Aukce XXXVIII./2017
Jiří Šorm
Akt
Id: 78501
olej/karton, rozměr 45 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno, lehce poškozený rám, PO
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 200 Kč
Josef (Joža) Koudelka
Tanečnice
Id: 75102
olej/karton, rozměr 42 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na obrazu i rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 100 Kč
Růžena Magniová
Krajina bez návratu I.
Id: 74913
vosková technika/látka, rozměr 48 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 94, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 100 Kč
Karel Hofman
Na pobřeží
Id: 78901
olej/plátno/karton, rozměr 35 x 48,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 100 Kč
Stanislav Odvárko
Albánské předměstí
Id: 74902
olej/plátno, rozměr 54 x 69 cm, signováno vpravo dole, datováno 60, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
PF 1982
Id: 75107
litografie/papír, rozměr ve výřezu 10,5 x 41,5 cm, ručně popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 000 Kč
František Tříska
Jarmark v Jablůnkově
Id: 75602
olej/plátno, rozměr 68 x 80 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 000 Kč
Josef Olexa
Podzimní strom
Id: 80401
olej/plátno, rozměr 45 x 58 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 900 Kč
Václav Rabas
Studie k obrazu Větrné zrání
Id: 73707
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 30 cm, neznačeno, na zadní straně pozůstalostní razítko
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 800 Kč
Jaroslav Veris (Zamazal)
Veliký ptačí trh
Id: 74101
konvolut pěti kusů kreseb, celková velikost 59 x 44 cm, signováno, paspartováno, původní stav, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
Václav Haise
Šumavské Bošice
Id: 75501
olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, signováno a popsáno vpravo dole, datováno 41, lokálně poškozená malba, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 800 Kč
Antoš Frolka
Krojovaná děvčata
Id: 76201
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 11 cm, nesignováno, popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 800 Kč
Josef Pekárek
Vltava
Id: 76510
keramika, výška cca 39 cm, značeno na soklu, drobně poškozeno - ulomený prst
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 800 Kč
Jindřich Stehlík
Zátiší s kyticí
Id: 78605
olej/karton, rozměr 65 x 40 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 800 Kč
Boxer
Id: 78520
kompozitní kov, celková výška 40 cm, značeno na podstavci, v minulosti opravováno, lokálně poškozeno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 800 Kč