Aukce XXXVII./2017
Josef Procházka
Louňovický rybník
Id: 70801
olej/plátno/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
16 500 Kč
Emil Filla
Zátiší s podnosem, mandolínou a klarinetem
Id: 72503
lept/akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 10,5 x 14,5 cm, signováno vpravo dole, paspartoávno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
16 500 Kč
Jiří Načeradský
Skupina
Id: 71701
tempera/papír, velikost malby 43 x 60,8 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
16 100 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Cyklus Střelnice - 6x9
Id: 69001
zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 40,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 39, paspartováno, zaskleno, nově rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
15 600 Kč
Příhozy: 52
Jan Kojan
Po výlovu rybníka
Id: 69611
olej/plátno, rozměr 28 x 75 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
15 500 Kč
Bedřich Havránek
Podhorské chalupy
Id: 69801
olej/karton, rozměr 24,5 x 28 cm, signováno vpravo dole, doba vzniku kolem 1838, značně poškozený rám, obraz v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
15 500 Kč
Franta Malý
Zátiší s konvicí
Id: 72101
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 56, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
15 500 Kč
Porcelán
Dáma s loutnou
Id: 72024
glazovaný porcelán, výška 40 cm, značka Rosenthale, mírně poškozeno viz foto detailu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
15 500 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice
Id: 73009
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 35,5 cm, značeno v tisku vpravo dole, datováno 39, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 200 Kč
Neznačeno
Květinové zátiší
Id: 69603
olej/plátno, rozměr 72,5 x 54 cm, rentoilováno, oděrky na rámu, původní stav, 18. století
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
15 000 Kč
Neznačeno
Portrét ženy
Id: 69902
olej/plátno, rozměr 66 x 54 cm, obraz 20. století, rám 19. století, mimořádně zdobený řezbovaný rám, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
15 000 Kč
Oblak
Id: 71101
reliéf, cín/zlato, rozměr 15,3 x 15 cm, signováno na zadní straně, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
15 000 Kč
Zátiší s květinami
Id: 73902
olej/plátno, rozměr 34 x 45 cm, vpravo dole signováno, popsáno a datováno, provenience Francie, 19. století
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
15 000 Kč
Jan Honsa
Podzim
Id: 74107
kombinovaná technika/olej/karton, rozměr 25,5 x 32 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, volné v rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 720 Kč
Porcelán
Klečící dívka
Id: 72201
glazovaný porcelán, celková výška 18 cm, Rosenthal, značeno na spodní straně, na podstavci značeno Ernst Wenck, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
14 500 Kč