Aukce XXXVII./2017
Emanuel Hosperger
Před bouří
Id: 72017
olej/karton, rozměr 24,5 x 35 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
500 Kč
2 700 Kč
Posezení
Id: 71304
tempera/papír, rozměr 23,5 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 600 Kč
Neznačeno
Sklizeň
Id: 73402
olej/plátno, rozměr 40,5 x 30 cm, plátno lokálně poškozeno, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 600 Kč
Josef Sudek
Zlatý déšť na dvorku
Id: 72032
fotografie, nesignováno, rozměr ve výřezu 5,5 x 9 cm, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní majitel byl osobním přítelem autora a žili ve stejném domě
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 600 Kč
Josef Sudek
Pohled na Petřín
Id: 72035
fotografie, nesignováno, rozměr ve výřezu 5,5 x 10 cm, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní majitel byl osobním přítelem autora a žili ve stejném domě
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
Cyril Bouda
Konvolut dvou kusů
Id: 72038
litografie/papír, 1) rozměr ve výřezu 22,5 x 26,5 cm a 2) rozměr ve výřezu 30 x 21 cm, vše signováno, číslováno, věnování, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
Hlavy
Id: 74203
litografie/papír, rozměr ve výřezu 19 x 13,5 cm, signováno uprostřed dole, vlevo dole číslování, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 500 Kč
Ferdinand Zapletal
Český venkov
Id: 65215
olej/sololit, rozměr 44 x 54 cm, signováno uprostřed dole, datováno 63, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 400 Kč
Bedřich Veselý
Krojované dívky
Id: 69201
olej/plátno, rozměr 22 x 25 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám i malba
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 300 Kč
František Michl
Na pobřeží
Id: 70304
olej/sololit, rozměr 20 x 30 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 300 Kč
Josef M. Černovický
Z Balkánu
Id: 72508
olej/plátno, rozměr 62 x 50 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
2 300 Kč
Václav Němeček
V uličce
Id: 69212
olej/plátno, rozměr 65 x 56 cm, signováno vpravo dole, datováno, poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 200 Kč
Jaroslav Veris (Zamazal)
Z Francie
Id: 69410
kresba/papír, rozměr 61,5 x 42 cm, signováno vpravo dole, popis, volně loženo, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 200 Kč
Jaroslav Veris (Zamazal)
Konec slávy
Id: 69420
tužka/papír, velikost listu 50 x 58 cm, signováno vpravo dole, popsáno Paris, levý roh lehce pomačkán, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 200 Kč