Čas na serveru 11:46:13

Aukce XXXVIII./2017

František Xaver Naske - Lavička

František Xaver Naske
Lavička

Id: 80903

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 23 x 22 cm, monogram vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

3 200

Detail

Albín Brunovský - PF 89

Albín Brunovský
PF 89

Id: 77506

grafická technika/papír, velikost tisku 10 x 7,5 cm, signováno a popsáno uprostřed dole, datováno 1989, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Otakar Hůrka - Chaloupky

Otakar Hůrka
Chaloupky

Id: 78604

olej/karton, rozměr 36 x 51 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, nemusí se jednat o vlastnoruční autorův podpis

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Dívka

Jaroslav Veris (Zamazal)
Dívka

Id: 74208

kolorovaná kresba/kombinovaná technika/papír, rozměr 53 x 32 cm, podlepeno lepenkou, signováno vpravo dole, na povrchu hnědé tečky, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
800

Detail

Jiří Rejžek - Jez ve Strakonicích

Jiří Rejžek
Jez ve Strakonicích

Id: 77003

olej/plátno, rozměr 46 x 128 cm, signováno vlevo dole, lokálně poškozený obraz, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Josef Krčil - Dívka s kyticí

Josef Krčil
Dívka s kyticí

Id: 74211

olej/dřevo, rozměr 60 x 43 cm, signováno vpravo dole, datováno 1942, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

František Líbal - Na břehu rybníka

František Líbal
Na břehu rybníka

Id: 78804

olej/plátno, rozměr 39 x 61,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 70, poškozený rám, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:
2 800

Detail

Jan Bedřich Plaček - Na pražské ulici

Jan Bedřich Plaček
Na pražské ulici

Id: 79101

olej/plátno, rozměr 52 x 77 cm, signováno vpravo nahoře, poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Slavíček - Pohled do krajiny

Jan Slavíček
Pohled do krajiny

Id: 80105

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 30 x 43,5 cm, signováno monogramem vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Lada - Konvolut sedmi kusů

Josef Lada
Konvolut sedmi kusů

Id: 75110

knižní litografie/papír,velikost listů cca 29,3 x 21,5 cm, nesignováno, každý kus v různém stádiu poškození viz foto, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

Ludvík Vacátko - Návrh na plakát

Ludvík Vacátko
Návrh na plakát

Id: 77502

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 55,5 x 42 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

Jaromír Sedláček - Hauptmann - Letní den

Jaromír Sedláček - Hauptmann
Letní den

Id: 76509

olej/karton, rozměr 50 x 68 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

Jaromír Kunc - Vesnička v podhůří

Jaromír Kunc
Vesnička v podhůří

Id: 80301

tempera/papír, rozměr 17 x 25 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

Bohumil Ullrych - Jablíčka

Bohumil Ullrych
Jablíčka

Id: 69628

olej/karton, rozměr 20 x 25 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
500

2 600

Detail

Karel Schauer - Vřesoviště

Karel Schauer
Vřesoviště

Id: 76701

olej/karton, rozměr 49,5 x 68 cm, signováno vpravo dole, karton odlomen uprostřed nahoře, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 600

Detail