Čas na serveru 12:23:13

Aukce XXXVIII./2017

Jiří Šorm - Akt

Jiří Šorm
Akt

Id: 78501

olej/karton, rozměr 45 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno, lehce poškozený rám, PO

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

Josef (Joža) Koudelka - Tanečnice

Josef (Joža) Koudelka
Tanečnice

Id: 75102

olej/karton, rozměr 42 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na obrazu i rámu

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

Růžena Magniová - Krajina bez návratu I.

Růžena Magniová
Krajina bez návratu I.

Id: 74913

vosková technika/látka, rozměr 48 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 94, rámováno

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

Karel Hofman - Na pobřeží

Karel Hofman
Na pobřeží

Id: 78901

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 48,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

Stanislav Odvárko - Albánské předměstí

Stanislav Odvárko
Albánské předměstí

Id: 74902

olej/plátno, rozměr 54 x 69 cm, signováno vpravo dole, datováno 60, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Adolf Born - PF 1982

PF 1982

Id: 75107

litografie/papír, rozměr ve výřezu 10,5 x 41,5 cm, ručně popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

František Tříska - Jarmark v Jablůnkově

František Tříska
Jarmark v Jablůnkově

Id: 75602

olej/plátno, rozměr 68 x 80 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

Josef Olexa - Podzimní strom

Josef Olexa
Podzimní strom

Id: 80401

olej/plátno, rozměr 45 x 58 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

1 900

Detail

Václav Rabas - Studie k obrazu Větrné zrání

Václav Rabas
Studie k obrazu Větrné zrání

Id: 73707

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 30 cm, neznačeno, na zadní straně pozůstalostní razítko

Vyvolávací cena:

1 800

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Veliký ptačí trh

Jaroslav Veris (Zamazal)
Veliký ptačí trh

Id: 74101

konvolut pěti kusů kreseb, celková velikost 59 x 44 cm, signováno, paspartováno, původní stav, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
1 800

1 800

Detail

Václav Haise - Šumavské Bošice

Václav Haise
Šumavské Bošice

Id: 75501

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, signováno a popsáno vpravo dole, datováno 41, lokálně poškozená malba, poškozený rám

Vyvolávací cena:

1 800

Detail

Antoš Frolka - Krojovaná děvčata

Antoš Frolka
Krojovaná děvčata

Id: 76201

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 11 cm, nesignováno, popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

1 800

Detail

Josef Pekárek - Vltava

Josef Pekárek
Vltava

Id: 76510

keramika, výška cca 39 cm, značeno na soklu, drobně poškozeno - ulomený prst

Vyvolávací cena:
800

1 800

Detail

Jindřich Stehlík - Zátiší s kyticí

Jindřich Stehlík
Zátiší s kyticí

Id: 78605

olej/karton, rozměr 65 x 40 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

1 800

Detail

  Autor neurčen - Boxer

Boxer

Id: 78520

kompozitní kov, celková výška 40 cm, značeno na podstavci, v minulosti opravováno, lokálně poškozeno

Vyvolávací cena:

1 800

Detail