Aukce XXXVII./2017
Josef Šíma
Studie v Remeši
Id: 72001
akvarel/olej/papír/plátno, rozměr 68 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 59, věnování, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, pochází ze soukromé francouzské sbírky, rozměr obrazu na štítku zadní strany počítán v palcích, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.
Vyvolávací cena:
50 000 Kč
340 000 Kč
Příhozy: 102
Rudolf Kremlička
U sukače
Id: 71305
olej/plátno, rozměr 44 x 52 cm, signováno vlevo dole, datováno 1917, vše v původním stavu, volné v rámu, rám poškozen, obraz byl v minulosti sňat z původního blindrámu a natažen na větší rozměr, jsou vidět dírky po hřebících na spodní straně, varianta obrazu reprodukována ve Zlaté Praze 1918 viz foto, je možné, že se jedná o tentýž, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.
Vyvolávací cena:
30 000 Kč
300 000 Kč
Příhozy: 109
Josef Hlinomaz
Hazard
Id: 72006
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
130 000 Kč
Příhozy: 69
Jaroslav Věšín
Lovecká scéna
Id: 69901
olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, signováno vlevo dole, popis, dekorativně adjustováno, původní stav, posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové přiložen
Vyvolávací cena:
60 000 Kč
92 000 Kč
Vlastimil Rada
U koní
Id: 72302
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 1940, autorské značení na rámu, oděrky na rámu, původní stav, jedná se o dílo galerijní kvality, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
84 100 Kč
Příhozy: 84
Nad řekou
Id: 66804
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 41 cm, signováno vpravo dole, datováno 30, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
82 000 Kč
Příhozy: 58
Jiří Lacina
Boulez č. 3 - zelená
Id: 71002
malba/sololit, rozměr 140 x 100 cm, nesignováno, autorsky olištováno,drobná oděrky v malbě, oděrky na rámu, původní stav, získáno z rodiny autora
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
70 000 Kč
Příhozy: 65
Vladimír Komárek
Přístavní maják
Id: 72003
olej/plátno, rozměr 60,5 x 82 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 68, sběratelsky zajímavé rané dílo, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
61 000 Kč
František Kaván
Břízy na stráni
Id: 71303
olej/tempera/karton, rozměr 39 x 51,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, původní majitel získal přímo od autora, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
50 500 Kč
Příhozy: 54
Marie Čermínová - Toyen
Dívka se sovou
Id: 73010
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 15,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
48 300 Kč
Příhozy: 84
Karel Hodr
Bretaňští rybáři
Id: 69214
olej/sololit, rozměr 80 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
46 200 Kč
Příhozy: 73
Andrej Bělocvětov
Abstrakce
Id: 70403
olej/karton, rozměr 55 x 69 cm, nesignováno, na zadní straně pozůstalostní razítko, získáno z rodiny autora, novodobě zaskleno a rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
46 000 Kč
Augustin Mervart
Jarní tání
Id: 69413
olej/plátno, rozměr 66 x 76 cm, signováno vpravo dole, datováno 38, obraz v dobrém stavu, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
44 000 Kč
Příhozy: 57
Jaroslav Panuška
Čarodejnice (Bestiána)
Id: 73603
kombinovaná technika/papír, rozměr 30 x 22 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně přípis, list byl v minulosti pravděpodobně přeložen, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
44 000 Kč
Příhozy: 57
Mark Chagall
Ile Saint-Louis
Id: 68204
serigrafie/ruční papír, velikost tisku 32 x 43,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 3/100, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
42 000 Kč
Příhozy: 72