Čas na serveru 05:57:38

Vladimír Komárek - Tři talíře a hrozny

Vladimír Komárek
Tři talíře a hrozny

Id: 501202

olej/plátno, rozměr 90 x 160 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
25 000

52 000

Detail

Pasta  Oner - Václav Havel 2023

Pasta Oner
Václav Havel 2023

Id: 503101

barevná serigrafie/papír, rozměr 70 x 50 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Míla Doleželová - Děti

Míla Doleželová
Děti

Id: 501801

olej/plátno, rozměr 93 x 131 cm (VELKÝ FORMÁT), neznačeno, rámováno, volné v rámu

Vyvolávací cena:
12 000

72 000

Detail

Příhozy: 71

Alfons Mucha - Polibek jara

Alfons Mucha
Polibek jara

Id: 486001

litografie/papír, rozměr ve výřezu 57,5 x 39 cm, značeno a datováno vlevo dole v tisku, značeno vpravo dole v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Miroslava Kocmanová - Z Karlína

Miroslava Kocmanová
Z Karlína

Id: 483606

olej/plátno, rozměr 71 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno, malba místy odřená

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Saudek - The Flame

The Flame

Id: 487001

kolorovaná fotografie, rozměr 41 x 30,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Kristian Kodet - Tajemství

Kristian Kodet
Tajemství

Id: 484301

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 45 x 45 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Jan  Zrzavý - Anděl

Anděl

Id: 502401

grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 10,5 x 8 cm, značeno tužkou ve spodní části, paspartováno, zaskleno galerijním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Kája Saudek - Salome

Kája Saudek
Salome

Id: 506001

kombinovaná technika, olej/tuš/plátno, rozměr 80 x 45 cm, značeno vpravo dole, rámováno, dílo vzniklé ve spolupráci Káji a Patrika Saudkových s dodatečnou úpravou Patrika Saudka (viz srovnávací foto), přiloženo Potvrzení autenticity díla vyhotovené rodinou autora

Vyvolávací cena:
15 000

53 000

Detail

Drahoslav Šolta - Zátiší s tulipány

Drahoslav Šolta
Zátiší s tulipány

Id: 406404

akryl/plátno, rozměr 100 x 90 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně opatřeno autorskými razítky

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0