Aukce XXXVII./2017
Andy Warhol
Marilyn
Id: 73702
barevná serigrafie/ruční papír, velikost listu 57,5 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 52/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO, Ph.D., na zadní straně listu razítka Art Gallery New York, Leo Castelli
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
42 000 Kč
Příhozy: 54
Odpočívající dívka
Id: 68601
kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 23 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
38 000 Kč
Příhozy: 51
Antonín Waldhauser
Při západu slunce
Id: 73601
olej/dřevo, rozměr 12,5 x 21 cm, nesignováno, kolem 1890, otluky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
37 000 Kč
Emil Filla
Hlava
Id: 61611
patinovaná sádra, celková výška s podstavcem 44 cm, v zadní části signováno, lehce uvolněno, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
36 000 Kč
Josef Svoboda
Dubrovník
Id: 68705
olej/plátno, rozměr 90 x 90 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
34 000 Kč
Luděk Marold
Rybářka
Id: 73501
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 38 x 33,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, drobné oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
32 500 Kč
Josef a Marie
Id: 71103
reliéf, cín/zlato, rozměr 25 x 24,5 cm, signováno na zadní straně, původní stav
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
32 000 Kč
František Líbal
Lesní interier
Id: 72511
olej/plátno, rozměr 100 x 76 cm, signováno vpravo dole, datováno 1922, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
31 000 Kč
Jaroslav Serpan
CLK - 109
Id: 74301
kombinovaná technika/papír/plátno, rozměr 57 x 42 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně název a datum vzniku, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
31 000 Kč
Karel Rašek
Podzimní nálada
Id: 70904
kombinovaná technika/lepenka, rozměr 47 x 47 cm, signováno vlevo dole, datováno 1903, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
30 900 Kč
Salvador Dalí
Divina Commedia
Id: 68203
litografie/ruční papír, velikost tisku 46 x 35 cm, signováno v kameni vpravo dole, vlevo dole číslováno 1/50, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
30 000 Kč
Hans Johann Wagner
Lodě u mola
Id: 73901
olej/plátno, rozměr 98 x 143 cm, velikost s rámem 127 x 174 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
30 000 Kč
Alois Kalvoda
Zimní západ slunce
Id: 68701
olej/sololit, rozměr 67 x 82 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
29 000 Kč
František Tichý
Krasojízda
Id: 72015
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 45 x 35,5 cm, signováno v tisku uprostřed dole, datováno 49, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
29 000 Kč
František Kaván
U lesa
Id: 70301
olej/karton, rozměr 25 x 31 cm, signováno vpravo dole, období vzniku cca 1908, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
28 001 Kč