Čas na serveru 20:43:24

Aukce XXXVII./2017

Andy Warhol - Marilyn

Andy Warhol
Marilyn

Id: 73702

barevná serigrafie/ruční papír, velikost listu 57,5 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 52/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO, Ph.D., na zadní straně listu razítka Art Gallery New York, Leo Castelli

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Příhozy: 54

Václav Špála - Odpočívající dívka

Odpočívající dívka

Id: 68601

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 23 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Příhozy: 51

Antonín Waldhauser  - Při západu slunce

Antonín Waldhauser
Při západu slunce

Id: 73601

olej/dřevo, rozměr 12,5 x 21 cm, nesignováno, kolem 1890, otluky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Emil Filla - Hlava

Emil Filla
Hlava

Id: 61611

patinovaná sádra, celková výška s podstavcem 44 cm, v zadní části signováno, lehce uvolněno, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:
12 000

36 000

Detail

Josef  Svoboda - Dubrovník

Josef Svoboda
Dubrovník

Id: 68705

olej/plátno, rozměr 90 x 90 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Luděk Marold - Rybářka

Luděk Marold
Rybářka

Id: 73501

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 38 x 33,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, drobné oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:
14 000

32 500

Detail

Olbram Zoubek - Josef a Marie

Josef a Marie

Id: 71103

reliéf, cín/zlato, rozměr 25 x 24,5 cm, signováno na zadní straně, původní stav

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

František Líbal - Lesní interier

František Líbal
Lesní interier

Id: 72511

olej/plátno, rozměr 100 x 76 cm, signováno vpravo dole, datováno 1922, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Jaroslav Serpan - CLK - 109

Jaroslav Serpan
CLK - 109

Id: 74301

kombinovaná technika/papír/plátno, rozměr 57 x 42 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně název a datum vzniku, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Karel Rašek - Podzimní nálada

Karel Rašek
Podzimní nálada

Id: 70904

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 47 x 47 cm, signováno vlevo dole, datováno 1903, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

30 900

Detail

Salvador Dalí - Divina Commedia

Salvador Dalí
Divina Commedia

Id: 68203

litografie/ruční papír, velikost tisku 46 x 35 cm, signováno v kameni vpravo dole, vlevo dole číslováno 1/50, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Hans Johann Wagner - Lodě u mola

Hans Johann Wagner
Lodě u mola

Id: 73901

olej/plátno, rozměr 98 x 143 cm, velikost s rámem 127 x 174 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
8 000

30 000

Detail

Alois Kalvoda - Zimní západ slunce

Alois Kalvoda
Zimní západ slunce

Id: 68701

olej/sololit, rozměr 67 x 82 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

František  Tichý - Krasojízda

František Tichý
Krasojízda

Id: 72015

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 45 x 35,5 cm, signováno v tisku uprostřed dole, datováno 49, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

František Kaván - U lesa

František Kaván
U lesa

Id: 70301

olej/karton, rozměr 25 x 31 cm, signováno vpravo dole, období vzniku cca 1908, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
11 000

28 001

Detail