Čas na serveru 00:14:48

Kája Saudek - el ňůňo!

Kája Saudek
el ňůňo!

Id: 607802

kombinovaná technika, akvarel/tuš/běloba/papír, rozměr 29,5 x 49 cm, značeno na pravé straně, zaskleno, rámováno, vpravo nahoře skvrna od vlhkosti (viz foto)

Vyvolávací cena:
12 500

25 000

Detail

Jan Kaláb - GR Circle 0321

Jan Kaláb
GR Circle 0321

Id: 602607

akryl/plátno, 1/1, průměr 50 cm, značeno a datováno na zadní straně, přiložen Certifikát pravosti díla vystavený autorem (2021)

Vyvolávací cena:
12 000

31 000

Detail

Kája Saudek - Soňa

Kája Saudek
Soňa

Id: 607801

kombinovaná technika, akvarel/tuš/běloba/papír, rozměr 30 x 37 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

21 500

Detail

Jan Kaláb - RR Circle 0321

Jan Kaláb
RR Circle 0321

Id: 602606

Vyvolávací cena:
12 000

33 000

Detail

Kája Saudek - Narozeniny

Kája Saudek
Narozeniny

Id: 609201

kombinovaná technika/papír, rozměr 24 x 33 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, dílo pochází z autorovy pozůstalosti

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Boris Jirků - Tanec života

Boris Jirků
Tanec života

Id: 608511

akryl/voskový pastel/sololit, rozměr včetně autorského rámu 121 x 91,5 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno, datováno a popsáno ve spodní části, rámováno

Vyvolávací cena:
15 000

65 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Školní potřeby a tabule (z cyklu Střelnice)

Marie Čermínová - Toyen
Školní potřeby a tabule (z cyklu Střelnice)

Id: 592601

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 24 x 38 cm, značeno a datováno vpravo dole v tisku a vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Zbyněk Sedlecký - V parku

Zbyněk Sedlecký
V parku

Id: 606403

olej/akryl/plátno, rozměr 200 x 140 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:
12 000

13 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Barometry a opuštěná hnízda (z cyklu Střelnice)

Marie Čermínová - Toyen
Barometry a opuštěná hnízda (z cyklu Střelnice)

Id: 592606

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 33,5 cm, značeno a datováno vpravo dole v tisku a vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

František Ringo Čech - Olympia z Jíloviště

František Ringo Čech
Olympia z Jíloviště

Id: 607201

olej/plátno, rozměr 55 x 70 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno

Vyvolávací cena:

16 722

Detail