Aukce XXXVIII./2017
Antonín Hudeček
Podzim
Id: 74501
olej/plátno/lepenka, rozměr 50 x 64 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
17 000 Kč
Jan Skramlík
Dalibor
Id: 75101
olej/plátno, rozměr 106,5 x 89 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
17 000 Kč
Jan Kristofori
Noční květy
Id: 78701
strukturální malba/sololit, rozměr 41,5 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 74, autorsky rámováno, drobně poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
17 000 Kč
František Daněk - Sedláček
Na poli
Id: 79801
olej/karton, rozměr 50 x 64 cm, signováno vlevo dole, volné v rámu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
16 620 Kč
Dívka na levoboku
Id: 78106
kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
16 500 Kč
Zdeněk Burian
Maršál Baltasar
Id: 78514
tuš/papír, velikost kresby 21 x 21 cm, značeno monogramem vpravo dole, volně loženo, nerámováno, PO
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
16 500 Kč
Boris Jirků
Dialog
Id: 75702
malba/sololit, rozměr 45 x 31,5 cm, signováno, datováno a popsáno na spodní straně, rám autorsky upraven
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 000 Kč
Josef Velčovský
Jaro na golfu
Id: 77701
akryl/plátno/karton, rozměr 22 x 27 cm, signováno vlevo dole, datováno, obraz i rám v dobrém stavu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
16 000 Kč
Zdeněk Burian
Vládce
Id: 78508
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 36 x 21 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
16 000 Kč
Jan Novopacký
Horské jezero
Id: 79301
olej/plátno/karton, rozměr 14,3 x 17,5 cm, signováno vpravo dole, zažloutlý lak, původní stav, volně loženo, nerámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
15 505 Kč
Příhozy: 51
Kocour
Id: 80403
litografie/papír, velikost ve výřezu 40 x 56 cm, signováno vpravo dole, datováno 64, vlevo dole 1/15, paspartováno, zaskleno, rámováno, ve vrchní části litografie natržená
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 100 Kč
Karel Špillar
Sedící akt
Id: 81003
pastel/papír, rozměr 33 x 28 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 000 Kč
Porcelán
Konvolut dvou kusů
Id: 75401
šálek s podšálkem určené do kočáru, glazovaný porcelán, výška každého kompletu 8,5 cm, jeden podšálek na spodní straně drobně poškozen, stav odpovídá stáří, značeno na spodní straně viz foto
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
14 100 Kč
Adolf Kaufmann
Motiv z venkova
Id: 77604
olej/plátno, rozměr 57,5 x 79 cm, signováno vpravo dole, značně poškozený rám
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
14 000 Kč
Kamil Lhoták
Žebráci
Id: 78516
kresba tuší/papír, velikost listu 29 x 22 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 41, volně loženo, nerámováno, PO
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
14 000 Kč