Aukce XXXVIII./2017
František Charvát
Zimní nálada
Id: 79402
olej/karton, rozměr 17 x 22 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 300 Kč
Josef (Joža) Koudelka
Portrét dívky
Id: 79805
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 22,5 cm, signováno vpravo uprostřed, paspartováno, volné v rámu, poškozený rám, malba lokálně poškozena kapalinou
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 300 Kč
Alois Vladislav Vraný
Pohled na Pražský hrad
Id: 79201
olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, volné v rámu, poškozená malba i rám
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
Josef Koutný
Před bouří
Id: 74215
olej/karton, rozměr 40 x 57 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, volné v rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
700 Kč
1 200 Kč
Otakar Průcha
Vesnička pod lesem
Id: 79501
olej/karton, rozměr 47 x 64 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, zaskleno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
Porcelán
Generál
Id: 72027
glazovaný porcelán, výška 15,5 cm, značeno na spodní straně viz foto, dobrý stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 100 Kč
Václav Polívka
Květinové zátiší
Id: 75408
olej/plátno, rozměr 56 x 65, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 100 Kč
Václav Dobrý
Květinové zátiší
Id: 74206
kombinovaná technika/pastel/tempera/karton, rozměr 59 x 49 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 100 Kč
Porcelán
Váza
Id: 75402
glazovaný porcelán, výška 13 cm, ručně malováno, stav odpovídá stáří, značeno na spodní straně viz foto
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
Neznačeno
Stařeček
Id: 79806
kresba tužkou/papír, velikost listu 15 x 11 cm, novodobě zaskleno a rámováno, může se jednat o studii J. Uprky nebo někoho z následovníků
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
Přichází jaro
Id: 74901
olej/sololit, rozměr 40,5 x 47,5 cm, signováno vlevo dole M. Budíková-Svobodová, poškozený rám, doporučeno čistit, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
900 Kč
Karel Dvořák
Jan Žižka
Id: 78521
pálená hlína, celková výška 21 cm, signováno, lokálně drobně poškozeno
Vyvolávací cena:
500 Kč
900 Kč
Náměstí
Id: 77501
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 30 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno 76, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
Jiří Bouda
Poštovní muzeum
Id: 74907
litografie/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 14,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 08, vlevo dole číslováno 12/150, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
350 Kč
750 Kč
Neznačeno
Povoz před chalupou
Id: 78602
olej/karton, rozměr 29 x 40 cm, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
700 Kč