Aukce XXXVII./2017
Jaroslav Panuška
Stará chaloupka
Id: 73602
kresba tužkou, rozměr ve výřezu 18,5 x 12,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 700 Kč
Lubomír Procházka
Staňkovský rybník
Id: 72037
olej/sololit, rozměr 36 x 70 cm, signováno vlevo dole, datováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 650 Kč
Jan Kojan
Hory
Id: 69613
olej/plátno/karton, rozměr 13 x 30 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 600 Kč
Josef Liesler
Soudci
Id: 70106
litografie/papír, rozměr ve výřezu 31 x 41,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 45, vlevo dole č. 63/300, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 600 Kč
Karel Novák
Daleký obzor
Id: 69417
olej/plátno, rozměr 72 x 92 cm, signováno vpravo dole, v minulosti odborně čištěno, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 600 Kč
Pod Alpami
Id: 73904
olej/karton, rozměr 13 x 19 cm, signováno vpravo dole K. Rohr?, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 600 Kč
Motiv z Paříže
Id: 64130
barevná litografie/papír, velikost tisku 34,5 x 27 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 500 Kč
Ota Černý
Nad údolím
Id: 69202
olej/plátno/karton, rozměr 28 x 53 cm, značeno monogramem vpravo dole, datováno 34, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 500 Kč
Lesní potok
Id: 69304
olej/překližka, rozměr, 33,5 x 41,5 cm, signováno vpravo dole, s popisem a věnováním, značně poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 500 Kč
Pohled na Pražský hrad
Id: 70802
tempera/lepenka, rozměr 39 x 49 cm, signováno vpravo dole J. Šustek, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 500 Kč
František X. Procházka
Rozkvetlá stráň
Id: 64304
olej/karton, rozměr 36 x 37 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 400 Kč
Zdeněk Kleindienst
Milenci
Id: 68603
pastel/černý papír, velikost listu 33,5 x 23,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 2004, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 300 Kč
Rudolf Mejsnar
Balet
Id: 73007
kombinovaná technika/papír, rozměr malby 14,5 x 27,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, list s malbou odtržený od podkladu, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 200 Kč
Neznačeno
Mulatka
Id: 30703
olej/plátno, rozměr 46 x 34 cm, obraz i rám v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 100 Kč
Josef Kousal
Uvozová cesta
Id: 69213
olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vlevo dole, datováno 35, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 100 Kč