Aukce XXXVIII./2017
Jan Kojan
U rybníka
Id: 69609
olej/plátno, rozměr 59 x 75 cm, signováno vlevo dole, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
10 000 Kč
Příboj
Id: 74214
olej/plátno, rozměr 70 x 115 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
10 000 Kč
František Líbal
Pražský hrad
Id: 78201
olej/plátno, rozměr 45 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 52, volné v rámu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
9 600 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Zasněná
Id: 78401
tisk/papír, rozměr ve výřezu 18 x 11 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 600 Kč
František Gross
Továrna
Id: 79102
pastel/papír, rozměr ve výřezu 38,5 x 58,5 cm, signováno vpravo dole, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
9 550 Kč
Jan Pašek
Cesta
Id: 75104
olej/plátno, rozměr 69 x 90 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně datováno 1927, poškozený rám, oděrky v malbě
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
9 500 Kč
Krajina
Id: 75106
kolorovaná litografie/papír, velikost tisku 9,5 x 6,5 cm, signováno vpravo dole tužkou, příloha Veraikonu r. VI, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 500 Kč
Josef Čapek
Námořník
Id: 77102
linořez/papír, rozměr ve výřezu 25 x 12,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 500 Kč
Josef Čapek
Konvolut dvou kusů
Id: 79803
ofset/papír rozměr každého cca 26 x cca 33,5 cm, signováno vlevo dole s datací, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 500 Kč
Gustav Macoun
Z Kameniček
Id: 75302
olej/karton, rozměr 22,5 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozená malba, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 290 Kč
Jiří Balcar
Volný podnájem
Id: 77801
lept/papír, rozměr tisku 33,5 x 22 cm, signováno vpravo dole, datováno 66, vlevo dole 12/25, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 000 Kč
Břetislav Benda
Klečící
Id: 79601
pálená hlína, celková výška 53 cm, signováno na podstavci, původní dobrý stav, pochází z majetku profesora Zdeňka Peška
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 000 Kč
Edmont Le Poittevin
Pasáček
Id: 80404
olej/plátno, rozměr 23,5 x 31,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, vlevo dole datace, v minulosti restaurováno, rentoilováno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
9 000 Kč
Jan Kojan
Průhled na Pražský hrad
Id: 75409
olej/plátno, rozměr 61 x 42,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 500 Kč
Neznačeno
Procházka v dešti
Id: 79302
olej/plátno, rozměr 16 x 13,5 cm, malba poškozena, zažloutlý lak, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 500 Kč