Čas na serveru 13:38:23

Aukce XXXVIII./2017

Lev Šimák - Černé moře

Lev Šimák
Černé moře

Id: 78001

olej/plátno, rozměr 73 x 92 cm, signováno vpravo dole, datováno 47, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Jiří Chadima - Bílá loďka

Jiří Chadima
Bílá loďka

Id: 78503

olej/sololit, rozměr 15 x 21 cm, signováno vpravo dole, datováno 94, oděrky na rámu, PO

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Lucie Klímová - Jarní nálada

Lucie Klímová
Jarní nálada

Id: 74002

olej/plátno, rozměr 65 x 68 cm, signváno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Václav Špála - Ovocné zátiší

Ovocné zátiší

Id: 76401

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 31 x 39,5 cm, signováno vlastnoručně vpravo dole, datováno 16/12 ´39, špatně viditelné věnování, list lokálně pomačkán, zaskleno, paspartováno

Vyvolávací cena:
1 800

3 600

Detail

Karel Holec - Zralé žito

Karel Holec
Zralé žito

Id: 74205

olej/karton, rozměr 35 x 45 cm, signováno vlevo dole, datováno 38, oděrky na malbě i rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

Detail

Božena Vohánková - Letní kostelík

Božena Vohánková
Letní kostelík

Id: 75002

olej/karton, rozměr 49 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 1941, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 400

Detail

Georges Kars - Kde domov můj

Georges Kars
Kde domov můj

Id: 78505

kresba uhlem/papír, rozměr ve výřezu 26 x 20 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, PO

Vyvolávací cena:

3 400

Detail

Václav Březina - Cesta lesem

Václav Březina
Cesta lesem

Id: 74905

olej/karton, rozměr 27,5 x 22,5 cm, nesignováno, doba vzniku kolem 1905, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

Václav  Kozák - Čertovka

Václav Kozák
Čertovka

Id: 77001

olej/karton, rozměr 30 x 41 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

3 300

Detail

Karel Skála - Ležící akt

Karel Skála
Ležící akt

Id: 78006

olej/karton, rozměr 25,5 x 57 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

3 300

Detail

Karel (Charles) Černý - Motiv z Francie

Karel (Charles) Černý
Motiv z Francie

Id: 74916

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 22 x 29,5 cm, signováno a popsáno vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
1 800

3 300

Detail

Antonín Waldhauser  - Clematis

Antonín Waldhauser
Clematis

Id: 74104

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 12 x 19 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

 Sklo - Karafa

Sklo
Karafa

Id: 75105

kombinace skla a cínu, celková výška 43,5 cm, druhá polovina 19. století, lehce otřený povrch, původní stav,

Vyvolávací cena:
1 800

3 200

Detail

Aleš Lamr - Abstraktní motiv

Aleš Lamr
Abstraktní motiv

Id: 75703

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 30 x 22 cm, signováno vpravo dole, datováno 92, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Josef Ullmann - Nad říčním údolím

Josef Ullmann
Nad říčním údolím

Id: 78903

olej/papír, rozměr 12,5 x 17 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, vše v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

3 200

Detail