Vladimír Komárek
Tři talíře a hrozny
Id: 501202
olej/plátno, rozměr 90 x 160 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
52 000 Kč
Pasta Oner
Václav Havel 2023
Id: 503101
barevná serigrafie/papír, rozměr 70 x 50 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 200 Kč
Míla Doleželová
Děti
Id: 501801
olej/plátno, rozměr 93 x 131 cm (VELKÝ FORMÁT), neznačeno, rámováno, volné v rámu
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
72 000 Kč
Příhozy: 71
Alfons Mucha
Polibek jara
Id: 486001
litografie/papír, rozměr ve výřezu 57,5 x 39 cm, značeno a datováno vlevo dole v tisku, značeno vpravo dole v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
9 000 Kč
Miroslava Kocmanová
Z Karlína
Id: 483606
olej/plátno, rozměr 71 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno, malba místy odřená
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč
The Flame
Id: 487001
kolorovaná fotografie, rozměr 41 x 30,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
28 000 Kč
Kristian Kodet
Tajemství
Id: 484301
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 45 x 45 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
21 000 Kč
Anděl
Id: 502401
grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 10,5 x 8 cm, značeno tužkou ve spodní části, paspartováno, zaskleno galerijním sklem, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 000 Kč
Kája Saudek
Salome
Id: 506001
kombinovaná technika, olej/tuš/plátno, rozměr 80 x 45 cm, značeno vpravo dole, rámováno, dílo vzniklé ve spolupráci Káji a Patrika Saudkových s dodatečnou úpravou Patrika Saudka (viz srovnávací foto), přiloženo Potvrzení autenticity díla vyhotovené rodinou autora
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
53 000 Kč
Drahoslav Šolta
Zátiší s tulipány
Id: 406404
akryl/plátno, rozměr 100 x 90 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně opatřeno autorskými razítky
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0