Čas na serveru 17:19:28

Aukce XXXVIII./2017

Viktor Barvitius - Kamzíci

Viktor Barvitius
Kamzíci

Id: 78904

olej/karton, rozměr 9 x 20 cm, nesignováno, poškozený rám, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

 Nábytek - Truhlička

Nábytek
Truhlička

Id: 75404

dubové dřevo/kovové aplikace, rozměr 39,5 x 64,5 x 39,5 cm, 18. století, stav odpovídá stáří

Vyvolávací cena:

6 700

Detail

Bohumil Ullrych - V potoce

Bohumil Ullrych
V potoce

Id: 69622

olej/karton, rozměr ve výřezu 28,5 x 21 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Otakar Hůrka - Borovice nad řekou

Otakar Hůrka
Borovice nad řekou

Id: 76502

olej/plátno, rozměr 66 x 76 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

František Horejc - Dívka s vějířem

František Horejc
Dívka s vějířem

Id: 76506

olej/karton, rozměr 55 x 45 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

Detail

Alois Kalvoda - Na břehu rybníka

Alois Kalvoda
Na břehu rybníka

Id: 76508

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 12 x 21 cm, signováno vpravo dole, datováno 1918, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail

Zdeněk Miler - PF 2002

Zdeněk Miler
PF 2002

Id: 80503

tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 10 x 18 cm, signováno urpostřed dole, datováno, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

Detail

Julie Mezerová-Winterová - Luční kvítí

Julie Mezerová-Winterová
Luční kvítí

Id: 80904

tempera/papír, rozměr 69 x 49 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Václav Špála - Ovocné zátiší

Ovocné zátiší

Id: 76102

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 41 cm, signováno v tisku vpravo dole, datováno 39, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

6 000

Detail

Jiří Trnka - Lesní skřet

Jiří Trnka
Lesní skřet

Id: 76301

kresba/tuš/papír, rozměr ve výřezu 26 x 16,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 46, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

6 000

Detail

Zdeněk Sklenář - Konvolut dvou kusů

Zdeněk Sklenář
Konvolut dvou kusů

Id: 77104

1) Strom, litografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 17,5 cm, signováno vpravo dole; 2) Dívka litografie/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 17 cm, nesignováno; vše paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Františka Kafuňková-Kavánková - Rozkvetlá kytice

Františka Kafuňková-Kavánková
Rozkvetlá kytice

Id: 79503

olej/plátno, rozměr 75 x 90 cm, signováno vpravo dole, datováno 1943, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

  Neznačeno - Podhůří

Neznačeno
Podhůří

Id: 80902

olej/plátno, rozměr 52 x 78 cm, v minulosti opravovaná malba, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

6 000

Detail

Julie Mezerová-Winterová - Konvolut tří kusů

Julie Mezerová-Winterová
Konvolut tří kusů

Id: 72106

Květinové motivy, kresby pastelem/papír, rozměry 40 x 36,5 cm; 50 x 36,5 cm; 57 x 39 cm; vše poškozeno, nerámováno, volně loženo, původní stav

Vyvolávací cena:

5 700

Detail

Bohuslav Dvořák - Břízy

Bohuslav Dvořák
Břízy

Id: 74912

kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 18 x 26 cm, signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

5 700

Detail