Čas na serveru 21:51:25

Aukce XXXVIII./2017

Antonín Hudeček - Podzim

Antonín Hudeček
Podzim

Id: 74501

olej/plátno/lepenka, rozměr 50 x 64 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Jan Skramlík - Dalibor

Jan Skramlík
Dalibor

Id: 75101

olej/plátno, rozměr 106,5 x 89 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Jan Kristofori - Noční květy

Jan Kristofori
Noční květy

Id: 78701

strukturální malba/sololit, rozměr 41,5 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 74, autorsky rámováno, drobně poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

František Daněk - Sedláček - Na poli

František Daněk - Sedláček
Na poli

Id: 79801

olej/karton, rozměr 50 x 64 cm, signováno vlevo dole, volné v rámu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

16 620

Detail

Václav Špála - Dívka na levoboku

Dívka na levoboku

Id: 78106

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Zdeněk Burian - Maršál Baltasar

Zdeněk Burian
Maršál Baltasar

Id: 78514

tuš/papír, velikost kresby 21 x 21 cm, značeno monogramem vpravo dole, volně loženo, nerámováno, PO

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Boris Jirků - Dialog

Boris Jirků
Dialog

Id: 75702

malba/sololit, rozměr 45 x 31,5 cm, signováno, datováno a popsáno na spodní straně, rám autorsky upraven

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Josef Velčovský - Jaro na golfu

Josef Velčovský
Jaro na golfu

Id: 77701

akryl/plátno/karton, rozměr 22 x 27 cm, signováno vlevo dole, datováno, obraz i rám v dobrém stavu

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Zdeněk Burian - Vládce

Zdeněk Burian
Vládce

Id: 78508

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 36 x 21 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Jan  Novopacký - Horské jezero

Jan Novopacký
Horské jezero

Id: 79301

olej/plátno/karton, rozměr 14,3 x 17,5 cm, signováno vpravo dole, zažloutlý lak, původní stav, volně loženo, nerámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:

15 505

Detail

Příhozy: 51

Adolf Born - Kocour

Kocour

Id: 80403

litografie/papír, velikost ve výřezu 40 x 56 cm, signováno vpravo dole, datováno 64, vlevo dole 1/15, paspartováno, zaskleno, rámováno, ve vrchní části litografie natržená

Vyvolávací cena:

15 100

Detail

Karel Špillar - Sedící akt

Karel Špillar
Sedící akt

Id: 81003

pastel/papír, rozměr 33 x 28 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

 Porcelán - Konvolut dvou kusů

Porcelán
Konvolut dvou kusů

Id: 75401

šálek s podšálkem určené do kočáru, glazovaný porcelán, výška každého kompletu 8,5 cm, jeden podšálek na spodní straně drobně poškozen, stav odpovídá stáří, značeno na spodní straně viz foto

Vyvolávací cena:

14 100

Detail

Adolf Kaufmann - Motiv z venkova

Adolf Kaufmann
Motiv z venkova

Id: 77604

olej/plátno, rozměr 57,5 x 79 cm, signováno vpravo dole, značně poškozený rám

Vyvolávací cena:
6 000

14 000

Detail

Kamil Lhoták - Žebráci

Kamil Lhoták
Žebráci

Id: 78516

kresba tuší/papír, velikost listu 29 x 22 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 41, volně loženo, nerámováno, PO

Vyvolávací cena:

14 000

Detail