Čas na serveru 03:15:08

Aukce XXXVI./2017

Jan Klos - Pod břízami

Jan Klos
Pod břízami

Id: 65505

olej/karton, rozměr 42 x 29 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

3 400

Detail

Jan Slavíček - Pohled z Petřína

Jan Slavíček
Pohled z Petřína

Id: 62803

litografie/papír, rozměr 28 x 41 cm, signováno vlevo dole, datováno 1965, vpravo dole signováno tužkou, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

3 350

Detail

Ladislav Kofránek - Snění

Ladislav Kofránek
Snění

Id: 65123

patinovaná sádra, neznačeno, celková výška 28 cm, na spodní straně razítko Graniton, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Julius Bartek - Středomořský motiv

Julius Bartek
Středomořský motiv

Id: 66605

olej/plátno, rozměr 46 x 64 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

 Sklo - Pohár

Sklo
Pohár

Id: 64119

kombinace zlato rubín, výška 15,5 cm, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Jan Klos - Před domem

Jan Klos
Před domem

Id: 65503

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
600

3 100

Detail

Václav Karel - Mýtická postava

Václav Karel
Mýtická postava

Id: 65220

olej/plátno, rozměr 35 x 51 cm, značeno na zadní straně, oděkry na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Dubrovník

Dubrovník

Id: 69403

pastel/papír, rozměr ve výřezu 30 x 39 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,

Vyvolávací cena:
900

2 700

Detail

Julius Viktor Berger - Studie postavy

Julius Viktor Berger
Studie postavy

Id: 61605

tužka/papír, rozměr 19 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, původní stav, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

  Neznačeno - Na pastvě

Neznačeno
Na pastvě

Id: 64305

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 21 x 30 cm, pravděpodobně okruh A. Mánesa, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Josef Bino - Horské hřebeny

Josef Bino
Horské hřebeny

Id: 66302

olej/plátno, rozměr 64 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

2 600

Detail

  Autor neurčen - Lesní zákoutí

Lesní zákoutí

Id: 66807

olej/karton, rozměr 41 x 34 cm, signováno vlevo dole, datováno 1925, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Jan Klos - Rybník

Jan Klos
Rybník

Id: 65502

olej/plátno/karton, rozměr 55 x 75 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Charlotte Piepenhagen - Horský motiv

Charlotte Piepenhagen
Horský motiv

Id: 67612

kresba/papír, rozměr ve výřezu 27 x 20 cm, monogram vpravo dole, poškozená pasparta, volné v rámu, zaskleno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Paul - Studie k obrazu Sen

Jan Paul
Studie k obrazu Sen

Id: 51034

olej/sololit, rozměr 42,5 x 32,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 1979, obraz v původním stavu, značně poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 400

Detail