Čas na serveru 14:21:27

Aukce XXXVIII./2017

Josef Velčovský - Závěs

Josef Velčovský
Závěs

Id: 79504

litografie/papír, rozměr ve výřezu 26 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 22/100, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

1 800

Detail

Karel Kügler - Bazar v Teheráně

Karel Kügler
Bazar v Teheráně

Id: 80306

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 42 cm, signováno vpravo dole, datováno 1945, popsáno vlevo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
1 800

1 800

Detail

Oskar Heller - Květinové zátiší

Oskar Heller
Květinové zátiší

Id: 77004

olej/plátno, rozměr oválu 61 x 68 cm, signováno vlevo dole, datováno 1927, rámováno

Vyvolávací cena:
1 200

1 700

Detail

Oldřich Cihelka - Akt

Oldřich Cihelka
Akt

Id: 57005

nesignováno, olej/karton, rozměr 72 x 47 cm, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Antonín  Augusta - Horské údoli

Antonín Augusta
Horské údoli

Id: 74802

olej/plátno, rozměr 50 x 75 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Lucie Klímová - Pod Ralskem

Lucie Klímová
Pod Ralskem

Id: 77002

olej/plátno, rozměr 28 x 42 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

1 600

Detail

František Xaver Margold - Zimní nálada

František Xaver Margold
Zimní nálada

Id: 77005

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr 39 x 29 cm, signováno vlevo dole, datováno 1915, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
500

1 600

Detail

František  Tichý - Sfinga

František Tichý
Sfinga

Id: 78105

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 12 x 7,2 cm, signováno v uprostřed dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Španělka

Jaroslav Veris (Zamazal)
Španělka

Id: 74207

tužka/papír, rozměr 60,5 x 42 cm, signováno vpravo dole, podlepeno lepenkou, podklad pomačkán, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
800

Detail

  Autor neurčen - Parašutista

Parašutista

Id: 77601

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 62,5 x 45 cm, signováno vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Vilém (Willi) Nowak - Při hře

Vilém (Willi) Nowak
Při hře

Id: 80102

kombinovaná technika/papír, velikost malby 27 x 30 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Velčovský - Spadané listí

Josef Velčovský
Spadané listí

Id: 79505

litografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 21,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 92, vlevo dole 92/100, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

Detail

Lucie Klímová - Pohled do údolí

Lucie Klímová
Pohled do údolí

Id: 74102

olej/plátno/karton, rozměr 34,5 x 43 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, volné v rámu

Vyvolávací cena:

1 400

Detail

Karel Jan Sigmund - Na Starých Zámkách

Karel Jan Sigmund
Na Starých Zámkách

Id: 74904

pastel/papír/lepenka, rozměr 29 x 43 cm, signováno vlevo dole, popsáno a datováno vpravo dole, poškozený rám, volné v rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
600

1 400

Detail

Miloš Bílý - V zimě na rybníce

Miloš Bílý
V zimě na rybníce

Id: 74212

olej/plátno, rozměr 61 x 65 cm, signováno vlevo dole, datováno 44, poškozený rám

Vyvolávací cena:

1 300

Detail