Aukce XXXVIII./2017
Antonín Chittussi
Vesnice v dáli
Id: 70601
olej/plátno, rozměr 26 x 45 cm, signováno vpravo dole, obraz v dobrém zcela původním stavu, poškozený rám, přiložen posudek PhDr. Romana Prahla, CSc.
Vyvolávací cena:
120 000 Kč
215 000 Kč
Christian Georg Schütz ml.
Společnost u jezera
Id: 72301
olej/plátno/podloženo sololitem, rozměr 83 x 142 cm, nesignováno, přelom 18./19. století, novodobě rámováno, krakeláž
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
205 000 Kč
Příhozy: 97
Josef Hubáček
Z Korsiky
Id: 74204
olej/plátno, rozměr 54 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 26, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
130 000 Kč
Příhozy: 116
Josef Písecký (Liška)
Lopud u Dubrovníka
Id: 74803
olej/plátno, rozměr 81,5 x 125 cm, signováno vlevo dole, datováno 1916, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
80 000 Kč
Příhozy: 69
Karel Černý
Milenci
Id: 75901
kresba voskovou pastelkou/papír/na původní litografický otisk, velikost tisku 25 x 21,8 cm, autorsky signováno vpravo dole, datováno 44, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní majitel získal přímo od autora, kresba i signatura autorská, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
75 000 Kč
Příhozy: 71
Joža Uprka
Děvčata při modlitbě
Id: 79808
olej/plátno, rozměr 25,5 x 50 cm, signováno monogramem vpravo dole, na zadní straně potvrzení pravosti synem Jankem Uprkou, obraz i rám v dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
74 000 Kč
Příhozy: 65
Josef Jíra
Velikonoce
Id: 78522
olej/plátno, rozměr 30 x 20 cm, signováno vpravo dole, datováno 79, autorsky olištováno, zcela původní stav, PO
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
67 600 Kč
Příhozy: 81
Marťanský dopoledník - V okně
Id: 77503
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 24 x 17 cm, signováno vpravo dole, ilustrace pro Marťanský dopoledník, ročník 11. z let 1977 - 78, paspartováno, zaskleno, rámováno, majitel získal přímo od autora
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
67 000 Kč
Zdeněk Hajný
Strážkyně ohně
Id: 77401
olej/laky/plátno, rozměr 43 x 59 cm, signováno vpravo dole, datováno 79, oděrky na rámu, původní stav, na zadní straně věnování
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
66 022 Kč
Příhozy: 73
Jan Bohumil Pospíšil
Na Velký pátek u Dubrovníku
Id: 77901
olej/překližka, rozměr 70 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
60 000 Kč
Příhozy: 71
Ondřej Sekora
Ferda Mravenec
Id: 74209
kombinovaná technika/kvaš/tuš/papír, velilkost jednotlivé kresby 7,5 x 9,2 cm, jedna kresba signována, celkový rozměr 31 x 22 cm, podlepeno lepenkou, popsáno textem, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
56 000 Kč
Příhozy: 71
Josef Svoboda
Mostar
Id: 70701
olej/plátno, rozměr 89 x 89 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
54 000 Kč
Příhozy: 58
Bedřich Feigl
Most v Praze
Id: 78511
olej/sololit, rozměr 49 x 63,5 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz ve výborném stavu, posudek PhDr. R. Michalové, Ph.D. přiložen, PO
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
53 000 Kč
Příhozy: 50
Karel Hodr
Podzim na Kampě
Id: 76501
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
51 500 Kč
Příhozy: 63
Marťanský dopoledník - V lavici
Id: 77504
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 25,8 cm, signováno vpravo dole, ilustrace pro Marťanský dopoledník, ročník 11. z let 1977 - 78, paspartováno, zaskleno, rámováno, majitel získal přímo od autora
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
50 000 Kč