Josef Velčovský
Dům na ostrově Belle Ille
Id: 498601
olej/plátno fixované na překližce, rozměr 22 x 27 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
47 555 Kč
Příhozy: 54
Barbora BARBAR Kysilková
Faust (de opplyste) 2018
Id: 504501
olej/plátno, rozměr 150 x 110 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno, datováno a popsáno na zadní straně, nerámováno
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
86 000 Kč
Vladimír Gebauer
Krajina
Id: 499304
kombinovaná technika/papír, rozměr listu 48 x 36 cm, značeno a datováno na zadní straně, zaskleno, rámováno, pochází z pozůstalosti významné české historičky umění PhDr. Jany Orlíkové Brabcové
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
6 000 Kč
Josef Liesler
Zátiší s ovocem a vázou
Id: 498401
tempera/papír, rozměr 60 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na zadní straně původní štítek čfvu s popisem díla
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
20 000 Kč
Jiří Balcar
Kříž
Id: 500613
lept/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 19 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Karel Malich
Bez názvu
Id: 499301
pastel/papír, rozměr listu cca 43 x 36,5 cm, značeno a datováno na zadní straně, zaskleno, rámováno, pochází z pozůstalosti významné české historičky umění PhDr. Jany Orlíkové Brabcové
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
15 000 Kč
Karel Vaca
Divertimento II
Id: 499303
olej/překližka, rozměr 48 x 33,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno, pochází z pozůstalosti významné české historičky umění PhDr. Jany Orlíkové Brabcové
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
11 000 Kč
František Tichý
Dáma s chrtem
Id: 500611
litografie/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 14 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v knize František Tichý Grafické dílo, č. 139, str. 110
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 600 Kč
Jiří Kaloč
Sváteční krajina
Id: 499302
akryl/sololit, rozměr 63 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, na několika místech potřísněná malba, pochází z pozůstalosti významné české historičky umění PhDr. Jany Orlíkové Brabcové
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
7 500 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Dívka spící pod hvězdami
Id: 484809
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 19 x 13 cm, značeno ve spodní části v tisku a vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
12 000 Kč