Aukce XXXVIII./2017
Neznačeno
Setkání na cestě
Id: 80901
olej/plátno, rozměr 55 x 68 cm, dekorativně adjustováno, na několika místech obraz poškozen, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 500 Kč
Antonín Waldhauser
Za úplňku
Id: 74109
olej/dřevo, rozměr 10 x 14 cm, nesignováno, pravděpodobně vpravo dole monogram, popis na zadní straně, zaskleno, mlha pod sklem, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
8 000 Kč
Dívka s králíčkem
Id: 77603
olej/plátno, rozměr oválu 49 x 38 cm, signováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, novodobě rámováno, oděrky na malbě i rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 000 Kč
Jiří Šalamoun
Maxipes Fík
Id: 80103
fáze z filmu, rozměr ve výřezu 22,5 x 32 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
8 000 Kč
Ludmila Jiřincová
Ilustrace k povídce
Id: 81001
barevná kresba/papír, rozměr 22,5 x 16 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, obraz byl z důvodu ověření otevřen
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
8 000 Kč
Bohuslav Reynek
Varianta slepého Tobiáše
Id: 77105
suchá jehla/papír, velikost tisku 13,5 x 10 cm, signováno vpravo dole, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
7 600 Kč
Albín Brunovský
Zuzana
Id: 54605
lept/papír, rozměr ve výřezu 20 x 16 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
7 500 Kč
Josef Fiala
Stará chaloupka
Id: 78003
olej/plátno, rozměr 35 x 49 cm, signováno vlevo dole, datováno 07, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
7 500 Kč
Čeněk Pražák
Zátiší
Id: 80602
tempera/lepenka, rozměr 60 x 70 cm, signováno vlevo dole, datováno 58, zaskleno, původní rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 500 Kč
Josef Kadeřábek
Pastviny
Id: 81004
olej/plátno, rozměr 50 x 61 cm, signováno vpravo dole, datováno 1956, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 500 Kč
Karel Schadt
Před náhonem
Id: 78008
olej/plátno/karton, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
7 100 Kč
PF 1977
Id: 75108
litografie/papír, rozměr ve výřezu 10 x 41 cm, signováno vpravo nahoře viz foto, litografie byla přeložena, paspartováno, zaskleno, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 000 Kč
František Viktor Mokrý
Konvolut tří kusů
Id: 75109
Z Cyklu Rozmary: 1) list první, rozměr ve výřezu 17,5 x 27,5 cm, signováno vpravo dole; 2) list desátý, rozměr ve výřezu 17,5 x 27,5 cm, signováno vpravo dole; 3) list osmý, rozměr ve výřezu 17,5 x 27,5 cm, signováno vpravo dole; vše kombinovaná technika/papír, paspartováno, zaskleno, poškozené rámování
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
7 000 Kč
Dominik Mareš
Tři páry
Id: 75704
malba/plátno, rozměr 44,5 x 45 cm, signováno vlevo dole a na zadní straně, lokálně protlačené plátno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 000 Kč
Koupel
Id: 78518
fotografie, velikost listu 39,5 x 29 cm, signováno vpravo dole Jan Saudek, datováno 1983, popsáno The Bath, uprostřed dole popsáno: print sept. 29, 11 color oct. 9, Jan finishes oct. 11, paspartováno, volně loženo, nerámováno, PO
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
7 000 Kč