Aukce XXXVII./2017
Jiří Lacina
Červená kompozice
Id: 71001
malba/sololit, rozměr 86 x 63 cm, nesignováno, autorsky olištováno, oděrky na rámu, původní stav, získáno z rodiny autora
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
8 500 Kč
Emil Filla
Kubistické zátiší
Id: 72505
dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 18 cm, signováno vpravo dole, datováno 35, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
8 500 Kč
Karel Hodr
Městské zákoutí
Id: 73005
olej/lepenka, rozměr ve výřezu 19 x 43 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, vlasové praskliny v malbě, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 500 Kč
Václav Jansa
Pohled na Pražský hrad
Id: 74405
akvarel/papír, rozměr 30,5 x 32,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
8 500 Kč
Rozkvetlý sad
Id: 70306
olej/plátno, rozměr 67 x 83 cm, signováno vpravo dole značeno M. Jaroš, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
8 000 Kč
Příhozy: 50
Bedřich Feigl
Vikářská ulice
Id: 72103
kombinovaná technika/lepenka, rozměr 42 x 52 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
8 000 Kč
Viktor Rolín
Před bouří
Id: 72510
olej/překližka, rozměr 60 x 80 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
8 000 Kč
Na pastvě
Id: 72601
olej/plátno, rozměr 31 x 63 cm, signováno vpravo dole Barbarini, lehce poškozená malba, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
8 000 Kč
Miloš Jiránek
Studie
Id: 74103
kombinovaná technika/papír, velikost listu 30 x 16 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 000 Kč
Alois Tužinský (Tužina)
Rybáři v Norsku
Id: 69423
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, popis na zadní straně, mírně poškozená malba, poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
8 000 Kč
Milan Klimeš
Hříšníci
Id: 69422
olej/plátno, rozměr 60 x 90 cm, značeno na zadní straně včetně datace 69, olištováno, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
7 600 Kč
Neznačeno
Kubistické zátiší
Id: 67602
kvaš/tempera/lepenka, rozměr 27 x 37 cm, Fillova škola, doba vzniku po roce 60, lepenka s malbou je k rámu pouze přilepena, rámováno, původní stav,
Vyvolávací cena:
800 Kč
7 500 Kč
Abstraktní motiv
Id: 69301
kombinovaná technika/plátno, rozměr 95 x 105 cm, signováno vpravo dole, druhá polovina 20. století, olištováno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
7 500 Kč
Oskar Kokoschka
Jednooký muž
Id: 72802
litografie/papír, rozměr ve výřezu 62 x 47 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole č. 36/150, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
7 500 Kč
František Cína - Jelínek
Rozpadlá chaloupka
Id: 72902
olej/plátno/karton, rozměr 37,5 x 53,5 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v dobrém stavu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 500 Kč