Aukce XXXVI./2017
Jan Klos
Pod břízami
Id: 65505
olej/karton, rozměr 42 x 29 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
3 400 Kč
Jan Slavíček
Pohled z Petřína
Id: 62803
litografie/papír, rozměr 28 x 41 cm, signováno vlevo dole, datováno 1965, vpravo dole signováno tužkou, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
3 350 Kč
Ladislav Kofránek
Snění
Id: 65123
patinovaná sádra, neznačeno, celková výška 28 cm, na spodní straně razítko Graniton, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 200 Kč
Julius Bartek
Středomořský motiv
Id: 66605
olej/plátno, rozměr 46 x 64 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 200 Kč
Sklo
Pohár
Id: 64119
kombinace zlato rubín, výška 15,5 cm, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 100 Kč
Jan Klos
Před domem
Id: 65503
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
600 Kč
3 100 Kč
Václav Karel
Mýtická postava
Id: 65220
olej/plátno, rozměr 35 x 51 cm, značeno na zadní straně, oděkry na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 000 Kč
Dubrovník
Id: 69403
pastel/papír, rozměr ve výřezu 30 x 39 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,
Vyvolávací cena:
900 Kč
2 700 Kč
Julius Viktor Berger
Studie postavy
Id: 61605
tužka/papír, rozměr 19 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, původní stav, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 600 Kč
Neznačeno
Na pastvě
Id: 64305
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 21 x 30 cm, pravděpodobně okruh A. Mánesa, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 600 Kč
Josef Bino
Horské hřebeny
Id: 66302
olej/plátno, rozměr 64 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 600 Kč
Lesní zákoutí
Id: 66807
olej/karton, rozměr 41 x 34 cm, signováno vlevo dole, datováno 1925, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 600 Kč
Jan Klos
Rybník
Id: 65502
olej/plátno/karton, rozměr 55 x 75 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 500 Kč
Charlotte Piepenhagen
Horský motiv
Id: 67612
kresba/papír, rozměr ve výřezu 27 x 20 cm, monogram vpravo dole, poškozená pasparta, volné v rámu, zaskleno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 500 Kč
Jan Paul
Studie k obrazu Sen
Id: 51034
olej/sololit, rozměr 42,5 x 32,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 1979, obraz v původním stavu, značně poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 400 Kč