Čas na serveru 21:59:33

Aukce XXXVII./2017

Jiří Lacina - Červená kompozice

Jiří Lacina
Červená kompozice

Id: 71001

malba/sololit, rozměr 86 x 63 cm, nesignováno, autorsky olištováno, oděrky na rámu, původní stav, získáno z rodiny autora

Vyvolávací cena:
8 000

Detail

Emil Filla - Kubistické zátiší

Emil Filla
Kubistické zátiší

Id: 72505

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 18 cm, signováno vpravo dole, datováno 35, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Hodr - Městské zákoutí

Karel Hodr
Městské zákoutí

Id: 73005

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 19 x 43 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, vlasové praskliny v malbě, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Václav Jansa - Pohled na Pražský hrad

Václav Jansa
Pohled na Pražský hrad

Id: 74405

akvarel/papír, rozměr 30,5 x 32,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Rozkvetlý sad

Rozkvetlý sad

Id: 70306

olej/plátno, rozměr 67 x 83 cm, signováno vpravo dole značeno M. Jaroš, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

8 000

Detail

Příhozy: 50

Bedřich  Feigl - Vikářská ulice

Bedřich Feigl
Vikářská ulice

Id: 72103

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 42 x 52 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Viktor  Rolín - Před bouří

Viktor Rolín
Před bouří

Id: 72510

olej/překližka, rozměr 60 x 80 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

  Autor neurčen - Na pastvě

Na pastvě

Id: 72601

olej/plátno, rozměr 31 x 63 cm, signováno vpravo dole Barbarini, lehce poškozená malba, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Miloš Jiránek - Studie

Miloš Jiránek
Studie

Id: 74103

kombinovaná technika/papír, velikost listu 30 x 16 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Alois Tužinský (Tužina) - Rybáři v Norsku

Alois Tužinský (Tužina)
Rybáři v Norsku

Id: 69423

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, popis na zadní straně, mírně poškozená malba, poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Milan Klimeš - Hříšníci

Milan Klimeš
Hříšníci

Id: 69422

olej/plátno, rozměr 60 x 90 cm, značeno na zadní straně včetně datace 69, olištováno, velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:
800

7 600

Detail

  Neznačeno - Kubistické zátiší

Neznačeno
Kubistické zátiší

Id: 67602

kvaš/tempera/lepenka, rozměr 27 x 37 cm, Fillova škola, doba vzniku po roce 60, lepenka s malbou je k rámu pouze přilepena, rámováno, původní stav,

Vyvolávací cena:
800

7 500

Detail

  Autor neurčen - Abstraktní motiv

Abstraktní motiv

Id: 69301

kombinovaná technika/plátno, rozměr 95 x 105 cm, signováno vpravo dole, druhá polovina 20. století, olištováno, původní stav

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Oskar Kokoschka - Jednooký muž

Oskar Kokoschka
Jednooký muž

Id: 72802

litografie/papír, rozměr ve výřezu 62 x 47 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole č. 36/150, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

František Cína - Jelínek - Rozpadlá chaloupka

František Cína - Jelínek
Rozpadlá chaloupka

Id: 72902

olej/plátno/karton, rozměr 37,5 x 53,5 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v dobrém stavu

Vyvolávací cena:

7 500

Detail