Čas na serveru 06:48:45

Aukce XXXVI./2017

Václav Špála - Odpočívající dívka

Odpočívající dívka

Id: 63203

kolorovaný dřevoryt/papír, velikost tisku 25 x 17,5 cm, signováno vpravo dole, původní stav, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Příhozy: 62

Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer - Najáda na mořském břehu

Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer
Najáda na mořském břehu

Id: 64812

olej/plátno, rozměr 29 x 53 cm, signováno vpravo dole, doba vzniku kolem 1900, rámováno, dobrý stav, posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové přiložen

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Adolf Born - Cestovatel Emil Holub

Cestovatel Emil Holub

Id: 67303

autorský tisk, velikost listu 50 x 63,5 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Příhozy: 49

Jiří Hilmar - Dvojdílný objekt

Jiří Hilmar
Dvojdílný objekt

Id: 56901

vrstvený pauzovací papír/plátno/dřevo, rozměr každého 50 x 50 x 1,5, oba díly signovány na zadní straně, datovány, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
7 500

33 000

Detail

A. B. Piepenhagen - Měsíc nad hradem

A. B. Piepenhagen
Měsíc nad hradem

Id: 69501

akvarel/papír, rozměr 20 x 23 cm, nesignováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:

32 500

Detail

Josef Lada - Na útěku

Josef Lada
Na útěku

Id: 65301

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 10,5 x 13 cm, nesignováno, kresba z cyklu "Žertovné kousky Frantíka Klinděry", na zadní straně razítko vystaveno v Mánesu 1941, publikováno v "Josef Lada - Šprýmové komiksy z let 1922-1946", str. 80 a "České slovo", 1937, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Kamil Lhoták - Parníček

Kamil Lhoták
Parníček

Id: 64908

tempera/papír, rozměr ve výřezu 9,5 x 14 cm, signováno vlevo dole, vpravo dole datace, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:
7 000

32 000

Detail

Emanuel Hosperger - Skalisko

Emanuel Hosperger
Skalisko

Id: 62602

olej/plátno, rozměr 29 x 55 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

31 001

Detail

Příhozy: 88

Miloslav  Holý - Zátiší s ovocem

Miloslav Holý
Zátiší s ovocem

Id: 65107

pastel/papír, rozměr 27 x 35 cm, signováno vpravo dole, datováno 44, zaskleno, dekorativně adjustováno, posouzeno Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou, PhDr. Jiřím Machalickým, Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem CSc., konzultováno s rodinou autora

Vyvolávací cena:

26 700

Detail

Příhozy: 53

  Autor neurčen - Pradlenky

Pradlenky

Id: 64902

olej/dřevo, rozměr 15,5 x 20,5 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Příhozy: 52

Josef Krejsa - Pohled na České středohoří

Josef Krejsa
Pohled na České středohoří

Id: 66601

olej/plátno, rozměr 160 x 121 cm, signováno vlevo dole, malba lokálně poškozena, mohutný rám

Vyvolávací cena:
6 000

26 000

Detail

Ferdinand Engelmüller - Podzimní nálada

Ferdinand Engelmüller
Podzimní nálada

Id: 67102

olej/plátno/karton, rozměr 23 x 28 cm, signováno vlevo dole, datováno 1904, na zadní straně pozůstalostní razítko, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Karel Nejedlý - Zarostlá tůň

Karel Nejedlý
Zarostlá tůň

Id: 67606

olej/plátno/karton, rozměr 43 x 59 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Adolf Born - Krysař

Krysař

Id: 67302

litografie/papír, velikost listu 31,5 x 23,5 cm, signováno vpravo dole, autorský tisk, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Příhozy: 57

Ferdinand Engelmüller - Vrby u potoka

Ferdinand Engelmüller
Vrby u potoka

Id: 67608

olej/karton, rozměr 13 x 21 cm, monogram vpravo dole, 90. léta, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

23 000

Detail