Čas na serveru 13:51:53

Iva Hüttnerová - Plavci

Iva Hüttnerová
Plavci

Id: 479401

olej/plátno, rozměr 30 x 24 cm (ovál), značeno a datováno ve spodní části, nerámováno

Vyvolávací cena:

52 900

Detail

Příhozy: 53

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 482403

bronzová plastika, celkový rozměr 6,5 x 7 cm, značeno na plintu, kat.č. 9369

Vyvolávací cena:

Detail

Vilém  Kreibich - Lokomotivy

Vilém Kreibich
Lokomotivy

Id: 479201

olej/plátno, rozměr 80 x 88 cm, značeno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, v minulosti restaurováno

Vyvolávací cena:
15 000

20 000

Detail

Petr Modlitba - V říši tygra

Petr Modlitba
V říši tygra

Id: 488205

barevný kvaš/karton, rozměr ve výřezu 35,5 x 25 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, po

Vyvolávací cena:
7 500

9 500

Detail

Václav Rabas - Statek v Krušovicích

Václav Rabas
Statek v Krušovicích

Id: 480603

olej/plátno, rozměr 100 x 125 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
25 000

25 000

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Salvador Dalí - Bouře nad horami

Salvador Dalí
Bouře nad horami

Id: 482903

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 66,5 x 48 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, reference: Albert Field, str. 249 (vznik 1969)

Vyvolávací cena:

Detail

Kristian Kodet - Zamilovaná

Kristian Kodet
Zamilovaná

Id: 471706

olej/sololit, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
7 000

18 500

Detail

Petr Modlitba - Setkání dinosaurů

Petr Modlitba
Setkání dinosaurů

Id: 488204

kombinovaná technika, tempera/kvaš/karton, rozměr ve výřezu 26,5 x 43,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, po

Vyvolávací cena:
7 500

23 000

Detail

Rudolf Kundera - Oslavy v Marseille

Rudolf Kundera
Oslavy v Marseille

Id: 486005

olej/sololit, rozměr 91 x 125 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vlevo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:
9 500

19 000

Detail

Jiří Trnka - Krajina

Jiří Trnka
Krajina

Id: 484901

akvarel/tuš/běloba/karton, značeno ve spodní části, rozměr ve výřezu 10 x 12,5 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

13 500

Detail