Čas na serveru 19:32:42

Aukce XXXVI./2017

Václav Radimský - Zarostlé břehy

Václav Radimský
Zarostlé břehy

Id: 65507

olej/karton, rozměr 50 x 69 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, prasklé sklo, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem a PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:
70 000

190 000

Detail

Příhozy: 51

Václav Radimský - Říční zátočina

Václav Radimský
Říční zátočina

Id: 62806

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, pod sklem nečistoty, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem a PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:
70 000

140 000

Detail

Václav Radimský - Tůňka

Václav Radimský
Tůňka

Id: 63802

olej/karton, rozměr 41 x 51 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem a PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:
40 000

115 000

Detail

Příhozy: 56

Martin Benka - Při západu slunce

Martin Benka
Při západu slunce

Id: 63001

olej/plátno/karton, rozměr 26 x 30 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, značně zašpiněno, jedná se o autorovo rané dílo, ve kterém se značí vliv jeho učitele Aloise Kalvody, doba vzniku kolem 1910, kdy autor žil v Praze na Vinohradech, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
12 000

105 000

Detail

Příhozy: 50

Adolf Born - Závod trpaslíků

Závod trpaslíků

Id: 67201

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 22 x 24 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, majitelem získáno přímo od autora

Vyvolávací cena:
12 000

101 000

Detail

Příhozy: 89

Josef Jíra - Třešňový květ

Josef Jíra
Třešňový květ

Id: 67401

olej/plátno, rozměr 30 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno 97, autorsky olištováno, původní stav

Vyvolávací cena:
9 000

93 000

Detail

Příhozy: 91

Josef Čapek - Holubička

Josef Čapek
Holubička

Id: 63702

kresba rudkou/papír, fixováno v původní paspartě, rozměr ve výřezu 23,5 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno 1933, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, posudek PhDr. Pavly Pečínkové CSc. přiložen, konzultováno s Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem CSc. a Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou

Vyvolávací cena:
20 000

91 000

Detail

Příhozy: 72

Vladimír Sychra - Zátiší s kočkou

Vladimír Sychra
Zátiší s kočkou

Id: 65104

olej/dřevo, rozměr 43 x 93 cm, signováno vlevo dole, uvedeno ve Volných směrech viz zadní strana, vystaveno 1941 v Mánesu, obraz ve velmi dobrém stavu, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
10 000

89 000

Detail

Příhozy: 90

Karel Špillar - Plavení koní

Karel Špillar
Plavení koní

Id: 65103

olej/plátno, rozměr 47 x 70 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, velmi dobrý stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
10 000

71 000

Detail

Příhozy: 73

Georges Kars - Dívka s náhrdelníkem

Georges Kars
Dívka s náhrdelníkem

Id: 65113

kresba/papír, rozměr 48 x 69 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

71 000

Detail

Příhozy: 89

Olbram Zoubek - Markéta

Markéta

Id: 68801

reliéf, patinovaný bronz, rozměr 46,5 x 20 cm, značeno na zadní straně, původní stav

Vyvolávací cena:
8 000

69 000

Detail

Příhozy: 64

Jan Köppl - Lesní tůň s ledňáčky

Jan Köppl
Lesní tůň s ledňáčky

Id: 67701

olej/plátno, rozměr 60 x 86 cm, nesignováno, v minulosti restaurováno, rentoilováno, novodobě rámováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, jedná se o mimořádnou příležitost získat obraz žáka Julia Mařáka, který se na trhu téměř nevyskytuje, tento obraz byl vytvořen patrně v období mezi lety 1900 - 1905, jak uvádní PhDr. Michael Zachař ve svém posudku, který je přiložen

Vyvolávací cena:
15 000

66 000

Detail

Otto Gutfreund - Kubistická hlava

Otto Gutfreund
Kubistická hlava

Id: 61610

bronzová plastika, výška 26 cm, jedná se o starší odlitek ze 60. let, značeno G ve spodní části

Vyvolávací cena:
12 000

61 000

Detail

Příhozy: 54

Andy Warhol - Alžběta

Andy Warhol
Alžběta

Id: 64601

serigrafie/ruční papír, velikost listu 56,5 x 37,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 39/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., na zadní straně listu razítka Art Gallery New York, Leo Castelli

Vyvolávací cena:

61 000

Detail

Příhozy: 83

Karel Černý - Constanta

Karel Černý
Constanta

Id: 65115

pastel/papír, velikost kresby 38 x 48,5 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 57, zaskleno, rámováno, okraje listu drobně poškozeny kapalinou

Vyvolávací cena:
10 000

59 000

Detail

Příhozy: 61