Čas na serveru 22:10:19

Aukce XXXVII./2017

Karel Souček - Vesnický motiv

Karel Souček
Vesnický motiv

Id: 69211

olej/plátno/karton, rozměr 44 x 60 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

Pavel Hložek - Výlov rybníka

Pavel Hložek
Výlov rybníka

Id: 70101

olej/plátno, rozměr 50 x 66 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

Ladislav Šíma - Pod kopcem

Ladislav Šíma
Pod kopcem

Id: 69305

olej/plátno, rozměr 44 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 27, poškozený rám, lehce otřená malba

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

Jindřich Bubeníček - Snopy

Jindřich Bubeníček
Snopy

Id: 72901

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, lehce prohnutý karton, původní stav

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

Jaroslav Šerých - Figury

Jaroslav Šerých
Figury

Id: 52201

kombinovaná technika/papír, rozměr 75 x 55 cm, signováno uprostřed, PF 2012, věnování, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - V lese

V lese

Id: 70307

pastel/lepenka, rozměr 42 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 1936, oděrky na rámu, zaskleno, původní stav

Vyvolávací cena:
500

Detail

Zdeněk Zadák - Květinové zátiší

Zdeněk Zadák
Květinové zátiší

Id: 70902

olej/karton, rozměr 39 x 29 cm, signováno vlevo nahoře, datováno, poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Bohumil Jahoda - Dvě dívky

Bohumil Jahoda
Dvě dívky

Id: 71403

bronzový reliéf, velikost reliéfu 12,5 x 36 cm, velikost podkladové desky 21 x 45,5 cm, značeno vpravo dole, datováno 60, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Konečný - U řeky

Josef Konečný
U řeky

Id: 73001

olej/tempera/karton, rozměr 39 x 49 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

Karel Dostál - Dům v Kožní ulci

Karel Dostál
Dům v Kožní ulci

Id: 73008

olej/karton, nesignováno, rozměr 45 x 29,5 cm, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

1 900

Detail

Karel Srp - Bouřkový mrak

Karel Srp
Bouřkový mrak

Id: 69210

olej/plátno, rozměr 42 x 54 cm, signováno vpravo dole, datováno 1924, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

1 800

Detail

  Autor neurčen - Kněžna

Kněžna

Id: 69631

malba, rozměr 6 x 4,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

1 800

Detail

Karel Balíček - Rybník v krajině

Karel Balíček
Rybník v krajině

Id: 71902

olej/karton, rozměr ve výřezu 28,5 x 42 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

1 800

Detail

 Ostatní - Taktovka

Ostatní
Taktovka

Id: 64127

kombinace mahagon, slonovina, celková délka 37,5 cm

Vyvolávací cena:

1 700

Detail

  Neznačeno - Abstraktní krajina

Neznačeno
Abstraktní krajina

Id: 69302

olej/plátno, rozměr 75 x 90 cm, oděrky na lištách, doporučeno čistit, původní stav

Vyvolávací cena:

1 700

Detail