Aukce XXXVIII./2017
Alois Kalvoda
Chaloupka ve stráni
Id: 76507
olej/lepenka, rozměr 23,5 x 34,5 cm, signováno vlevo dole, doba vzniku kolem 1920, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
27 000 Kč
Ota Bubeníček
Mladá Vožice
Id: 80601
olej/plátno, rozměr 50 x 66 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
26 000 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice
Id: 78007
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 37,5 cm, značeno v tisku vpravo dole, datováno 40, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
23 000 Kč
Prosvítající slunce
Id: 78504
kombinovaná technika/olej/lepenka, velikost malby 32,5 x 45 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, PO
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
23 000 Kč
Jaro Procházka
Liege
Id: 75802
olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 16 x 26 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
22 000 Kč
Příhozy: 48
Karel Langer
Panáci
Id: 74911
olej/plátno/karton, rozměr 29,7 x 48 cm, signováno vpravo dole, datováno 1905, na zadní straně věnování, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
22 000 Kč
Břemeno
Id: 78519
fotografie, velikost listu 39,5 x 30 cm, signováno vpravo dole Jan Saudek, popsáno uprostřed dole "Burden + 348", model print, print finished sept. 18, 1887, paspartováno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
22 000 Kč
František Daněk - Sedláček
Po žních
Id: 75801
olej/plátno/karton, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
21 000 Kč
Příhozy: 49
Benátky
Id: 76202
kolorovaná litografie/papír, velikost tisku 11,5 x 17 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 98/200, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, majitel získal přímo od autora
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
21 000 Kč
Zdeněk Burian
U sklenky vína
Id: 78515
tuš/papír, velikost kresby 22 x 21 cm, značeno monogramem vlevo dole, volně loženo, nerámováno, PO
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
20 400 Kč
Příhozy: 66
Viktor Oliva
Děvče v šátku
Id: 74910
olej/dřevo, rozměr 23 x 32 cm, signováno monogramem vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
20 000 Kč
Karel Hodr
Chorvatský přístav
Id: 76101
olej/karton, rozměr 33 x 48 cm, signováno vlevo dole, oboustranný obraz, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
19 001 Kč
Jiří Lacina
Dvě kruhové figury
Id: 71004
malba/sololit, rozměr 100 x 140 cm, nesignováno, autorsky olištováno, lokálně poškozená malba, oděrky na rámu, původní stav, získáno z rodiny autora
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
19 000 Kč
Karel Hodr
Anna Hodrová
Id: 74001
olej/plátno, rozměr 67 x 84 cm, signováno vlevo dole, datováno, poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
18 100 Kč
František Turek
Večer na Václavském náměstí
Id: 80309
olej/karton, rozměr 70 x 49 cm, signováno uprostřed dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
17 500 Kč