve výřezu 63 x 47 cm, značeno vlevo dole, č. 1636/2000, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
19 900 Kč
Ferdinand Kotvald
Poděbrady v zimě
Id: 72507
olej/karton, rozměr 48 x 66 cm, signováno vpravo dole, datováno 40, poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
19 600 Kč
Roman Havelka
Lesní motiv
Id: 71401
olej/karton, rozměr 38 x 49 cm, signováno vlevo dole, datováno, plošné oloupání barvy, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
19 100 Kč
Porcelán
Dravec
Id: 72022
glazovaný porcelán, výška 53 cm, značka Rosenthale, dobrý stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
19 000 Kč
Příhozy: 65
Marie Čermínová - Toyen
Cyklus Střelnice - kočka
Id: 69002
zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 40,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 39, paspartováno, zaskleno, nově rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
17 000 Kč
Příhozy: 50
Jan Kojan
Muž s chlebem
Id: 69608
olej/plátno, rozměr 75 x 58 cm, signováno vlevo dole, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
17 000 Kč
Neznačeno
Konvolut dvou kusů
Id: 69630
Město u řeky, olej/plátno, rozměr každého 30 x 41 cm, v minulosti restaurováno, rentoilováno, oděrky na rámech, původní stav, 18. století
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
16 500 Kč
Skalní sídlo
Id: 69217
olej/plátno, rozměr 68 x 105 cm, signováno a datováno vpravo dole, lokálně poškozená malba, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
16 500 Kč