Čas na serveru 07:08:23

Jiří Trnka - Návrh kulis

Jiří Trnka
Návrh kulis

Id: 204004

kvaš/papír, rozměr 25,5 x 34 cm, neznačeno, papír značně poškozen, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

zbývá 5.9.2019, 22:18:00

Václav Menčík - Předměstí

Václav Menčík
Předměstí

Id: 203303

kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 26 x 18 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

zbývá 5.9.2019, 22:20:00