Čas na serveru 20:19:24

Aukce XXXVIII./2017

Karel Hodr - Rybáři

Karel Hodr
Rybáři

Id: 78004

olej/překližka, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, vše v původním stavu

Vyvolávací cena:

13 800

Detail

Jiří Lacina - Tyrkys

Jiří Lacina
Tyrkys

Id: 71005

malba/sololit, rozměr 80 x 122 cm, signováno vpravo dole, datováno 97, autorsky olištováno, lokálně poškozená malba, původní stav, získáno z rodiny autora

Vyvolávací cena:
10 000

13 000

Detail

Bohumír Dvorský - Lesní tůň

Bohumír Dvorský
Lesní tůň

Id: 75601

olej/plátno, rozměr 75 x 110 cm, signováno vlevo dole, datováno 25, lokálně poškozená malba, značně poškozený rám

Vyvolávací cena:
3 800

13 000

Detail

Joža Uprka - Dívka v kožichu

Joža Uprka
Dívka v kožichu

Id: 79802

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 60 x 32 cm, signováno vlevo dole, datováno 19, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Josef Čapek - Autoportrét

Josef Čapek
Autoportrét

Id: 80302

linoryt/papír, rozměr ve výřezu 18 x 14,5 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

 Josef Holub - Vysoké nebe

Josef Holub
Vysoké nebe

Id: 73706

olej/karton, rozměr 27 x 18 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

12 600

Detail

Václav Špála - Ležící akt

Ležící akt

Id: 78101

kolorovaný linoryt/papír, velikost tisku 17,5 x 26 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 100

Detail

Božena Vohánková - Čtenářka

Božena Vohánková
Čtenářka

Id: 75003

olej/plátno, rozměr 70 x 99 cm, signováno vlevo dole, datováno 1944, poškozený rám, volné v rámu

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Ladislav J. Špitník - U Splitu

Ladislav J. Špitník
U Splitu

Id: 75201

olej/plátno, rozměr 38 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno 1936, oděrky na rámu, volné v rámu, lokálně poškozená malba

Vyvolávací cena:
1 200

12 000

Detail

Robert Schlosser - Dvojice

Robert Schlosser
Dvojice

Id: 80701

kombinovaná technika/kvaš/papír, velikost malby 32 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1920, zaskleno, poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Maxmilian Pirner - Hlava dívky

Maxmilian Pirner
Hlava dívky

Id: 74504

kresba/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 11,5 cm, monogram vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

11 000

Detail

Příhozy: 50

Antonín Brunner - Akt v zahradě

Antonín Brunner
Akt v zahradě

Id: 81101

olej/plátno/karton, rozměr 32 x 29 cm, signováno monogramem vlevo nahoře, zaskleno, původní stav, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Josef Čapek - Žena v šátku

Josef Čapek
Žena v šátku

Id: 80303

linoryt/papír, velikost tisku 21 x 15 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 700

Detail

Emil Filla - Zátiší

Emil Filla
Zátiší

Id: 73705

dřevoryt/papír, velikost ve výřezu 24 x 21 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Gabrielle Achenbach - Podvečer

Gabrielle Achenbach
Podvečer

Id: 78513

pastel/papír, rozměr 23 x 29 cm, signováno uprostřed dole tužkou, zaskleno, dekorativně adjustováno, PO

Vyvolávací cena:

10 500

Detail