Čas na serveru 06:19:44

Aukce XXXVIII./2017

Antonín Chittussi - Vesnice v dáli

Antonín Chittussi
Vesnice v dáli

Id: 70601

olej/plátno, rozměr 26 x 45 cm, signováno vpravo dole, obraz v dobrém zcela původním stavu, poškozený rám, přiložen posudek PhDr. Romana Prahla, CSc.

Vyvolávací cena:
120 000

215 000

Detail

Christian Georg Schütz ml. - Společnost u jezera

Christian Georg Schütz ml.
Společnost u jezera

Id: 72301

olej/plátno/podloženo sololitem, rozměr 83 x 142 cm, nesignováno, přelom 18./19. století, novodobě rámováno, krakeláž

Vyvolávací cena:
25 000

205 000

Detail

Příhozy: 97

Josef Hubáček - Z Korsiky

Josef Hubáček
Z Korsiky

Id: 74204

olej/plátno, rozměr 54 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 26, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

130 000

Detail

Příhozy: 116

Josef Písecký (Liška) - Lopud u Dubrovníka

Josef Písecký (Liška)
Lopud u Dubrovníka

Id: 74803

olej/plátno, rozměr 81,5 x 125 cm, signováno vlevo dole, datováno 1916, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

80 000

Detail

Příhozy: 69

Karel Černý - Milenci

Karel Černý
Milenci

Id: 75901

kresba voskovou pastelkou/papír/na původní litografický otisk, velikost tisku 25 x 21,8 cm, autorsky signováno vpravo dole, datováno 44, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní majitel získal přímo od autora, kresba i signatura autorská, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.

Vyvolávací cena:
12 500

75 000

Detail

Příhozy: 71

Joža Uprka - Děvčata při modlitbě

Joža Uprka
Děvčata při modlitbě

Id: 79808

olej/plátno, rozměr 25,5 x 50 cm, signováno monogramem vpravo dole, na zadní straně potvrzení pravosti synem Jankem Uprkou, obraz i rám v dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
12 000

74 000

Detail

Příhozy: 65

Josef Jíra - Velikonoce

Josef Jíra
Velikonoce

Id: 78522

olej/plátno, rozměr 30 x 20 cm, signováno vpravo dole, datováno 79, autorsky olištováno, zcela původní stav, PO

Vyvolávací cena:

67 600

Detail

Příhozy: 81

Adolf Born - Marťanský dopoledník - V okně

Marťanský dopoledník - V okně

Id: 77503

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 24 x 17 cm, signováno vpravo dole, ilustrace pro Marťanský dopoledník, ročník 11. z let 1977 - 78, paspartováno, zaskleno, rámováno, majitel získal přímo od autora

Vyvolávací cena:
15 000

67 000

Detail

Zdeněk Hajný - Strážkyně ohně

Zdeněk Hajný
Strážkyně ohně

Id: 77401

olej/laky/plátno, rozměr 43 x 59 cm, signováno vpravo dole, datováno 79, oděrky na rámu, původní stav, na zadní straně věnování

Vyvolávací cena:
8 000

66 022

Detail

Příhozy: 73

Jan Bohumil Pospíšil - Na Velký pátek u Dubrovníku

Jan Bohumil Pospíšil
Na Velký pátek u Dubrovníku

Id: 77901

olej/překližka, rozměr 70 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

60 000

Detail

Příhozy: 71

Ondřej  Sekora - Ferda Mravenec

Ondřej Sekora
Ferda Mravenec

Id: 74209

kombinovaná technika/kvaš/tuš/papír, velilkost jednotlivé kresby 7,5 x 9,2 cm, jedna kresba signována, celkový rozměr 31 x 22 cm, podlepeno lepenkou, popsáno textem, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

56 000

Detail

Příhozy: 71

Josef  Svoboda - Mostar

Josef Svoboda
Mostar

Id: 70701

olej/plátno, rozměr 89 x 89 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:

54 000

Detail

Příhozy: 58

Bedřich  Feigl - Most v Praze

Bedřich Feigl
Most v Praze

Id: 78511

olej/sololit, rozměr 49 x 63,5 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz ve výborném stavu, posudek PhDr. R. Michalové, Ph.D. přiložen, PO

Vyvolávací cena:
12 000

53 000

Detail

Příhozy: 50

Karel Hodr - Podzim na Kampě

Karel Hodr
Podzim na Kampě

Id: 76501

Vyvolávací cena:
6 000

51 500

Detail

Příhozy: 63

Adolf Born - Marťanský dopoledník - V lavici

Marťanský dopoledník - V lavici

Id: 77504

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 25,8 cm, signováno vpravo dole, ilustrace pro Marťanský dopoledník, ročník 11. z let 1977 - 78, paspartováno, zaskleno, rámováno, majitel získal přímo od autora

Vyvolávací cena:
15 000

50 000

Detail