Čas na serveru 19:14:40

Aukce XXXVIII./2017

Roland Topor - Tělo

Roland Topor
Tělo

Id: 77607

kombinovaná technika/koláž/kresba, rozměr ve výřezu 45 x 40,5 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Růžena Magniová - Krajina bez návratu II.

Růžena Magniová
Krajina bez návratu II.

Id: 74914

vosková technika/látka, rozměr 48 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 94, rámováno

Vyvolávací cena:

2 533

Detail

Pavel Vavrys - Chalupa na Vršavě

Pavel Vavrys
Chalupa na Vršavě

Id: 77301

olej/plátno, rozměr 30 x 60 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v dobrém stavu

Vyvolávací cena:

Detail

Jan  Smetana - Most

Jan Smetana
Most

Id: 78108

suchá jehla/papír, velikost listu 62 x 44,8 cm, signováno vpravo dole, datováno 1947, vlevo dole č. 7/20, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

Detail

Květa Válová - Ryby

Květa Válová
Ryby

Id: 78109

suchá jehla/papír, velikost tisku 21 x 29 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

Detail

Svatopluk Havrlík - Kytice

Svatopluk Havrlík
Kytice

Id: 78606

olej/plátno, rozměr 45 x 30 cm, signováno vlevo dole, datováno 58, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

Detail

Oldřich Koníček - Krajina

Oldřich Koníček
Krajina

Id: 75103

olej/plátno, rozměr 40 x 54 cm, signováno vpravo dole, datováno 29, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 400

Detail

Inocenc Šamánek - Konvalinky

Inocenc Šamánek
Konvalinky

Id: 81002

olej/plátno, rozměr 35 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

2 400

Detail

Alfréd Návrat - Dívčí akt

Alfréd Návrat
Dívčí akt

Id: 79902

olej/karton, rozměr 66,5 x 37,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 66, věnování, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 303

Detail

František Škrabánek - Rybník v krajině

František Škrabánek
Rybník v krajině

Id: 74003

olej/plátno, rozměr 58 x 75 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

Božena Vohánková - Květinové zátiší

Božena Vohánková
Květinové zátiší

Id: 75001

olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, signováno vlevo dole, lokálně poškozená malba, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

Antonín  Augusta - Zasněžené údolí

Antonín Augusta
Zasněžené údolí

Id: 75303

olej/karton, rozměr 34 x 49,5 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, volné v rámu, v minulosti čištěno

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

Vladimír Hlubuček - Dejvické nádraží v noci

Vladimír Hlubuček
Dejvické nádraží v noci

Id: 77302

olej/plátno/lepenka, rozměr 38 x 58 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

2 300

Detail

  Autor neurčen - Trosky

Trosky

Id: 74903

olej/sololit, rozměr 69 x 48 cm, signováno vlevo dole, datováno 25, poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

Emanuel Hosperger - Horská bystřina

Emanuel Hosperger
Horská bystřina

Id: 77602

olej/plátno, rozměr 65 x 45 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

2 200

Detail