Čas na serveru 03:57:53

Aukce XXXVI./2017

Jaroslav Veris (Zamazal) - Moře s měsícem

Jaroslav Veris (Zamazal)
Moře s měsícem

Id: 69402

olej/sololit, rozměr 35 x 85 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz pochází z pozůstalosti autora

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Grus - V zatáčce

Jaroslav Grus
V zatáčce

Id: 63801

tempera/papír, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole datováno 1979, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

5 200

Detail

  Autor neurčen - Sedící akt

Sedící akt

Id: 64705

olej/plátno, rozměr 40 x 30 cm,vlevo dole monogram O, pravděpodobně Jakub Obrovský, malba lokálně poškozena, doporučeno čistit a restaurovat, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Rudolf Zich - Abstrakce

Rudolf Zich
Abstrakce

Id: 65205

olej/sololit, rozměr 54,5 x 122 cm, signováno vlevo dole, datováno 80, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Paur - Krajina

Jaroslav Paur
Krajina

Id: 64804

olej/karton, rozměr ve výřezu 25 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno 55, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
500

4 988

Detail

Karel Rašek - Před kostelem

Karel Rašek
Před kostelem

Id: 64307

olej/karton, rozměr 25 x 34,5 cm, nesignováno, rámováno, obraz nesedí velikostí k rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

4 901

Detail

Jan Spáčil - Harrachov

Jan Spáčil
Harrachov

Id: 67001

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, popis, datace 1927, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

4 800

Detail

František Škrabánek - Chaloupka u lesa

František Škrabánek
Chaloupka u lesa

Id: 66403

olej/plátno, rozměr 55 x 70 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

4 700

Detail

Jiří Skořepa - Zimní potok

Jiří Skořepa
Zimní potok

Id: 68304

olej/karton, rozměr 50 x 40 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v dobrém stavu

Vyvolávací cena:
1 200

4 650

Detail

  Autor neurčen - Slonovinové sousoší

Slonovinové sousoší

Id: 64128

slonovina,rozměr 16,5 x 10,5 cm, drobně poškozeno, Čína

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

  Neznačeno - Portrét

Neznačeno
Portrét

Id: 64301

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 27 x 21 cm, 18. století, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Ota Janeček - Slunce

Slunce

Id: 64806

tempera/papír, rozměr ve výřezu 5 x 9,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1950, paspartováno, zaskleno, vše v původním stavu

Vyvolávací cena:
500

4 600

Detail

  Neznačeno - Jezdci

Neznačeno
Jezdci

Id: 65203

olej/plátno/dřevo, velikost malby 110 x 57,5 cm, přelom 19. a 20. století, obraz byl součástí nábytku

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Albín Brunovský - Summer Image II.

Albín Brunovský
Summer Image II.

Id: 66801

lept/papír, velikost tisku 9,5 x 12,5 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

František  Max - Stromy před domem

František Max
Stromy před domem

Id: 64403

olej/karton, rozměr 22 x 17,5 cm, nesignováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

4 544

Detail