Čas na serveru 05:12:04

Andrej Dúbravský - Autoportrét

Andrej Dúbravský
Autoportrét

Id: 503105

olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, značeno a datováno na zadní straně, rámováno, vystaveno v roce 2018 v DSC Gallery pod názvem Stoned farmer with the roaster and overripe cherries a také v Alšově galerii v roce 2019

Vyvolávací cena:
15 000

19 000

Detail

Jan Saudek - The King

The King

Id: 490202

kolorovaná fotografie/papír, rozměr cca 40 x 30 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

Detail

František Ringo Čech - Zátopek vyplašil jezevce

František Ringo Čech
Zátopek vyplašil jezevce

Id: 505101

olej/plátno, rozměr 45 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Jindra Kocourek - Auta

Jindra Kocourek
Auta

Id: 489602

olej/sololit, rozměr 30 x 33,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Vladimír Muzička - Noční hlídka I

Vladimír Muzička
Noční hlídka I

Id: 494304

olej/plátno, rozměr 110 x 120 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:
10 500

10 500

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Ivan Pinkava - Samotář

Ivan Pinkava
Samotář

Id: 503107

fotografie/papír, rozměr 42 x 59,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Michal Nesázal - Jeřabina

Michal Nesázal
Jeřabina

Id: 499502

akryl/plátno, rozměr 30 x40 cm, značeno a datováno vlevo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Oldřich Kulhánek - Pocta Albrechtu Dürerovi

Oldřich Kulhánek
Pocta Albrechtu Dürerovi

Id: 502504

litografie/papír, rozměr ve výřezu 45 x 33 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, A.T., paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

Detail

Vilém (Willi) Nowak - Rozkvetlá krajina

Vilém (Willi) Nowak
Rozkvetlá krajina

Id: 502003

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 46 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, autorské naznačení tužkou možnosti menšího výřezu v ploše

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Robert Jiran - Sedící akt

Robert Jiran
Sedící akt

Id: 486808

Vyvolávací cena:

3 100

Detail