Čas na serveru 21:33:46

Josef Velčovský - Dům na ostrově Belle Ille

Josef Velčovský
Dům na ostrově Belle Ille

Id: 498601

olej/plátno fixované na překližce, rozměr 22 x 27 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
7 500

47 555

Detail

Příhozy: 54

Barbora BARBAR Kysilková - Faust (de opplyste) 2018

Barbora BARBAR Kysilková
Faust (de opplyste) 2018

Id: 504501

olej/plátno, rozměr 150 x 110 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno, datováno a popsáno na zadní straně, nerámováno

Vyvolávací cena:
35 000

86 000

Detail

Vladimír Gebauer - Krajina

Vladimír Gebauer
Krajina

Id: 499304

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 48 x 36 cm, značeno a datováno na zadní straně, zaskleno, rámováno, pochází z pozůstalosti významné české historičky umění PhDr. Jany Orlíkové Brabcové

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Josef Liesler - Zátiší s ovocem a vázou

Josef Liesler
Zátiší s ovocem a vázou

Id: 498401

tempera/papír, rozměr 60 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na zadní straně původní štítek čfvu s popisem díla

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Jiří Balcar - Kříž

Jiří Balcar
Kříž

Id: 500613

lept/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 19 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Karel Malich - Bez názvu

Karel Malich
Bez názvu

Id: 499301

pastel/papír, rozměr listu cca 43 x 36,5 cm, značeno a datováno na zadní straně, zaskleno, rámováno, pochází z pozůstalosti významné české historičky umění PhDr. Jany Orlíkové Brabcové

Vyvolávací cena:
12 000

15 000

Detail

Karel Vaca - Divertimento II

Karel Vaca
Divertimento II

Id: 499303

olej/překližka, rozměr 48 x 33,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno, pochází z pozůstalosti významné české historičky umění PhDr. Jany Orlíkové Brabcové

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

František  Tichý - Dáma s chrtem

František Tichý
Dáma s chrtem

Id: 500611

litografie/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 14 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v knize František Tichý Grafické dílo, č. 139, str. 110

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Jiří Kaloč - Sváteční krajina

Jiří Kaloč
Sváteční krajina

Id: 499302

akryl/sololit, rozměr 63 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, na několika místech potřísněná malba, pochází z pozůstalosti významné české historičky umění PhDr. Jany Orlíkové Brabcové

Vyvolávací cena:
7 500

7 500

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Dívka spící pod hvězdami

Marie Čermínová - Toyen
Dívka spící pod hvězdami

Id: 484809

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 19 x 13 cm, značeno ve spodní části v tisku a vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 000

Detail