Čas na serveru 07:38:04

František Hodonský - Vodní hrady

František Hodonský
Vodní hrady

Id: 477804

olej/plátno, rozměr 125 x 150 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno, datováno a popsáno na zadní straně, nerámováno, publikováno v knize František Hodonský, str. 151, získáno z ateliéru autora

Vyvolávací cena:
16 500

59 000

Detail

Salvador Dalí - Apoteóza Homéra

Salvador Dalí
Apoteóza Homéra

Id: 482904

barevná litografie/papír, rozměr listu 62 x 89 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, reference: Albert Field, str. 251

Vyvolávací cena:

16 501

Detail

František Hodonský - Krajina - architektura

František Hodonský
Krajina - architektura

Id: 481501

bronzová plastika, patinovaný bronz, rozměr 17 x 21 x 10 cm, značeno a datováno na vnitřní straně plastiky, jeden z pouze dvou vyrobených kusů, (vznik 2003), publikováno v knize František Hodonský, str. 208, získáno z ateliéru autora.

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Adolf Born - Rajská vzduchoplavba

Rajská vzduchoplavba

Id: 487701

litografie/papír, rozměr 59 x 48 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Pavel Pardy - Volný pád

Pavel Pardy
Volný pád

Id: 480901

olej/sololit, rozměr 85 x 85 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Pasta  Oner - Last Day in Paradise

Pasta Oner
Last Day in Paradise

Id: 404210

barevná serigrafie/papír, rozměr listu 50 x 70 cm, značeno, datováno, číslováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno, na zadní straně autorská pečeť

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Vladimír Svoboda (1937) - 13 špic račí

Vladimír Svoboda (1937)
13 špic račí

Id: 484601

olej/dřevěná deska, rozměr 81 x 122 cm, značeno a datováno ve spodní části, olištováno, na několika místech oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Václav Zykmund - Rozprostranění

Václav Zykmund
Rozprostranění

Id: 477001

asambláž, kombinovaná technika/sololit, rozměr 18,5 x 18,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Sládek - Srbsko II  - Dušičky

Karel Sládek
Srbsko II - Dušičky

Id: 427701

olej/plátno, rozměr 66 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky rámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Jiří Winter Neprakta - Zpěvačka

Jiří Winter Neprakta
Zpěvačka

Id: 479003

tuš/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 21 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno (pod paspartou vtip:" Ustaň, vždyť mne to tahá za vlasy!"

Vyvolávací cena:

2 700

Detail