Čas na serveru 18:43:39

Aukce XXXVIII./2017

Zdeněk Burian - Z románu R. Kiplinga

Zdeněk Burian
Z románu R. Kiplinga

Id: 78506

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 35 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO

Vyvolávací cena:

46 000

Detail

Příhozy: 49

Josef Velčovský - Karavana blížící se k napajedlu

Josef Velčovský
Karavana blížící se k napajedlu

Id: 77702

akryl/plátno/karton, rozměr 22 x 27 cm, signováno vlevo dole, datováno, obraz i rám v dobrém stavu

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Příhozy: 55

František Jakub - V cikánském ležení

František Jakub
V cikánském ležení

Id: 77201

olej/plátno, rozměr 175 x 175 cm, signováno vpravo dole, datováno 1925, lokálně poškozená malba, poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:
25 000

41 000

Detail

Zdeněk Burian - Zajatkyně

Zdeněk Burian
Zajatkyně

Id: 78507

kresba tuší/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 31 cm, signováno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Příhozy: 59

Ota Janeček - Tvar

Tvar

Id: 78502

kombinovaná technika/olej/tempera/karton, velikost malby 45 x 33 cm, signováno vlevo dole, datováno 1967, zaskleno, dekorativně adjustováno, PO

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Václav Špála - Podzim

Podzim

Id: 80305

kolorovaný linoryt/papír, velikost tisku 17 x 11 cm, signováno a datováno vpravo dole, vlevo dole popis, papír poškozen hnědými tečkami, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Příhozy: 68

Salvador Dalí - Costume for Tristane

Salvador Dalí
Costume for Tristane

Id: 74801

litografie/ruční papír, velikost tisku 45 x 32 cm, signováno v kameni vpravo dole, vlevo dole číslováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

39 000

Detail

Příhozy: 77

Josef Jíra - In memoriam

Josef Jíra
In memoriam

Id: 78523

olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 86, popsáno, autorsky olištováno, původní stav, PO

Vyvolávací cena:
7 000

38 000

Detail

Irma Spitz - Cirkusový motiv

Irma Spitz
Cirkusový motiv

Id: 80802

olej/plátno/karton, rozměr 31 x 38 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, původní stav, autorka uvedena v knize Mladí lvi v kleci

Vyvolávací cena:

36 500

Detail

Josef Bárta - Čtenářka

Josef Bárta
Čtenářka

Id: 76504

olej/plátno, rozměr 68,5 x 42,5 cm, sigováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
8 000

35 000

Detail

Emil Filla - Zátiší s podnosem, mandolínou a klarinetem

Emil Filla
Zátiší s podnosem, mandolínou a klarinetem

Id: 78102

lept/akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 11 x 14 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Příhozy: 50

Jaroslav Veris (Zamazal) - Pocta Kupkovi

Jaroslav Veris (Zamazal)
Pocta Kupkovi

Id: 74213

olej/karton, rozměr 54 x 36 cm, signováno vpravo dole, zakázkový dubový rám, obraz ve velmi dobrém stavu, původem z autorovi pozůstalosti

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Andy Warhol - Beatrix

Andy Warhol
Beatrix

Id: 76901

barevná serigrafie/ruční papír, velikost listu 56,5 x 38,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 91/100, zaskleno, rámováno, majitel konzultoval s Dr. Michalem BYCKO, Ph.D., na zadní straně listu razítka Art Gallery New York, Leo Castelli

Vyvolávací cena:

28 500

Detail

Josef Antonín Brousil - Podzimní nálada

Josef Antonín Brousil
Podzimní nálada

Id: 78902

olej/karton, rozměr 42 x 26,5 cm, nesignováno, původní rámování i stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Příhozy: 54

Ota Bubeníček - Na řece

Ota Bubeníček
Na řece

Id: 75301

olej/karton, rozměr 19 x 27 cm, signováno vpravo dole, datováno 07, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

27 000

Detail