Čas na serveru 15:39:52

Josef Lada - Jaro

Josef Lada
Jaro

Id: 492401

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 26,5 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno, bude přiložen Znalecký posudek vystavený PhDr. Pavlou Pečinkovou CSc., přiložen certifikát pravosti vystavený vnukem autora Josefem Ladou

Vyvolávací cena:
350 000

970 000

Detail

Jiří Anderle - Podzim

Podzim

Id: 492801

kolorovaný lept/papír, rozměr ve výřezu 39,5 x 35,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Josef Procházka - Na horusické hrázi

Josef Procházka
Na horusické hrázi

Id: 493801

olej/plátno, rozměr 65 x 85 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
9 500

36 000

Detail

Josef Váchal - Adam a Eva

Josef Váchal
Adam a Eva

Id: 491316

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 30 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

František Kaván - Zimní nálada

František Kaván
Zimní nálada

Id: 457401

olej/karton, rozměr 25 x 32 cm, značeno a popsáno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, publikováno v katalogu Fr. Kaván Zima výstavy v Městském muzeu a galerii Hlinsko (9.12.2023 - 4.2.2024), vznik kolem 1900

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Olbram Zoubek - Učitel a žákyně

Učitel a žákyně

Id: 479005

papírový reliér/zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 39 x 38 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1997)

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Jiří Balcar - Okno

Jiří Balcar
Okno

Id: 491307

kombinovaná technika/papír, rozměr 54 x 36 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
7 500

7 500

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Olbram Zoubek - Jákob a Thamar

Jákob a Thamar

Id: 479004

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 39 x 38 cm, značeno a popsáno ve spodní části, A.T., paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (1992)

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Jiří Balcar - Krajina s černým sluncem

Jiří Balcar
Krajina s černým sluncem

Id: 491315

kombinovaná technika, čínská tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 28 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně pozůstalostní razítko, publikováno v monografii Jiří Balcar, naps. Marie Klimešová a Jan Rous, vyd. Arbor vitae, 2013, str. 15, obr. 16

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

František Tavík Šimon - V parku

František Tavík Šimon
V parku

Id: 490103

olej/karton, rozměr 27,5 x 37,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

16 100

Detail