Aukce XXXVIII./2017
Josef Velčovský
Závěs
Id: 79504
litografie/papír, rozměr ve výřezu 26 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 22/100, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 800 Kč
Karel Kügler
Bazar v Teheráně
Id: 80306
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 42 cm, signováno vpravo dole, datováno 1945, popsáno vlevo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
Oskar Heller
Květinové zátiší
Id: 77004
olej/plátno, rozměr oválu 61 x 68 cm, signováno vlevo dole, datováno 1927, rámováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 700 Kč
Oldřich Cihelka
Akt
Id: 57005
nesignováno, olej/karton, rozměr 72 x 47 cm, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 600 Kč
Antonín Augusta
Horské údoli
Id: 74802
olej/plátno, rozměr 50 x 75 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 600 Kč
Lucie Klímová
Pod Ralskem
Id: 77002
olej/plátno, rozměr 28 x 42 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 600 Kč
František Xaver Margold
Zimní nálada
Id: 77005
kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr 39 x 29 cm, signováno vlevo dole, datováno 1915, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 600 Kč
František Tichý
Sfinga
Id: 78105
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 12 x 7,2 cm, signováno v uprostřed dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 600 Kč
Jaroslav Veris (Zamazal)
Španělka
Id: 74207
tužka/papír, rozměr 60,5 x 42 cm, signováno vpravo dole, podlepeno lepenkou, podklad pomačkán, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 500 Kč
Parašutista
Id: 77601
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 62,5 x 45 cm, signováno vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
Vilém (Willi) Nowak
Při hře
Id: 80102
kombinovaná technika/papír, velikost malby 27 x 30 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
Josef Velčovský
Spadané listí
Id: 79505
litografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 21,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 92, vlevo dole 92/100, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 500 Kč
Lucie Klímová
Pohled do údolí
Id: 74102
olej/plátno/karton, rozměr 34,5 x 43 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, volné v rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 400 Kč
Karel Jan Sigmund
Na Starých Zámkách
Id: 74904
pastel/papír/lepenka, rozměr 29 x 43 cm, signováno vlevo dole, popsáno a datováno vpravo dole, poškozený rám, volné v rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
600 Kč
1 400 Kč
Miloš Bílý
V zimě na rybníce
Id: 74212
olej/plátno, rozměr 61 x 65 cm, signováno vlevo dole, datováno 44, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 300 Kč