Aukce XXXVIII./2017
Viktor Barvitius
Kamzíci
Id: 78904
olej/karton, rozměr 9 x 20 cm, nesignováno, poškozený rám, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 000 Kč
Nábytek
Truhlička
Id: 75404
dubové dřevo/kovové aplikace, rozměr 39,5 x 64,5 x 39,5 cm, 18. století, stav odpovídá stáří
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
6 700 Kč
Bohumil Ullrych
V potoce
Id: 69622
olej/karton, rozměr ve výřezu 28,5 x 21 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 500 Kč
Otakar Hůrka
Borovice nad řekou
Id: 76502
olej/plátno, rozměr 66 x 76 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
6 500 Kč
František Horejc
Dívka s vějířem
Id: 76506
olej/karton, rozměr 55 x 45 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
6 500 Kč
Alois Kalvoda
Na břehu rybníka
Id: 76508
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 12 x 21 cm, signováno vpravo dole, datováno 1918, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 500 Kč
Zdeněk Miler
PF 2002
Id: 80503
tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 10 x 18 cm, signováno urpostřed dole, datováno, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 500 Kč
Julie Mezerová-Winterová
Luční kvítí
Id: 80904
tempera/papír, rozměr 69 x 49 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 500 Kč
Ovocné zátiší
Id: 76102
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 41 cm, signováno v tisku vpravo dole, datováno 39, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
6 000 Kč
Jiří Trnka
Lesní skřet
Id: 76301
kresba/tuš/papír, rozměr ve výřezu 26 x 16,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 46, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
6 000 Kč
Zdeněk Sklenář
Konvolut dvou kusů
Id: 77104
1) Strom, litografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 17,5 cm, signováno vpravo dole; 2) Dívka litografie/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 17 cm, nesignováno; vše paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
6 000 Kč
Františka Kafuňková-Kavánková
Rozkvetlá kytice
Id: 79503
olej/plátno, rozměr 75 x 90 cm, signováno vpravo dole, datováno 1943, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
6 000 Kč
Neznačeno
Podhůří
Id: 80902
olej/plátno, rozměr 52 x 78 cm, v minulosti opravovaná malba, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
6 000 Kč
Julie Mezerová-Winterová
Konvolut tří kusů
Id: 72106
Květinové motivy, kresby pastelem/papír, rozměry 40 x 36,5 cm; 50 x 36,5 cm; 57 x 39 cm; vše poškozeno, nerámováno, volně loženo, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
5 700 Kč
Bohuslav Dvořák
Břízy
Id: 74912
kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 18 x 26 cm, signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
5 700 Kč