Andrej Dúbravský
Autoportrét
Id: 503105
olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, značeno a datováno na zadní straně, rámováno, vystaveno v roce 2018 v DSC Gallery pod názvem Stoned farmer with the roaster and overripe cherries a také v Alšově galerii v roce 2019
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
19 000 Kč
The King
Id: 490202
kolorovaná fotografie/papír, rozměr cca 40 x 30 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 500 Kč
František Ringo Čech
Zátopek vyplašil jezevce
Id: 505101
olej/plátno, rozměr 45 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
26 000 Kč
Jindra Kocourek
Auta
Id: 489602
olej/sololit, rozměr 30 x 33,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Vladimír Muzička
Noční hlídka I
Id: 494304
olej/plátno, rozměr 110 x 120 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno
Vyvolávací cena:
10 500 Kč
10 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Ivan Pinkava
Samotář
Id: 503107
fotografie/papír, rozměr 42 x 59,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, muzeálním sklem, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 600 Kč
Michal Nesázal
Jeřabina
Id: 499502
akryl/plátno, rozměr 30 x40 cm, značeno a datováno vlevo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 500 Kč
Oldřich Kulhánek
Pocta Albrechtu Dürerovi
Id: 502504
litografie/papír, rozměr ve výřezu 45 x 33 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, A.T., paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč
Vilém (Willi) Nowak
Rozkvetlá krajina
Id: 502003
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 46 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, autorské naznačení tužkou možnosti menšího výřezu v ploše
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Robert Jiran
Sedící akt
Id: 486808
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 100 Kč