Kája Saudek
el ňůňo!
Id: 607802
kombinovaná technika, akvarel/tuš/běloba/papír, rozměr 29,5 x 49 cm, značeno na pravé straně, zaskleno, rámováno, vpravo nahoře skvrna od vlhkosti (viz foto)
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
25 000 Kč
Jan Kaláb
GR Circle 0321
Id: 602607
akryl/plátno, 1/1, průměr 50 cm, značeno a datováno na zadní straně, přiložen Certifikát pravosti díla vystavený autorem (2021)
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
31 000 Kč
Kája Saudek
Soňa
Id: 607801
kombinovaná technika, akvarel/tuš/běloba/papír, rozměr 30 x 37 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
21 500 Kč
Jan Kaláb
RR Circle 0321
Id: 602606
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
33 000 Kč
Kája Saudek
Narozeniny
Id: 609201
kombinovaná technika/papír, rozměr 24 x 33 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, dílo pochází z autorovy pozůstalosti
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 800 Kč
Boris Jirků
Tanec života
Id: 608511
akryl/voskový pastel/sololit, rozměr včetně autorského rámu 121 x 91,5 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno, datováno a popsáno ve spodní části, rámováno
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
65 000 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Školní potřeby a tabule (z cyklu Střelnice)
Id: 592601
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 24 x 38 cm, značeno a datováno vpravo dole v tisku a vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 500 Kč
Zbyněk Sedlecký
V parku
Id: 606403
olej/akryl/plátno, rozměr 200 x 140 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno na zadní straně, rámováno
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
13 000 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Barometry a opuštěná hnízda (z cyklu Střelnice)
Id: 592606
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 33,5 cm, značeno a datováno vpravo dole v tisku a vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 500 Kč
František Ringo Čech
Olympia z Jíloviště
Id: 607201
olej/plátno, rozměr 55 x 70 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
16 722 Kč