Čas na serveru 17:16:40

Aukce XXXVIII./2017

  Neznačeno - Setkání na cestě

Neznačeno
Setkání na cestě

Id: 80901

olej/plátno, rozměr 55 x 68 cm, dekorativně adjustováno, na několika místech obraz poškozen, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Antonín Waldhauser  - Za úplňku

Antonín Waldhauser
Za úplňku

Id: 74109

olej/dřevo, rozměr 10 x 14 cm, nesignováno, pravděpodobně vpravo dole monogram, popis na zadní straně, zaskleno, mlha pod sklem, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

  Autor neurčen - Dívka s králíčkem

Dívka s králíčkem

Id: 77603

olej/plátno, rozměr oválu 49 x 38 cm, signováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, novodobě rámováno, oděrky na malbě i rámu

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Jiří Šalamoun - Maxipes Fík

Jiří Šalamoun
Maxipes Fík

Id: 80103

fáze z filmu, rozměr ve výřezu 22,5 x 32 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Ludmila Jiřincová - Ilustrace k povídce

Ludmila Jiřincová
Ilustrace k povídce

Id: 81001

barevná kresba/papír, rozměr 22,5 x 16 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, obraz byl z důvodu ověření otevřen

Vyvolávací cena:
1 800

8 000

Detail

Bohuslav Reynek - Varianta slepého Tobiáše

Bohuslav Reynek
Varianta slepého Tobiáše

Id: 77105

suchá jehla/papír, velikost tisku 13,5 x 10 cm, signováno vpravo dole, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

7 600

Detail

Albín Brunovský - Zuzana

Albín Brunovský
Zuzana

Id: 54605

lept/papír, rozměr ve výřezu 20 x 16 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Josef Fiala - Stará chaloupka

Josef Fiala
Stará chaloupka

Id: 78003

olej/plátno, rozměr 35 x 49 cm, signováno vlevo dole, datováno 07, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

7 500

Detail

Čeněk Pražák - Zátiší

Čeněk Pražák
Zátiší

Id: 80602

tempera/lepenka, rozměr 60 x 70 cm, signováno vlevo dole, datováno 58, zaskleno, původní rám

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Josef  Kadeřábek - Pastviny

Josef Kadeřábek
Pastviny

Id: 81004

olej/plátno, rozměr 50 x 61 cm, signováno vpravo dole, datováno 1956, poškozený rám

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Karel Schadt - Před náhonem

Karel Schadt
Před náhonem

Id: 78008

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 100

Detail

Adolf Born - PF 1977

PF 1977

Id: 75108

litografie/papír, rozměr ve výřezu 10 x 41 cm, signováno vpravo nahoře viz foto, litografie byla přeložena, paspartováno, zaskleno, zaskleno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

František Viktor Mokrý - Konvolut tří kusů

František Viktor Mokrý
Konvolut tří kusů

Id: 75109

Z Cyklu Rozmary: 1) list první, rozměr ve výřezu 17,5 x 27,5 cm, signováno vpravo dole; 2) list desátý, rozměr ve výřezu 17,5 x 27,5 cm, signováno vpravo dole; 3) list osmý, rozměr ve výřezu 17,5 x 27,5 cm, signováno vpravo dole; vše kombinovaná technika/papír, paspartováno, zaskleno, poškozené rámování

Vyvolávací cena:
2 800

7 000

Detail

Dominik Mareš - Tři páry

Dominik Mareš
Tři páry

Id: 75704

malba/plátno, rozměr 44,5 x 45 cm, signováno vlevo dole a na zadní straně, lokálně protlačené plátno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Jan Saudek - Koupel

Koupel

Id: 78518

fotografie, velikost listu 39,5 x 29 cm, signováno vpravo dole Jan Saudek, datováno 1983, popsáno The Bath, uprostřed dole popsáno: print sept. 29, 11 color oct. 9, Jan finishes oct. 11, paspartováno, volně loženo, nerámováno, PO

Vyvolávací cena:

7 000

Detail