Čas na serveru 22:23:39

Aukce XXXVIII./2017

Jan  Kojan - U rybníka

Jan Kojan
U rybníka

Id: 69609

olej/plátno, rozměr 59 x 75 cm, signováno vlevo dole, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

  Autor neurčen - Příboj

Příboj

Id: 74214

olej/plátno, rozměr 70 x 115 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

10 000

Detail

František Líbal - Pražský hrad

František Líbal
Pražský hrad

Id: 78201

olej/plátno, rozměr 45 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 52, volné v rámu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 600

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Zasněná

Marie Čermínová - Toyen
Zasněná

Id: 78401

tisk/papír, rozměr ve výřezu 18 x 11 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 600

Detail

František Gross - Továrna

František Gross
Továrna

Id: 79102

pastel/papír, rozměr ve výřezu 38,5 x 58,5 cm, signováno vpravo dole, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.

Vyvolávací cena:

9 550

Detail

Jan Pašek - Cesta

Jan Pašek
Cesta

Id: 75104

olej/plátno, rozměr 69 x 90 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně datováno 1927, poškozený rám, oděrky v malbě

Vyvolávací cena:
1 800

9 500

Detail

Jan  Zrzavý - Krajina

Krajina

Id: 75106

kolorovaná litografie/papír, velikost tisku 9,5 x 6,5 cm, signováno vpravo dole tužkou, příloha Veraikonu r. VI, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Josef Čapek - Námořník

Josef Čapek
Námořník

Id: 77102

linořez/papír, rozměr ve výřezu 25 x 12,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Josef Čapek - Konvolut dvou kusů

Josef Čapek
Konvolut dvou kusů

Id: 79803

ofset/papír rozměr každého cca 26 x cca 33,5 cm, signováno vlevo dole s datací, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Gustav Macoun - Z Kameniček

Gustav Macoun
Z Kameniček

Id: 75302

olej/karton, rozměr 22,5 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozená malba, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

9 290

Detail

Jiří Balcar - Volný podnájem

Jiří Balcar
Volný podnájem

Id: 77801

lept/papír, rozměr tisku 33,5 x 22 cm, signováno vpravo dole, datováno 66, vlevo dole 12/25, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Břetislav Benda - Klečící

Břetislav Benda
Klečící

Id: 79601

pálená hlína, celková výška 53 cm, signováno na podstavci, původní dobrý stav, pochází z majetku profesora Zdeňka Peška

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Edmont Le Poittevin - Pasáček

Edmont Le Poittevin
Pasáček

Id: 80404

olej/plátno, rozměr 23,5 x 31,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, vlevo dole datace, v minulosti restaurováno, rentoilováno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Jan  Kojan - Průhled na Pražský hrad

Jan Kojan
Průhled na Pražský hrad

Id: 75409

olej/plátno, rozměr 61 x 42,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Procházka v dešti

Neznačeno
Procházka v dešti

Id: 79302

olej/plátno, rozměr 16 x 13,5 cm, malba poškozena, zažloutlý lak, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail