Aukce XXXVIII./2017
Josef Fiala
Zima na horách
Id: 78002
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 600 Kč
Nikolaj Bakulin
Dívka s šátkem
Id: 75304
olej/dřevo, rozměr 35 x 35,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v minulosti čištěn
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
5 500 Kč
Karel Schadt
Zimní vesnička
Id: 75701
olej/plátno, rozměr 50 x 66 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
5 500 Kč
Emanuel Famíra
Na rohu ulice
Id: 79901
olej/plátno/deska, rozměr 24 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 63, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 500 Kč
Josef Čapek
Harmonikář
Id: 80304
linoryt/papír, rozměr ve výřezu 22 x 13 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 500 Kč
Marie Kirschner
Múza
Id: 78905
olej/plátno/karton, rozměr 11 x 16 cm, signováno monogramem vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
5 500 Kč
Robert Schlosser
Na terase
Id: 78906
olej/plátno/karton, rozměr 27 x 33,5 cm, signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 500 Kč
František Merc
U říčky
Id: 80402
olej/plátno, rozměr 45,5 x 59 cm, signováno vlevo dole, datováno 09, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 500 Kč
František Ženíšek
Malířka v ateliéru
Id: 74503
kombinovaná technika/papír, rozměr 40 x 31 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
5 000 Kč
Albín Brunovský
Dívka s růží
Id: 77507
grafická technika/papír, velikost tisku 8,5 x 10 cm, signováno a popsáno uprostřed dole, datováno 1981, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
5 000 Kč
Vojtěch Hynek Popelka
Potok před chalupou
Id: 74917
olej/plátno, rozměr 45 x 58 cm, signováno vlevo dole, datováno 1931, poškozený rám, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 000 Kč
František Ropek
Kytice
Id: 79401
olej/plátno, rozměr 72,5 x 60 cm, signováno uprostřed dole, poškozený rám, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 000 Kč
Jarní tání
Id: 80307
Ateliér I. Mikše, olej/plátno, rozměr 49 x 65 cm, značeno vlevo dole, dekorativně adjustováno lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
4 950 Kč
Viktorie Chaloupková
Zamyšlený
Id: 74702
olej/sololit, rozměr 79 x 58 cm, signováno vpravo dole, datováno 87, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 900 Kč
František Blažíček
Pohádková záhrada
Id: 79502
laky/reliéf/sololit, rozměr včetně rámu 80 x 67 cm, rám je součástí obrazu, signováno vlevo nahoře, dobrý stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 900 Kč