Čas na serveru 20:23:24

Aukce XXXVIII./2017

Miroslava  Vrbová - Štefková - Baletka

Miroslava Vrbová - Štefková
Baletka

Id: 74601

olej/karton, rozměr ve výřezu 42,5 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, paspratováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 850

Detail

  Neznačeno - Útěcha

Neznačeno
Útěcha

Id: 74906

olej/plech, rozměr 14,5 x 11 cm, doba vzniku kolem 1840, jedná se o školu Františka Tkadlíka, poškozený rám, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
1 800

4 700

Detail

Václav Špála - Akt

Akt

Id: 77103

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 20,8 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Pravoslav Kotík - Zátiší

Pravoslav Kotík
Zátiší

Id: 78005

kresba tuší/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 29 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Jan Rambousek - Zima na Spořilově

Jan Rambousek
Zima na Spořilově

Id: 74701

olej/překližka, rozměr 35,5 x 46 cm, signováno vpravo dole, datováno 1957, obraz v původním stavu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Božena Vohánková - V hlubokém lese

Božena Vohánková
V hlubokém lese

Id: 75004

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, zničený rám, lehce poškozený obraz

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

František  Tichý - Lermontov Démon

František Tichý
Lermontov Démon

Id: 77101

lep/papír, velikost listu 26 x 19,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Ludmila Jiřincová - Portrét dívky

Ludmila Jiřincová
Portrét dívky

Id: 78806

litografie/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 18 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
800

4 600

Detail

Břetislav Benda - Při toaletě

Břetislav Benda
Při toaletě

Id: 79602

pálená hlína, celková výška 33 cm, signováno na podstavci, původní dobrý stav, pochází z majetku profesora Zdeňka Peška

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Bohumil Ullrych - Vesnický rybník

Bohumil Ullrych
Vesnický rybník

Id: 69626

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28 x 40,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 1930, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

 Porcelán - Talíř

Porcelán
Talíř

Id: 76005

glazovaný/zlacený porcelán, průměr 26,5 cm, značeno na spodní straně viz foto, lokálně povrchově otřený

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

Adolf von Schwarzenfeld - Dívka s kosou

Adolf von Schwarzenfeld
Dívka s kosou

Id: 76505

olej/plátno, rozměr 53 x26,5 cm, signováno vlevo dole, v minulosti rentoilováno, 19. století, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Roman Havelka - Studie krajiny

Roman Havelka
Studie krajiny

Id: 76902

akvarel/papír, rozměr 18 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu,konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Šafránek - V Malostranské kavárně

Jan Šafránek
V Malostranské kavárně

Id: 77303

olej/plátno, rozměr 24 x 20 cm, signonováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu

Vyvolávací cena:

Detail

Jindřich Procházka - Jičín

Jindřich Procházka
Jičín

Id: 78603

olej/překližka, rozměr 22 x 32 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail