Aukce XXXVIII./2017
František Xaver Naske
Lavička
Id: 80903
olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 23 x 22 cm, monogram vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
3 200 Kč
Albín Brunovský
PF 89
Id: 77506
grafická technika/papír, velikost tisku 10 x 7,5 cm, signováno a popsáno uprostřed dole, datováno 1989, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 100 Kč
Otakar Hůrka
Chaloupky
Id: 78604
olej/karton, rozměr 36 x 51 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, nemusí se jednat o vlastnoruční autorův podpis
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 100 Kč
Jaroslav Veris (Zamazal)
Dívka
Id: 74208
kolorovaná kresba/kombinovaná technika/papír, rozměr 53 x 32 cm, podlepeno lepenkou, signováno vpravo dole, na povrchu hnědé tečky, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
3 000 Kč
Jiří Rejžek
Jez ve Strakonicích
Id: 77003
olej/plátno, rozměr 46 x 128 cm, signováno vlevo dole, lokálně poškozený obraz, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 000 Kč
Josef Krčil
Dívka s kyticí
Id: 74211
olej/dřevo, rozměr 60 x 43 cm, signováno vpravo dole, datováno 1942, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 000 Kč
František Líbal
Na břehu rybníka
Id: 78804
olej/plátno, rozměr 39 x 61,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 70, poškozený rám, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
3 000 Kč
Jan Bedřich Plaček
Na pražské ulici
Id: 79101
olej/plátno, rozměr 52 x 77 cm, signováno vpravo nahoře, poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 000 Kč
Jan Slavíček
Pohled do krajiny
Id: 80105
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 30 x 43,5 cm, signováno monogramem vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
Josef Lada
Konvolut sedmi kusů
Id: 75110
knižní litografie/papír,velikost listů cca 29,3 x 21,5 cm, nesignováno, každý kus v různém stádiu poškození viz foto, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 800 Kč
Ludvík Vacátko
Návrh na plakát
Id: 77502
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 55,5 x 42 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 800 Kč
Jaromír Sedláček - Hauptmann
Letní den
Id: 76509
olej/karton, rozměr 50 x 68 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 800 Kč
Jaromír Kunc
Vesnička v podhůří
Id: 80301
tempera/papír, rozměr 17 x 25 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 800 Kč
Bohumil Ullrych
Jablíčka
Id: 69628
olej/karton, rozměr 20 x 25 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
2 600 Kč
Karel Schauer
Vřesoviště
Id: 76701
olej/karton, rozměr 49,5 x 68 cm, signováno vpravo dole, karton odlomen uprostřed nahoře, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 600 Kč