Aukce XXXVII./2017
Karel Souček
Vesnický motiv
Id: 69211
olej/plátno/karton, rozměr 44 x 60 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 100 Kč
Pavel Hložek
Výlov rybníka
Id: 70101
olej/plátno, rozměr 50 x 66 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 100 Kč
Ladislav Šíma
Pod kopcem
Id: 69305
olej/plátno, rozměr 44 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 27, poškozený rám, lehce otřená malba
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 100 Kč
Jindřich Bubeníček
Snopy
Id: 72901
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, lehce prohnutý karton, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 100 Kč
Jaroslav Šerých
Figury
Id: 52201
kombinovaná technika/papír, rozměr 75 x 55 cm, signováno uprostřed, PF 2012, věnování, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
V lese
Id: 70307
pastel/lepenka, rozměr 42 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 1936, oděrky na rámu, zaskleno, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
2 000 Kč
Zdeněk Zadák
Květinové zátiší
Id: 70902
olej/karton, rozměr 39 x 29 cm, signováno vlevo nahoře, datováno, poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
Bohumil Jahoda
Dvě dívky
Id: 71403
bronzový reliéf, velikost reliéfu 12,5 x 36 cm, velikost podkladové desky 21 x 45,5 cm, značeno vpravo dole, datováno 60, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
Josef Konečný
U řeky
Id: 73001
olej/tempera/karton, rozměr 39 x 49 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 000 Kč
Karel Dostál
Dům v Kožní ulci
Id: 73008
olej/karton, nesignováno, rozměr 45 x 29,5 cm, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 900 Kč
Karel Srp
Bouřkový mrak
Id: 69210
olej/plátno, rozměr 42 x 54 cm, signováno vpravo dole, datováno 1924, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 800 Kč
Kněžna
Id: 69631
malba, rozměr 6 x 4,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 800 Kč
Karel Balíček
Rybník v krajině
Id: 71902
olej/karton, rozměr ve výřezu 28,5 x 42 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 800 Kč
Ostatní
Taktovka
Id: 64127
kombinace mahagon, slonovina, celková délka 37,5 cm
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 700 Kč
Neznačeno
Abstraktní krajina
Id: 69302
olej/plátno, rozměr 75 x 90 cm, oděrky na lištách, doporučeno čistit, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 700 Kč