Čas na serveru 19:47:45

Aukce XXXVII./2017

Leopold Musil - Zima

Leopold Musil
Zima

Id: 70201

olelj/plátno, rozměr 60 x 82 cm, signováno vpravo dole, oděrkyna rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Tajuplný les

Jaroslav Veris (Zamazal)
Tajuplný les

Id: 69407

olej/karton, rozměr 47 x 68 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Jan Benda - Ovocné zátiší

Jan Benda
Ovocné zátiší

Id: 71302

olej/ plátno, rozměr 21,5 x 37 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

Detail

Vladimír Jan Hnízdo - Dívka v šeděfialovém

Vladimír Jan Hnízdo
Dívka v šeděfialovém

Id: 71202

olej/dřevěná deska, rozměr 28 x 20 cm, celková velikost včetně rámu 44,5 x 39 cm, signováno vlevo dole, datováno 68, na zadní straně pozůstalostní razítko, autorsky rámováno

Vyvolávací cena:

5 100

Detail

Bohumil Ullrych - Dívky

Bohumil Ullrych
Dívky

Id: 69610

olej/plátno, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

5 099

Detail

Jan Kutálek - Sluníčko

Jan Kutálek
Sluníčko

Id: 72704

glazovaná keramika, průměr 23 cm, signováno na zadní straně, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:

5 050

Detail

Josef Sudek - Pohled z rozbitého okna

Josef Sudek
Pohled z rozbitého okna

Id: 72031

fotografie, nesignováno, rozměr ve výřezu 10,5 x 5,5 cm, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,původní majitel byl osobním přítelem autora a žili ve stejném domě

Vyvolávací cena:

5 050

Detail

Bedřich Mudroch - Bílý dům

Bedřich Mudroch
Bílý dům

Id: 70103

olej/plátno, rozměr 60 x 76 cm, signováno vpravo dole, datováno, poškozený rám, volné v rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Rudolf Bém (Vratislav Hlava) - Kdoule

Rudolf Bém (Vratislav Hlava)
Kdoule

Id: 72509

olej/plátno/karton, rozměr 41 x 53,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 1940, zaskleno, rámováno, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:

Detail

 Porcelán - Dáma a papoušek

Porcelán
Dáma a papoušek

Id: 72020

glazovaný porcelán, výška 17,5 cm, značka Rosenthale, dobrý stav

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Ronek - V depu

Jaroslav Ronek
V depu

Id: 73401

olej/karton, rozměr 49 x 59 cm, signováno vpravo dole, mírně poškozená malba, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

František Michl - Na návsi

František Michl
Na návsi

Id: 69216

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu,

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

Josef Čapek - Herec

Josef Čapek
Herec

Id: 72501

linořez/papír, rozměr ve výřezu 21 x 16 cm, monogram vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

František Emler - Před chaloupkou

František Emler
Před chaloupkou

Id: 74401

kombinovaná technika/karton, rozměr malby 21,5 x 29,5 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v dobrém stavu

Vyvolávací cena:
1 200

4 700

Detail

Jaromír Kunc - Rozkvetlá stráň

Jaromír Kunc
Rozkvetlá stráň

Id: 74402

olej/plátno, rozměr plátna 55 x 62 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v dobrém stavu

Vyvolávací cena:
1 800

4 700

Detail