Aukce XXXVII./2017
Rušný den v Grand bazaru
Id: 71402
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 42,5 x 61 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 19/83, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
28 000 Kč
Jan Bohumil Pospíšil
Západ slunce - Scirocco
Id: 73903
olej/dřevo, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, dobrý stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
28 000 Kč
František Kaván
Chaloupka pod strání
Id: 70302
olej/karton, rozměr 25 x 31 cm, signováno vlevo dole, období vzniku cca 1908, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
27 990 Kč
Josef Velčovský
Bretaňské ráno
Id: 72701
olej/plátno/karton, rozměr 22 x 27 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v dobrém stavu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
27 000 Kč
Andy Warhol
Marilyn
Id: 73701
serigrafie/ruční papír, velikost listu 59,5 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 51/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO, Ph.D., na zadní straně listu razítka Art Gallery New York, Leo Castelli
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
27 000 Kč
Karel Hodr
Pod Karlovým mostem
Id: 73006
olej/karton, rozměr 30 x 43 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, lokální poškození malby, na zadní straně ověřovacíc list, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
26 300 Kč
Neznačeno
Scéna od řeky
Id: 69602
olej/plátno, rozměr 63 x 99 cm, v minulosti restaurováno, poškozená malba i rám, 18. století
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
26 000 Kč
Salvador Dalí
Zátiší
Id: 67806
litografie/papír, velikost tisku 37 x 50 cm, signováno vpravo dole, číslováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
24 000 Kč
Příhozy: 67
Orient Express
Id: 71501
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 40 x 50,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 38/70, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
24 000 Kč
Rudolf Kundera
Marseille
Id: 72014
akvarel/papír, rozměr 20,5 x 27 cm, signováno vlevo dole, datováno 52, muzeální sklo, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
24 000 Kč
Marie
Id: 71102
reliéf, cín/zlato, rozměr 15,5 x 15,5 cm, signováno na zadní straně, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
23 000 Kč
Studna v Karlachových sadech
Id: 72005
litografie/papír, rozměr ve výřezu 40 x 47 cm, signováno vpravo dole, osobní věnování, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
23 000 Kč
Otakar Nejedlý
Zimní potok
Id: 73604
olej/sololit, rozměr 50 x 40 cm, signováno vpravo dole, konec 40. let, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
23 000 Kč
Loďky
Id: 72401
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 10,5 x 14 cm, signováno vpravo dole, věnování, datace, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
22 604 Kč
Alois Bílek
Žně v Provence
Id: 72002
olej/plátno, rozměr 73 x 60 cm, signováno vlevo dole, rámováno, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
22 000 Kč