Aukce XXXVIII./2017
Reliéf dívky
Id: 78807
tlačený papír, velikost listu 21,5 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole značka autorského tisku, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 500 Kč
Albín Brunovský
Ex libris Josef Dobiašovský
Id: 77508
litografie/papír, velikost tisku 14 x 11 cm, signováno, popsáno, datováno ve spodní části, číslováno 127/150, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 400 Kč
Neznačeno
Konvolut dvou portrétů
Id: 78512
olej/plátno, portrét muže, rozměr 71 x 55 cm, rentoilováno, restaurováno v roce 1978, poškozený rám; portrét ženy, rozměr 74 x 56 cm, v minulosti restaurováno, poškozený rám, PO
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 400 Kč
Albín Brunovský
U fotografa
Id: 77505
grafická technika/papír, velikost tisku 13,5 x 10,5 cm, signováno a popsáno uprostřed dole, datováno 1974, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 300 Kč
Josef Čapek
Dívčí hlava I.
Id: 78103
linořez/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 11,5 cm, monogram vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 300 Kč
Emil Schovánek
Trosky
Id: 78805
olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 1943, prasklé sklo, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 200 Kč
4 300 Kč
František Vízner
Váza
Id: 80201
hutně tvarované sklo s barevným jádrem, celková výška 27 cm, sklárnaŠkrdlovice, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 200 Kč
Otakar Nejedlý
Strom
Id: 73703
olej/karton, rozměr 21 x 13 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 100 Kč
Karel Liebscher
Hradiště
Id: 74502
kvaš/papír, rozměr 17 x 27 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
4 100 Kč
Václav Stein
Rozkvetlé pole
Id: 77606
olej/karton, rozměr 47 x 60 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
4 100 Kč
Porcelán
Klaun s psíkem
Id: 64105
glazovaný porcelán, výška 19,5 cm, značeno na spodní straně viz foto, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
4 000 Kč
Karel Jan Sigmund
Mochomůrky
Id: 76503
olej/překližka, rozměr 30,5 x 45,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, na obraze drobné retuše
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
4 000 Kč
Jaromír Kunc
Lesní interier
Id: 80310
nesignováno, olej/plátno, rozměr 106 x 95 cm, na blindrámu signováno Kunc, novodobě rámováno, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
3 800 Kč
Bohumil Ullrych
Večer u Bubovického rybníka
Id: 75407
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 55 cm, signováno vlevo dole, datováno 1941, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, popis na zadní straně
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 700 Kč
Svatopluk Máchal
U Vrážského rybníka
Id: 77605
olej/karton, rozměr 42,5 x 55,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
3 700 Kč