Aukce XXXVII./2017
Petr Modlitba
Mammuthus primigenius
Id: 72040
olej/plátno, rozměr 35 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
11 030 Kč
Ota Bubeníček
Žena u pumpy
Id: 70401
olej/karton, rozměr 34 x 32,5 cm, signováno vlevo dole, období vzniku 1910 - 12, poškozený rám, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
11 000 Kč
Neznačeno
Noční záliv
Id: 68902
olej/plátno, rozměr 71 x 71 cm, lehce poškozená mlaba, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
10 500 Kč
Emil Filla
Zátiší se sklenicí, hruškou a dýmkou
Id: 72504
dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 35, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
10 500 Kč
Porcelán
Buldoček
Id: 72025
glazovaný porcelán, výška 18,5 cm, značka Rosenthale, modeler Th. Harth, dobrý stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
10 500 Kč
Josef Sudek
Pohled ze střechy sv. Víta
Id: 72036
fotografie, nesignováno, rozměr ve výřezu 17 x 10,5 cm, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní majitel byl osobním přítelem autora a žili ve stejném domě
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 000 Kč
Alois Kalvoda
Břízy v lese
Id: 68702
akvarel/papír, rozměr 23 x 34 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
9 500 Kč
František Blažíček
Vítr
Id: 69409
relief/olej/patina/sololit, rozměr 68 x 54 cm, signováno vpravo uprostřed, datováno 92, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 500 Kč
Neznačeno
Úlovek
Id: 71301
olej/plátno, rozměr 35,5 x 45 cm, v minulosti restaurováno, rentoilováno, 18. století, zničený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
9 500 Kč
František Blažíček
Pohádkový strom
Id: 69418
plastický reliéf/laky/patina/sololit, rozměr 81 x 68 cm, signováno vlevo uprostřed, rám součástí obrazu, dobrý stav
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
9 500 Kč
Jan Kojan
Lávka přes potok
Id: 69612
olej/karton, rozměr 69 x 49 cm, signováno vpravo dole, původní stav, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 200 Kč
Jan Kojan
Rybářské zátiší
Id: 69604
olej/plátno, rozměr 39 x 61 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 100 Kč
Ota Bubeníček
Západ slunce
Id: 70303
olej/karton, rozměr 21 x 26,5 cm, signováno vlevo dole, 20. léta 20. století, oděrky na rámu, lehce poškozená malba, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 900 Kč
Alois Hejl
Přepadení
Id: 72008
olej/plátno/překližka, rozměr 31,5 x 39 cm, signováno vpravo dole, datováno 65, poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
8 501 Kč
Bohumil Kubišta
Prosba
Id: 69102
dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 26 x 17 cm, nesignováno, papír lehce poškozen, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 500 Kč