Čas na serveru 07:08:12

Olbram Zoubek - Zrcadlení

Zrcadlení

Id: 480601

plastika, cín/olovo/zlato, celková výška 58 cm, značeno na plintu, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1985)

Vyvolávací cena:
50 000

260 000

Detail

Účastníci: 37

Příhozy: 79

Ota Janeček - Spící

Spící

Id: 433814

uhel/papír, rozměr listu 32 x 49 cm, značeno vlevo dole, volně loženo, pravý horní roh ohnutý

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Míla Doleželová - Děti

Míla Doleželová
Děti

Id: 477901

olej/karton, rozměr 55 x 37 cm, neznačeno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Salvador Dalí - Minotaurus

Salvador Dalí
Minotaurus

Id: 478001

barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 21,5 cm, autorsky značeno vpravo dole, číslováno 133/150 vlevo dole, De Luxe vydání vybraných 12 dřevorytů, které vznikly jako ilustrace bibliofilského vydání Danteho Božské komedie v roce 1959, zpěv 12, Peklo, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Kája Saudek - Tam na konci světa

Kája Saudek
Tam na konci světa

Id: 486102

kombinovaná technika, latex/tuš/plátno, rozměr 40 x 30 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rámováno

Vyvolávací cena:
9 500

30 000

Detail

Alfred Kubin - Dáma s deštníkem

Alfred Kubin
Dáma s deštníkem

Id: 489801

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 9,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Jan  Smetana - Fragmenty paměti

Jan Smetana
Fragmenty paměti

Id: 491501

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
25 000

251 000

Detail

Olbram Zoubek - Dívka s hadem

Dívka s hadem

Id: 483801

dusaný zlacený cement, rozměr cca 61 x 40 cm, značeno na zadní straně, ve vrchní části plastiky prasklina, přiložena kopie Certifikátu autorství díla (vznik díla 2008)

Vyvolávací cena:
25 000

54 000

Detail

Martin Domicent - V hostinci

Martin Domicent
V hostinci

Id: 479801

olej/dřevěná deska, rozměr 24 x 33 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Vladimír Komárek - Brejle

Vladimír Komárek
Brejle

Id: 490301

strukturální mlaba, olej/plátno, rozměr 34 x 45 cm (ovál), značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, olištováno

Vyvolávací cena:
7 500

10 000

Detail