Čas na serveru 22:59:17

Aukce XXXVII./2017

František Škrabánek - Kytice

František Škrabánek
Kytice

Id: 71601

olej/plátno, rozměr 50 x 35 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

František Líbal - Zima

František Líbal
Zima

Id: 72506

olej/plátno/karton, rozměr 42 x 52,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1941, poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:
2 200

3 700

Detail

  Autor neurčen - Stromová alej

Stromová alej

Id: 69206

olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, nečitelně signováno vlevo dole, poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

3 600

Detail

Milan Kraus - Ohře

Milan Kraus
Ohře

Id: 69207

olej/plátno, rozměr 59 x 75 cm, signováno vpravo dole, v minulosti drobně restaurováno, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Jan Slavíček - Krajina s vesnicí

Jan Slavíček
Krajina s vesnicí

Id: 73003

kombinovaná technika/akvarel/hrudka/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 37,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

  Neznačeno - Gladiátor

Neznačeno
Gladiátor

Id: 66902

bronzová plastika, výška 25 cm, celková výška s podstavcem 30 cm, doba vzniku kolem 1900, kamenný podstavec, drobné otluky na podstavci

Vyvolávací cena:

Detail

Leopold Musil - Na záhonech

Leopold Musil
Na záhonech

Id: 70001

olej/karton, rozměr 34 x 56 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Zimní úplněk

Zimní úplněk

Id: 69408

olej/plátno/karton, rozměr 65 x 32 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

3 400

Detail

 Porcelán - Taneček

Porcelán
Taneček

Id: 72023

glazovaný porcelán, výška 30 cm, značka Goldscheider Rakousko, značeno na podstavci Podola, dobrý stav

Vyvolávací cena:

3 400

Detail

Jiří Valenta - Zátiší s knihou a džbánem

Jiří Valenta
Zátiší s knihou a džbánem

Id: 24301

olej/překližka, rozměr 32,5 x 48 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
1 200

3 300

Detail

  Autor neurčen - Akt na pohovce

Akt na pohovce

Id: 69215

pastel/papír, rozměr 53 x 98 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 57, oděrky na rámu, zaskleno

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

 Keramika - Váza

Keramika
Váza

Id: 68401

glazovaná keramika, orient, celková výška 62 cm, drobně poškozeno, původní stav

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Vilma Vrbová - Kotrbová - Přespolňáčci

Vilma Vrbová - Kotrbová
Přespolňáčci

Id: 72016

pastel/papír, rozměr ve výřezu 13 x 24,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 52, paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

G. Fuchs - Rybník v lese

G. Fuchs
Rybník v lese

Id: 73905

olej/dřevo, rozměr 27 x 21,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 84, obraz lehce zkroucený, volný v rámu, rám poškozený

Vyvolávací cena:
1 800

3 200

Detail

Antoš Frolka - Babička

Antoš Frolka
Babička

Id: 74106

akvarel/papír, rozměr 28 x 39 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 150

Detail