Aukce XXXVII./2017
František Škrabánek
Kytice
Id: 71601
olej/plátno, rozměr 50 x 35 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 800 Kč
František Líbal
Zima
Id: 72506
olej/plátno/karton, rozměr 42 x 52,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1941, poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
3 700 Kč
Stromová alej
Id: 69206
olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, nečitelně signováno vlevo dole, poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 600 Kč
Milan Kraus
Ohře
Id: 69207
olej/plátno, rozměr 59 x 75 cm, signováno vpravo dole, v minulosti drobně restaurováno, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 600 Kč
Jan Slavíček
Krajina s vesnicí
Id: 73003
kombinovaná technika/akvarel/hrudka/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 37,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 600 Kč
Neznačeno
Gladiátor
Id: 66902
bronzová plastika, výška 25 cm, celková výška s podstavcem 30 cm, doba vzniku kolem 1900, kamenný podstavec, drobné otluky na podstavci
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 500 Kč
Leopold Musil
Na záhonech
Id: 70001
olej/karton, rozměr 34 x 56 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 500 Kč
Zimní úplněk
Id: 69408
olej/plátno/karton, rozměr 65 x 32 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 400 Kč
Porcelán
Taneček
Id: 72023
glazovaný porcelán, výška 30 cm, značka Goldscheider Rakousko, značeno na podstavci Podola, dobrý stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 400 Kč
Jiří Valenta
Zátiší s knihou a džbánem
Id: 24301
olej/překližka, rozměr 32,5 x 48 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 300 Kč
Akt na pohovce
Id: 69215
pastel/papír, rozměr 53 x 98 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 57, oděrky na rámu, zaskleno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 300 Kč
Keramika
Váza
Id: 68401
glazovaná keramika, orient, celková výška 62 cm, drobně poškozeno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 200 Kč
Vilma Vrbová - Kotrbová
Přespolňáčci
Id: 72016
pastel/papír, rozměr ve výřezu 13 x 24,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 52, paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 200 Kč
G. Fuchs
Rybník v lese
Id: 73905
olej/dřevo, rozměr 27 x 21,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 84, obraz lehce zkroucený, volný v rámu, rám poškozený
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
3 200 Kč
Antoš Frolka
Babička
Id: 74106
akvarel/papír, rozměr 28 x 39 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 150 Kč