Čas na serveru 11:12:17

Aukce XXXVIII./2017

Josef Fiala - Zima na horách

Josef Fiala
Zima na horách

Id: 78002

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

5 600

Detail

Nikolaj Bakulin - Dívka s šátkem

Nikolaj Bakulin
Dívka s šátkem

Id: 75304

olej/dřevo, rozměr 35 x 35,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v minulosti čištěn

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

Karel Schadt - Zimní vesnička

Karel Schadt
Zimní vesnička

Id: 75701

olej/plátno, rozměr 50 x 66 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
2 200

Detail

Emanuel Famíra - Na rohu ulice

Emanuel Famíra
Na rohu ulice

Id: 79901

olej/plátno/deska, rozměr 24 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 63, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Čapek - Harmonikář

Josef Čapek
Harmonikář

Id: 80304

linoryt/papír, rozměr ve výřezu 22 x 13 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Marie Kirschner - Múza

Marie Kirschner
Múza

Id: 78905

olej/plátno/karton, rozměr 11 x 16 cm, signováno monogramem vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

Robert Schlosser - Na terase

Robert Schlosser
Na terase

Id: 78906

olej/plátno/karton, rozměr 27 x 33,5 cm, signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail

František Merc - U říčky

František Merc
U říčky

Id: 80402

olej/plátno, rozměr 45,5 x 59 cm, signováno vlevo dole, datováno 09, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

František Ženíšek - Malířka v ateliéru

František Ženíšek
Malířka v ateliéru

Id: 74503

kombinovaná technika/papír, rozměr 40 x 31 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Albín Brunovský - Dívka s růží

Albín Brunovský
Dívka s růží

Id: 77507

grafická technika/papír, velikost tisku 8,5 x 10 cm, signováno a popsáno uprostřed dole, datováno 1981, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Vojtěch Hynek Popelka - Potok před chalupou

Vojtěch Hynek Popelka
Potok před chalupou

Id: 74917

olej/plátno, rozměr 45 x 58 cm, signováno vlevo dole, datováno 1931, poškozený rám, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail

František Ropek - Kytice

František Ropek
Kytice

Id: 79401

olej/plátno, rozměr 72,5 x 60 cm, signováno uprostřed dole, poškozený rám, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Jarní tání

Jarní tání

Id: 80307

Ateliér I. Mikše, olej/plátno, rozměr 49 x 65 cm, značeno vlevo dole, dekorativně adjustováno lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

4 950

Detail

Viktorie Chaloupková - Zamyšlený

Viktorie Chaloupková
Zamyšlený

Id: 74702

olej/sololit, rozměr 79 x 58 cm, signováno vpravo dole, datováno 87, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

František Blažíček - Pohádková záhrada

František Blažíček
Pohádková záhrada

Id: 79502

laky/reliéf/sololit, rozměr včetně rámu 80 x 67 cm, rám je součástí obrazu, signováno vlevo nahoře, dobrý stav

Vyvolávací cena:

4 900

Detail