Čas na serveru 21:31:43

Aukce XXXVII./2017

Emanuel Hosperger - Před bouří

Emanuel Hosperger
Před bouří

Id: 72017

olej/karton, rozměr 24,5 x 35 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
500

2 700

Detail

  Autor neurčen - Posezení

Posezení

Id: 71304

tempera/papír, rozměr 23,5 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

  Neznačeno - Sklizeň

Neznačeno
Sklizeň

Id: 73402

olej/plátno, rozměr 40,5 x 30 cm, plátno lokálně poškozeno, nerámováno

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Josef Sudek - Zlatý déšť na dvorku

Josef Sudek
Zlatý déšť na dvorku

Id: 72032

fotografie, nesignováno, rozměr ve výřezu 5,5 x 9 cm, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní majitel byl osobním přítelem autora a žili ve stejném domě

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Josef Sudek - Pohled na Petřín

Josef Sudek
Pohled na Petřín

Id: 72035

fotografie, nesignováno, rozměr ve výřezu 5,5 x 10 cm, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní majitel byl osobním přítelem autora a žili ve stejném domě

Vyvolávací cena:

Detail

Cyril Bouda - Konvolut dvou kusů

Cyril Bouda
Konvolut dvou kusů

Id: 72038

litografie/papír, 1) rozměr ve výřezu 22,5 x 26,5 cm a 2) rozměr ve výřezu 30 x 21 cm, vše signováno, číslováno, věnování, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

 Sklo - Váza

Sklo
Váza

Id: 72047

zlaceno/vysoký smalt, celková výška 60,5 cm, sklárna Nový Bor, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Anderle - Hlavy

Hlavy

Id: 74203

litografie/papír, rozměr ve výřezu 19 x 13,5 cm, signováno uprostřed dole, vlevo dole číslování, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:
800

Detail

Ferdinand Zapletal - Český venkov

Ferdinand Zapletal
Český venkov

Id: 65215

olej/sololit, rozměr 44 x 54 cm, signováno uprostřed dole, datováno 63, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 400

Detail

Bedřich Veselý - Krojované dívky

Bedřich Veselý
Krojované dívky

Id: 69201

olej/plátno, rozměr 22 x 25 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám i malba

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

František Michl - Na pobřeží

František Michl
Na pobřeží

Id: 70304

olej/sololit, rozměr 20 x 30 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

2 300

Detail

Josef M. Černovický - Z Balkánu

Josef M. Černovický
Z Balkánu

Id: 72508

olej/plátno, rozměr 62 x 50 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:
2 200

2 300

Detail

Václav Němeček - V uličce

Václav Němeček
V uličce

Id: 69212

olej/plátno, rozměr 65 x 56 cm, signováno vpravo dole, datováno, poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Z Francie

Jaroslav Veris (Zamazal)
Z Francie

Id: 69410

kresba/papír, rozměr 61,5 x 42 cm, signováno vpravo dole, popis, volně loženo, původní stav

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Konec slávy

Jaroslav Veris (Zamazal)
Konec slávy

Id: 69420

tužka/papír, velikost listu 50 x 58 cm, signováno vpravo dole, popsáno Paris, levý roh lehce pomačkán, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
800

2 200

Detail