Aukce XXXVIII./2017
Zdeněk Burian
Z románu R. Kiplinga
Id: 78506
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 35 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
46 000 Kč
Příhozy: 49
Josef Velčovský
Karavana blížící se k napajedlu
Id: 77702
akryl/plátno/karton, rozměr 22 x 27 cm, signováno vlevo dole, datováno, obraz i rám v dobrém stavu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
42 000 Kč
Příhozy: 55
František Jakub
V cikánském ležení
Id: 77201
olej/plátno, rozměr 175 x 175 cm, signováno vpravo dole, datováno 1925, lokálně poškozená malba, poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
41 000 Kč
Zdeněk Burian
Zajatkyně
Id: 78507
kresba tuší/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 31 cm, signováno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
41 000 Kč
Příhozy: 59
Tvar
Id: 78502
kombinovaná technika/olej/tempera/karton, velikost malby 45 x 33 cm, signováno vlevo dole, datováno 1967, zaskleno, dekorativně adjustováno, PO
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
40 000 Kč
Podzim
Id: 80305
kolorovaný linoryt/papír, velikost tisku 17 x 11 cm, signováno a datováno vpravo dole, vlevo dole popis, papír poškozen hnědými tečkami, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
40 000 Kč
Příhozy: 68
Salvador Dalí
Costume for Tristane
Id: 74801
litografie/ruční papír, velikost tisku 45 x 32 cm, signováno v kameni vpravo dole, vlevo dole číslováno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
39 000 Kč
Příhozy: 77
Josef Jíra
In memoriam
Id: 78523
olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 86, popsáno, autorsky olištováno, původní stav, PO
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
38 000 Kč
Irma Spitz
Cirkusový motiv
Id: 80802
olej/plátno/karton, rozměr 31 x 38 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, původní stav, autorka uvedena v knize Mladí lvi v kleci
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
36 500 Kč
Josef Bárta
Čtenářka
Id: 76504
olej/plátno, rozměr 68,5 x 42,5 cm, sigováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
35 000 Kč
Emil Filla
Zátiší s podnosem, mandolínou a klarinetem
Id: 78102
lept/akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 11 x 14 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
34 000 Kč
Příhozy: 50
Jaroslav Veris (Zamazal)
Pocta Kupkovi
Id: 74213
olej/karton, rozměr 54 x 36 cm, signováno vpravo dole, zakázkový dubový rám, obraz ve velmi dobrém stavu, původem z autorovi pozůstalosti
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
29 000 Kč
Andy Warhol
Beatrix
Id: 76901
barevná serigrafie/ruční papír, velikost listu 56,5 x 38,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 91/100, zaskleno, rámováno, majitel konzultoval s Dr. Michalem BYCKO, Ph.D., na zadní straně listu razítka Art Gallery New York, Leo Castelli
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
28 500 Kč
Josef Antonín Brousil
Podzimní nálada
Id: 78902
olej/karton, rozměr 42 x 26,5 cm, nesignováno, původní rámování i stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
28 000 Kč
Příhozy: 54
Ota Bubeníček
Na řece
Id: 75301
olej/karton, rozměr 19 x 27 cm, signováno vpravo dole, datováno 07, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
27 000 Kč