Čas na serveru 12:36:02

Aukce XXXVIII./2017

Olbram Zoubek - Reliéf dívky

Reliéf dívky

Id: 78807

tlačený papír, velikost listu 21,5 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole značka autorského tisku, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Albín Brunovský - Ex libris Josef Dobiašovský

Albín Brunovský
Ex libris Josef Dobiašovský

Id: 77508

litografie/papír, velikost tisku 14 x 11 cm, signováno, popsáno, datováno ve spodní části, číslováno 127/150, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

4 400

Detail

  Neznačeno - Konvolut dvou portrétů

Neznačeno
Konvolut dvou portrétů

Id: 78512

olej/plátno, portrét muže, rozměr 71 x 55 cm, rentoilováno, restaurováno v roce 1978, poškozený rám; portrét ženy, rozměr 74 x 56 cm, v minulosti restaurováno, poškozený rám, PO

Vyvolávací cena:

4 400

Detail

Albín Brunovský - U fotografa

Albín Brunovský
U fotografa

Id: 77505

grafická technika/papír, velikost tisku 13,5 x 10,5 cm, signováno a popsáno uprostřed dole, datováno 1974, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Josef Čapek - Dívčí hlava I.

Josef Čapek
Dívčí hlava I.

Id: 78103

linořez/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 11,5 cm, monogram vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Emil Schovánek - Trosky

Emil Schovánek
Trosky

Id: 78805

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 1943, prasklé sklo, poškozený rám

Vyvolávací cena:
4 200

4 300

Detail

František Vízner - Váza

František Vízner
Váza

Id: 80201

hutně tvarované sklo s barevným jádrem, celková výška 27 cm, sklárnaŠkrdlovice, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Otakar Nejedlý - Strom

Otakar Nejedlý
Strom

Id: 73703

olej/karton, rozměr 21 x 13 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Karel Liebscher - Hradiště

Karel Liebscher
Hradiště

Id: 74502

kvaš/papír, rozměr 17 x 27 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

4 100

Detail

Václav  Stein - Rozkvetlé pole

Václav Stein
Rozkvetlé pole

Id: 77606

olej/karton, rozměr 47 x 60 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

4 100

Detail

 Porcelán - Klaun s psíkem

Porcelán
Klaun s psíkem

Id: 64105

glazovaný porcelán, výška 19,5 cm, značeno na spodní straně viz foto, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Jan Sigmund - Mochomůrky

Karel Jan Sigmund
Mochomůrky

Id: 76503

olej/překližka, rozměr 30,5 x 45,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, na obraze drobné retuše

Vyvolávací cena:
2 200

Detail

Jaromír Kunc - Lesní interier

Jaromír Kunc
Lesní interier

Id: 80310

nesignováno, olej/plátno, rozměr 106 x 95 cm, na blindrámu signováno Kunc, novodobě rámováno, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:
2 800

3 800

Detail

Bohumil Ullrych - Večer u Bubovického rybníka

Bohumil Ullrych
Večer u Bubovického rybníka

Id: 75407

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 55 cm, signováno vlevo dole, datováno 1941, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, popis na zadní straně

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Svatopluk Máchal - U Vrážského rybníka

Svatopluk Máchal
U Vrážského rybníka

Id: 77605

olej/karton, rozměr 42,5 x 55,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

3 700

Detail