Josef Lada
Jaro
Id: 492401
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 26,5 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno, bude přiložen Znalecký posudek vystavený PhDr. Pavlou Pečinkovou CSc., přiložen certifikát pravosti vystavený vnukem autora Josefem Ladou
Vyvolávací cena:
350 000 Kč
970 000 Kč
Podzim
Id: 492801
kolorovaný lept/papír, rozměr ve výřezu 39,5 x 35,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
15 500 Kč
Josef Procházka
Na horusické hrázi
Id: 493801
olej/plátno, rozměr 65 x 85 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
36 000 Kč
Josef Váchal
Adam a Eva
Id: 491316
dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 30 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
23 000 Kč
František Kaván
Zimní nálada
Id: 457401
olej/karton, rozměr 25 x 32 cm, značeno a popsáno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, publikováno v katalogu Fr. Kaván Zima výstavy v Městském muzeu a galerii Hlinsko (9.12.2023 - 4.2.2024), vznik kolem 1900
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
41 000 Kč
Učitel a žákyně
Id: 479005
papírový reliér/zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 39 x 38 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1997)
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
17 000 Kč
Jiří Balcar
Okno
Id: 491307
kombinovaná technika/papír, rozměr 54 x 36 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
7 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Jákob a Thamar
Id: 479004
papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 39 x 38 cm, značeno a popsáno ve spodní části, A.T., paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (1992)
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
16 000 Kč
Jiří Balcar
Krajina s černým sluncem
Id: 491315
kombinovaná technika, čínská tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 28 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně pozůstalostní razítko, publikováno v monografii Jiří Balcar, naps. Marie Klimešová a Jan Rous, vyd. Arbor vitae, 2013, str. 15, obr. 16
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 700 Kč
František Tavík Šimon
V parku
Id: 490103
olej/karton, rozměr 27,5 x 37,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
16 100 Kč