Aukce XXXVIII./2017
Lev Šimák
Černé moře
Id: 78001
olej/plátno, rozměr 73 x 92 cm, signováno vpravo dole, datováno 47, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 700 Kč
Jiří Chadima
Bílá loďka
Id: 78503
olej/sololit, rozměr 15 x 21 cm, signováno vpravo dole, datováno 94, oděrky na rámu, PO
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 700 Kč
Lucie Klímová
Jarní nálada
Id: 74002
olej/plátno, rozměr 65 x 68 cm, signváno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 600 Kč
Ovocné zátiší
Id: 76401
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 31 x 39,5 cm, signováno vlastnoručně vpravo dole, datováno 16/12 ´39, špatně viditelné věnování, list lokálně pomačkán, zaskleno, paspartováno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
3 600 Kč
Karel Holec
Zralé žito
Id: 74205
olej/karton, rozměr 35 x 45 cm, signováno vlevo dole, datováno 38, oděrky na malbě i rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
3 500 Kč
Božena Vohánková
Letní kostelík
Id: 75002
olej/karton, rozměr 49 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 1941, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 400 Kč
Georges Kars
Kde domov můj
Id: 78505
kresba uhlem/papír, rozměr ve výřezu 26 x 20 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, PO
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 400 Kč
Václav Březina
Cesta lesem
Id: 74905
olej/karton, rozměr 27,5 x 22,5 cm, nesignováno, doba vzniku kolem 1905, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 300 Kč
Václav Kozák
Čertovka
Id: 77001
olej/karton, rozměr 30 x 41 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 300 Kč
Karel Skála
Ležící akt
Id: 78006
olej/karton, rozměr 25,5 x 57 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
3 300 Kč
Karel (Charles) Černý
Motiv z Francie
Id: 74916
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 22 x 29,5 cm, signováno a popsáno vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
3 300 Kč
Antonín Waldhauser
Clematis
Id: 74104
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 12 x 19 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 200 Kč
Sklo
Karafa
Id: 75105
kombinace skla a cínu, celková výška 43,5 cm, druhá polovina 19. století, lehce otřený povrch, původní stav,
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
3 200 Kč
Aleš Lamr
Abstraktní motiv
Id: 75703
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 30 x 22 cm, signováno vpravo dole, datováno 92, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 200 Kč
Josef Ullmann
Nad říčním údolím
Id: 78903
olej/papír, rozměr 12,5 x 17 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, vše v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 200 Kč