Čas na serveru 21:42:18

Aukce XXXVII./2017

Josef Sudek - Ruina Novoměstské radnice

Josef Sudek
Ruina Novoměstské radnice

Id: 72033

fotografie, nesignováno, rozměr ve výřezu 11 x 15 cm, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní majitel byl osobním přítelem autora a žili ve stejném domě

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Bohumil Ullrych - Na pastvě

Bohumil Ullrych
Na pastvě

Id: 69606

olej/karton, rozměr 56 x 69 cm, signováno vlevo dole, datováno 1941, oděrky na rámu, prohnutý karton, původní stav

Vyvolávací cena:

4 400

Detail

Jiří Heřman - Podzim v lese

Jiří Heřman
Podzim v lese

Id: 72702

olej/karton, rozměr 40 x 30 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Pavel Vavrys - Rozjímání

Pavel Vavrys
Rozjímání

Id: 72703

malba/sololit, rozměr 43 x 33 cm, nesignováno, majitel získal přímo od autora, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Petr Modlitba - Tyrannosaurus rex

Petr Modlitba
Tyrannosaurus rex

Id: 72041

olej/karton, rozměr ve výřezu 29 x 41,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Josef  Huttary - Černohorci na lovu

Josef Huttary
Černohorci na lovu

Id: 69401

olej/karton, rozměr 16 x 26 cm, nesignováno, na zadní straně přípis, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Rudolf  Walter - Potok

Rudolf Walter
Potok

Id: 74403

olej/karton, rozměr 65 x 50 cm, signováno vpravo dole, drobné oděrky na malbě i rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
2 800

4 200

Detail

Jan  Dědina - Pohádkový motiv

Jan Dědina
Pohádkový motiv

Id: 71307

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 44,5 x 30 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, otluky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

František Kubíček - Poloakt

František Kubíček
Poloakt

Id: 71901

olej/plátno/lepenka, rozměr 54 x 45 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Jacob Burgaritzky - Zimní nálada

Josef Jacob Burgaritzky
Zimní nálada

Id: 72801

olej/plátno, rozměr 47 x 92 cm, signováno vpravo dole, v minulosti značně restaurováno, nerámováno

Vyvolávací cena:
3 800

Detail

Ivan Ouhel - Zima

Ivan Ouhel
Zima

Id: 68602

olej/plátno/překližka, rozměr 18 x 31 cm, signováno vpravo dole, datováno 85, v obrazu drobná dirka, olištováno

Vyvolávací cena:

3 990

Detail

Oldřich Kulhánek - Konvolut dvou kusů

Oldřich Kulhánek
Konvolut dvou kusů

Id: 69103

Ex libris, rozměr ve výřezu 16 x 10 cm, signováno uprostřed dole, datováno 1984; PF 1979, rozměr ve výřezu 10,5 x 6,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 78; vše paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Josef Hlaváček - Podle motivu O. Blažíčka

Josef Hlaváček
Podle motivu O. Blažíčka

Id: 69415

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

3 900

Detail

Alois Moravec - Mezi poli

Alois Moravec
Mezi poli

Id: 69627

olej/plátno/karton, rozměr 22 x 39 cm, signováno vpravo dole, datováno 39, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Josef Čapek - Pouštění draka

Josef Čapek
Pouštění draka

Id: 69411

ofset/papír, rozměr ve výřezu 20 x 24 cm, signováno vpravo dole, datováno, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:
500

3 800

Detail