Aukce XXXVI./2017
Jaroslav Veris (Zamazal)
Moře s měsícem
Id: 69402
olej/sololit, rozměr 35 x 85 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz pochází z pozůstalosti autora
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
5 500 Kč
Jaroslav Grus
V zatáčce
Id: 63801
tempera/papír, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole datováno 1979, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 200 Kč
Sedící akt
Id: 64705
olej/plátno, rozměr 40 x 30 cm,vlevo dole monogram O, pravděpodobně Jakub Obrovský, malba lokálně poškozena, doporučeno čistit a restaurovat, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 000 Kč
Rudolf Zich
Abstrakce
Id: 65205
olej/sololit, rozměr 54,5 x 122 cm, signováno vlevo dole, datováno 80, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
5 000 Kč
Jaroslav Paur
Krajina
Id: 64804
olej/karton, rozměr ve výřezu 25 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno 55, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
4 988 Kč
Karel Rašek
Před kostelem
Id: 64307
olej/karton, rozměr 25 x 34,5 cm, nesignováno, rámováno, obraz nesedí velikostí k rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 901 Kč
Jan Spáčil
Harrachov
Id: 67001
olej/plátno/karton, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, popis, datace 1927, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
4 800 Kč
František Škrabánek
Chaloupka u lesa
Id: 66403
olej/plátno, rozměr 55 x 70 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
4 700 Kč
Jiří Skořepa
Zimní potok
Id: 68304
olej/karton, rozměr 50 x 40 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
4 650 Kč
Slonovinové sousoší
Id: 64128
slonovina,rozměr 16,5 x 10,5 cm, drobně poškozeno, Čína
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
4 600 Kč
Neznačeno
Portrét
Id: 64301
olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 27 x 21 cm, 18. století, paspartováno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 600 Kč
Slunce
Id: 64806
tempera/papír, rozměr ve výřezu 5 x 9,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1950, paspartováno, zaskleno, vše v původním stavu
Vyvolávací cena:
500 Kč
4 600 Kč
Neznačeno
Jezdci
Id: 65203
olej/plátno/dřevo, velikost malby 110 x 57,5 cm, přelom 19. a 20. století, obraz byl součástí nábytku
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 600 Kč
Albín Brunovský
Summer Image II.
Id: 66801
lept/papír, velikost tisku 9,5 x 12,5 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 600 Kč
František Max
Stromy před domem
Id: 64403
olej/karton, rozměr 22 x 17,5 cm, nesignováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 544 Kč