Aukce XXXVIII./2017
Karel Hodr
Rybáři
Id: 78004
olej/překližka, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, vše v původním stavu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
13 800 Kč
Jiří Lacina
Tyrkys
Id: 71005
malba/sololit, rozměr 80 x 122 cm, signováno vpravo dole, datováno 97, autorsky olištováno, lokálně poškozená malba, původní stav, získáno z rodiny autora
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
13 000 Kč
Bohumír Dvorský
Lesní tůň
Id: 75601
olej/plátno, rozměr 75 x 110 cm, signováno vlevo dole, datováno 25, lokálně poškozená malba, značně poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
13 000 Kč
Joža Uprka
Dívka v kožichu
Id: 79802
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 60 x 32 cm, signováno vlevo dole, datováno 19, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
13 000 Kč
Josef Čapek
Autoportrét
Id: 80302
linoryt/papír, rozměr ve výřezu 18 x 14,5 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
13 000 Kč
Josef Holub
Vysoké nebe
Id: 73706
olej/karton, rozměr 27 x 18 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
12 600 Kč
Ležící akt
Id: 78101
kolorovaný linoryt/papír, velikost tisku 17,5 x 26 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
12 100 Kč
Božena Vohánková
Čtenářka
Id: 75003
olej/plátno, rozměr 70 x 99 cm, signováno vlevo dole, datováno 1944, poškozený rám, volné v rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
12 000 Kč
Ladislav J. Špitník
U Splitu
Id: 75201
olej/plátno, rozměr 38 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno 1936, oděrky na rámu, volné v rámu, lokálně poškozená malba
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
12 000 Kč
Robert Schlosser
Dvojice
Id: 80701
kombinovaná technika/kvaš/papír, velikost malby 32 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1920, zaskleno, poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
12 000 Kč
Maxmilian Pirner
Hlava dívky
Id: 74504
kresba/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 11,5 cm, monogram vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
11 000 Kč
Příhozy: 50
Antonín Brunner
Akt v zahradě
Id: 81101
olej/plátno/karton, rozměr 32 x 29 cm, signováno monogramem vlevo nahoře, zaskleno, původní stav, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
11 000 Kč
Josef Čapek
Žena v šátku
Id: 80303
linoryt/papír, velikost tisku 21 x 15 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 700 Kč
Emil Filla
Zátiší
Id: 73705
dřevoryt/papír, velikost ve výřezu 24 x 21 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 500 Kč
Gabrielle Achenbach
Podvečer
Id: 78513
pastel/papír, rozměr 23 x 29 cm, signováno uprostřed dole tužkou, zaskleno, dekorativně adjustováno, PO
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 500 Kč