Čas na serveru 01:34:24

Aukce XXXVII./2017

Josef Procházka - Louňovický rybník

Josef Procházka
Louňovický rybník

Id: 70801

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Emil Filla - Zátiší s podnosem, mandolínou a klarinetem

Emil Filla
Zátiší s podnosem, mandolínou a klarinetem

Id: 72503

lept/akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 10,5 x 14,5 cm, signováno vpravo dole, paspartoávno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Jiří Načeradský - Skupina

Jiří Načeradský
Skupina

Id: 71701

tempera/papír, velikost malby 43 x 60,8 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

16 100

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Cyklus Střelnice - 6x9

Marie Čermínová - Toyen
Cyklus Střelnice - 6x9

Id: 69001

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 40,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 39, paspartováno, zaskleno, nově rámováno

Vyvolávací cena:

15 600

Detail

Příhozy: 52

Jan  Kojan - Po výlovu rybníka

Jan Kojan
Po výlovu rybníka

Id: 69611

olej/plátno, rozměr 28 x 75 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

15 500

Detail

Bedřich  Havránek - Podhorské chalupy

Bedřich Havránek
Podhorské chalupy

Id: 69801

olej/karton, rozměr 24,5 x 28 cm, signováno vpravo dole, doba vzniku kolem 1838, značně poškozený rám, obraz v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Franta Malý - Zátiší s konvicí

Franta Malý
Zátiší s konvicí

Id: 72101

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 56, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

 Porcelán - Dáma s loutnou

Porcelán
Dáma s loutnou

Id: 72024

glazovaný porcelán, výška 40 cm, značka Rosenthale, mírně poškozeno viz foto detailu

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Z cyklu Střelnice

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 73009

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 35,5 cm, značeno v tisku vpravo dole, datováno 39, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 200

Detail

  Neznačeno - Květinové zátiší

Neznačeno
Květinové zátiší

Id: 69603

olej/plátno, rozměr 72,5 x 54 cm, rentoilováno, oděrky na rámu, původní stav, 18. století

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

  Neznačeno - Portrét ženy

Neznačeno
Portrét ženy

Id: 69902

olej/plátno, rozměr 66 x 54 cm, obraz 20. století, rám 19. století, mimořádně zdobený řezbovaný rám, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:
11 000

15 000

Detail

Olbram Zoubek - Oblak

Oblak

Id: 71101

reliéf, cín/zlato, rozměr 15,3 x 15 cm, signováno na zadní straně, původní stav

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

  Autor neurčen - Zátiší s květinami

Zátiší s květinami

Id: 73902

olej/plátno, rozměr 34 x 45 cm, vpravo dole signováno, popsáno a datováno, provenience Francie, 19. století

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Jan Honsa - Podzim

Jan Honsa
Podzim

Id: 74107

kombinovaná technika/olej/karton, rozměr 25,5 x 32 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, volné v rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

14 720

Detail

 Porcelán - Klečící dívka

Porcelán
Klečící dívka

Id: 72201

glazovaný porcelán, celková výška 18 cm, Rosenthal, značeno na spodní straně, na podstavci značeno Ernst Wenck, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:

14 500

Detail