Aukce XXXVIII./2017
Miroslava Vrbová - Štefková
Baletka
Id: 74601
olej/karton, rozměr ve výřezu 42,5 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, paspratováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 850 Kč
Neznačeno
Útěcha
Id: 74906
olej/plech, rozměr 14,5 x 11 cm, doba vzniku kolem 1840, jedná se o školu Františka Tkadlíka, poškozený rám, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
4 700 Kč
Akt
Id: 77103
kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 20,8 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 700 Kč
Pravoslav Kotík
Zátiší
Id: 78005
kresba tuší/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 29 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
4 700 Kč
Jan Rambousek
Zima na Spořilově
Id: 74701
olej/překližka, rozměr 35,5 x 46 cm, signováno vpravo dole, datováno 1957, obraz v původním stavu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 600 Kč
Božena Vohánková
V hlubokém lese
Id: 75004
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, zničený rám, lehce poškozený obraz
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 600 Kč
František Tichý
Lermontov Démon
Id: 77101
lep/papír, velikost listu 26 x 19,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 600 Kč
Ludmila Jiřincová
Portrét dívky
Id: 78806
litografie/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 18 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
4 600 Kč
Břetislav Benda
Při toaletě
Id: 79602
pálená hlína, celková výška 33 cm, signováno na podstavci, původní dobrý stav, pochází z majetku profesora Zdeňka Peška
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 600 Kč
Bohumil Ullrych
Vesnický rybník
Id: 69626
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28 x 40,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 1930, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 500 Kč
Porcelán
Talíř
Id: 76005
glazovaný/zlacený porcelán, průměr 26,5 cm, značeno na spodní straně viz foto, lokálně povrchově otřený
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
4 500 Kč
Adolf von Schwarzenfeld
Dívka s kosou
Id: 76505
olej/plátno, rozměr 53 x26,5 cm, signováno vlevo dole, v minulosti rentoilováno, 19. století, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
Roman Havelka
Studie krajiny
Id: 76902
akvarel/papír, rozměr 18 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu,konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 500 Kč
Jan Šafránek
V Malostranské kavárně
Id: 77303
olej/plátno, rozměr 24 x 20 cm, signonováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 500 Kč
Jindřich Procházka
Jičín
Id: 78603
olej/překližka, rozměr 22 x 32 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 500 Kč