Aukce XXXVII./2017
Josef Sudek
Ruina Novoměstské radnice
Id: 72033
fotografie, nesignováno, rozměr ve výřezu 11 x 15 cm, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní majitel byl osobním přítelem autora a žili ve stejném domě
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 600 Kč
Bohumil Ullrych
Na pastvě
Id: 69606
olej/karton, rozměr 56 x 69 cm, signováno vlevo dole, datováno 1941, oděrky na rámu, prohnutý karton, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 400 Kč
Jiří Heřman
Podzim v lese
Id: 72702
olej/karton, rozměr 40 x 30 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 300 Kč
Pavel Vavrys
Rozjímání
Id: 72703
malba/sololit, rozměr 43 x 33 cm, nesignováno, majitel získal přímo od autora, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
4 300 Kč
Petr Modlitba
Tyrannosaurus rex
Id: 72041
olej/karton, rozměr ve výřezu 29 x 41,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 300 Kč
Josef Huttary
Černohorci na lovu
Id: 69401
olej/karton, rozměr 16 x 26 cm, nesignováno, na zadní straně přípis, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 200 Kč
Rudolf Walter
Potok
Id: 74403
olej/karton, rozměr 65 x 50 cm, signováno vpravo dole, drobné oděrky na malbě i rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
4 200 Kč
Jan Dědina
Pohádkový motiv
Id: 71307
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 44,5 x 30 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, otluky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
4 000 Kč
František Kubíček
Poloakt
Id: 71901
olej/plátno/lepenka, rozměr 54 x 45 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 000 Kč
Josef Jacob Burgaritzky
Zimní nálada
Id: 72801
olej/plátno, rozměr 47 x 92 cm, signováno vpravo dole, v minulosti značně restaurováno, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
4 000 Kč
Ivan Ouhel
Zima
Id: 68602
olej/plátno/překližka, rozměr 18 x 31 cm, signováno vpravo dole, datováno 85, v obrazu drobná dirka, olištováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 990 Kč
Oldřich Kulhánek
Konvolut dvou kusů
Id: 69103
Ex libris, rozměr ve výřezu 16 x 10 cm, signováno uprostřed dole, datováno 1984; PF 1979, rozměr ve výřezu 10,5 x 6,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 78; vše paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 900 Kč
Josef Hlaváček
Podle motivu O. Blažíčka
Id: 69415
olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 900 Kč
Alois Moravec
Mezi poli
Id: 69627
olej/plátno/karton, rozměr 22 x 39 cm, signováno vpravo dole, datováno 39, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 800 Kč
Josef Čapek
Pouštění draka
Id: 69411
ofset/papír, rozměr ve výřezu 20 x 24 cm, signováno vpravo dole, datováno, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
500 Kč
3 800 Kč