Aukce XXXVIII./2017
Roland Topor
Tělo
Id: 77607
kombinovaná technika/koláž/kresba, rozměr ve výřezu 45 x 40,5 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 600 Kč
Růžena Magniová
Krajina bez návratu II.
Id: 74914
vosková technika/látka, rozměr 48 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 94, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 533 Kč
Pavel Vavrys
Chalupa na Vršavě
Id: 77301
olej/plátno, rozměr 30 x 60 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 500 Kč
Jan Smetana
Most
Id: 78108
suchá jehla/papír, velikost listu 62 x 44,8 cm, signováno vpravo dole, datováno 1947, vlevo dole č. 7/20, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
Květa Válová
Ryby
Id: 78109
suchá jehla/papír, velikost tisku 21 x 29 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
Svatopluk Havrlík
Kytice
Id: 78606
olej/plátno, rozměr 45 x 30 cm, signováno vlevo dole, datováno 58, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 500 Kč
Oldřich Koníček
Krajina
Id: 75103
olej/plátno, rozměr 40 x 54 cm, signováno vpravo dole, datováno 29, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 400 Kč
Inocenc Šamánek
Konvalinky
Id: 81002
olej/plátno, rozměr 35 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 400 Kč
Alfréd Návrat
Dívčí akt
Id: 79902
olej/karton, rozměr 66,5 x 37,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 66, věnování, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 303 Kč
František Škrabánek
Rybník v krajině
Id: 74003
olej/plátno, rozměr 58 x 75 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 300 Kč
Božena Vohánková
Květinové zátiší
Id: 75001
olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, signováno vlevo dole, lokálně poškozená malba, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 300 Kč
Antonín Augusta
Zasněžené údolí
Id: 75303
olej/karton, rozměr 34 x 49,5 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, volné v rámu, v minulosti čištěno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 300 Kč
Vladimír Hlubuček
Dejvické nádraží v noci
Id: 77302
olej/plátno/lepenka, rozměr 38 x 58 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 300 Kč
Trosky
Id: 74903
olej/sololit, rozměr 69 x 48 cm, signováno vlevo dole, datováno 25, poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 200 Kč
Emanuel Hosperger
Horská bystřina
Id: 77602
olej/plátno, rozměr 65 x 45 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 200 Kč