Čas na serveru 16:26:19

Aukce XXXVIII./2017

František Charvát - Zimní nálada

František Charvát
Zimní nálada

Id: 79402

olej/karton, rozměr 17 x 22 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

1 300

Detail

Josef (Joža) Koudelka - Portrét dívky

Josef (Joža) Koudelka
Portrét dívky

Id: 79805

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 22,5 cm, signováno vpravo uprostřed, paspartováno, volné v rámu, poškozený rám, malba lokálně poškozena kapalinou

Vyvolávací cena:
800

1 300

Detail

Alois Vladislav Vraný - Pohled na Pražský hrad

Alois Vladislav Vraný
Pohled na Pražský hrad

Id: 79201

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, volné v rámu, poškozená malba i rám

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Josef Koutný - Před bouří

Josef Koutný
Před bouří

Id: 74215

olej/karton, rozměr 40 x 57 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, volné v rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
700

1 200

Detail

Otakar Průcha - Vesnička pod lesem

Otakar Průcha
Vesnička pod lesem

Id: 79501

olej/karton, rozměr 47 x 64 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, zaskleno, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

 Porcelán - Generál

Porcelán
Generál

Id: 72027

glazovaný porcelán, výška 15,5 cm, značeno na spodní straně viz foto, dobrý stav

Vyvolávací cena:

1 100

Detail

Václav Polívka - Květinové zátiší

Václav Polívka
Květinové zátiší

Id: 75408

olej/plátno, rozměr 56 x 65, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

1 100

Detail

Václav  Dobrý - Květinové zátiší

Václav Dobrý
Květinové zátiší

Id: 74206

kombinovaná technika/pastel/tempera/karton, rozměr 59 x 49 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:
800

1 100

Detail

 Porcelán - Váza

Porcelán
Váza

Id: 75402

glazovaný porcelán, výška 13 cm, ručně malováno, stav odpovídá stáří, značeno na spodní straně viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Stařeček

Neznačeno
Stařeček

Id: 79806

kresba tužkou/papír, velikost listu 15 x 11 cm, novodobě zaskleno a rámováno, může se jednat o studii J. Uprky nebo někoho z následovníků

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Přichází jaro

Přichází jaro

Id: 74901

olej/sololit, rozměr 40,5 x 47,5 cm, signováno vlevo dole M. Budíková-Svobodová, poškozený rám, doporučeno čistit, původní stav

Vyvolávací cena:
800

900

Detail

Karel Dvořák - Jan Žižka

Karel Dvořák
Jan Žižka

Id: 78521

pálená hlína, celková výška 21 cm, signováno, lokálně drobně poškozeno

Vyvolávací cena:
500

900

Detail

  Autor neurčen - Náměstí

Náměstí

Id: 77501

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 30 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno 76, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

Jiří Bouda - Poštovní muzeum

Jiří Bouda
Poštovní muzeum

Id: 74907

litografie/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 14,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 08, vlevo dole číslováno 12/150, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
350

750

Detail

  Neznačeno - Povoz před chalupou

Neznačeno
Povoz před chalupou

Id: 78602

olej/karton, rozměr 29 x 40 cm, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
500

700

Detail