Aukce XXXVII./2017
Leopold Musil
Zima
Id: 70201
olelj/plátno, rozměr 60 x 82 cm, signováno vpravo dole, oděrkyna rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 500 Kč
Jaroslav Veris (Zamazal)
Tajuplný les
Id: 69407
olej/karton, rozměr 47 x 68 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
5 500 Kč
Jan Benda
Ovocné zátiší
Id: 71302
olej/ plátno, rozměr 21,5 x 37 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, oděrky v malbě
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
5 500 Kč
Vladimír Jan Hnízdo
Dívka v šeděfialovém
Id: 71202
olej/dřevěná deska, rozměr 28 x 20 cm, celková velikost včetně rámu 44,5 x 39 cm, signováno vlevo dole, datováno 68, na zadní straně pozůstalostní razítko, autorsky rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 100 Kč
Bohumil Ullrych
Dívky
Id: 69610
olej/plátno, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 099 Kč
Jan Kutálek
Sluníčko
Id: 72704
glazovaná keramika, průměr 23 cm, signováno na zadní straně, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
5 050 Kč
Josef Sudek
Pohled z rozbitého okna
Id: 72031
fotografie, nesignováno, rozměr ve výřezu 10,5 x 5,5 cm, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,původní majitel byl osobním přítelem autora a žili ve stejném domě
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 050 Kč
Bedřich Mudroch
Bílý dům
Id: 70103
olej/plátno, rozměr 60 x 76 cm, signováno vpravo dole, datováno, poškozený rám, volné v rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 000 Kč
Rudolf Bém (Vratislav Hlava)
Kdoule
Id: 72509
olej/plátno/karton, rozměr 41 x 53,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 1940, zaskleno, rámováno, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 000 Kč
Porcelán
Dáma a papoušek
Id: 72020
glazovaný porcelán, výška 17,5 cm, značka Rosenthale, dobrý stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
5 000 Kč
Jaroslav Ronek
V depu
Id: 73401
olej/karton, rozměr 49 x 59 cm, signováno vpravo dole, mírně poškozená malba, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 900 Kč
František Michl
Na návsi
Id: 69216
olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu,
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 800 Kč
Josef Čapek
Herec
Id: 72501
linořez/papír, rozměr ve výřezu 21 x 16 cm, monogram vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
4 800 Kč
František Emler
Před chaloupkou
Id: 74401
kombinovaná technika/karton, rozměr malby 21,5 x 29,5 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
4 700 Kč
Jaromír Kunc
Rozkvetlá stráň
Id: 74402
olej/plátno, rozměr plátna 55 x 62 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
4 700 Kč