Čas na serveru 22:36:37

Aukce XXXVII./2017

Petr Modlitba - Mammuthus primigenius

Petr Modlitba
Mammuthus primigenius

Id: 72040

olej/plátno, rozměr 35 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno nerámováno

Vyvolávací cena:

11 030

Detail

Ota Bubeníček - Žena u pumpy

Ota Bubeníček
Žena u pumpy

Id: 70401

olej/karton, rozměr 34 x 32,5 cm, signováno vlevo dole, období vzniku 1910 - 12, poškozený rám, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

  Neznačeno - Noční záliv

Neznačeno
Noční záliv

Id: 68902

olej/plátno, rozměr 71 x 71 cm, lehce poškozená mlaba, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

10 500

Detail

Emil Filla - Zátiší se sklenicí, hruškou a dýmkou

Emil Filla
Zátiší se sklenicí, hruškou a dýmkou

Id: 72504

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 35, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

 Porcelán - Buldoček

Porcelán
Buldoček

Id: 72025

glazovaný porcelán, výška 18,5 cm, značka Rosenthale, modeler Th. Harth, dobrý stav

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Josef Sudek - Pohled ze střechy sv. Víta

Josef Sudek
Pohled ze střechy sv. Víta

Id: 72036

fotografie, nesignováno, rozměr ve výřezu 17 x 10,5 cm, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní majitel byl osobním přítelem autora a žili ve stejném domě

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Alois Kalvoda - Břízy v lese

Alois Kalvoda
Břízy v lese

Id: 68702

akvarel/papír, rozměr 23 x 34 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

František Blažíček - Vítr

František Blažíček
Vítr

Id: 69409

relief/olej/patina/sololit, rozměr 68 x 54 cm, signováno vpravo uprostřed, datováno 92, původní stav

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

  Neznačeno - Úlovek

Neznačeno
Úlovek

Id: 71301

olej/plátno, rozměr 35,5 x 45 cm, v minulosti restaurováno, rentoilováno, 18. století, zničený rám

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

František Blažíček - Pohádkový strom

František Blažíček
Pohádkový strom

Id: 69418

plastický reliéf/laky/patina/sololit, rozměr 81 x 68 cm, signováno vlevo uprostřed, rám součástí obrazu, dobrý stav

Vyvolávací cena:
2 200

9 500

Detail

Jan  Kojan - Lávka přes potok

Jan Kojan
Lávka přes potok

Id: 69612

olej/karton, rozměr 69 x 49 cm, signováno vpravo dole, původní stav, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

9 200

Detail

Jan  Kojan - Rybářské zátiší

Jan Kojan
Rybářské zátiší

Id: 69604

olej/plátno, rozměr 39 x 61 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

9 100

Detail

Ota Bubeníček - Západ slunce

Ota Bubeníček
Západ slunce

Id: 70303

olej/karton, rozměr 21 x 26,5 cm, signováno vlevo dole, 20. léta 20. století, oděrky na rámu, lehce poškozená malba, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

8 900

Detail

Alois Hejl - Přepadení

Alois Hejl
Přepadení

Id: 72008

olej/plátno/překližka, rozměr 31,5 x 39 cm, signováno vpravo dole, datováno 65, poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:

8 501

Detail

Bohumil Kubišta - Prosba

Bohumil Kubišta
Prosba

Id: 69102

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 26 x 17 cm, nesignováno, papír lehce poškozen, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail