Aukce XXXVI./2017
Václav Radimský
Zarostlé břehy
Id: 65507
olej/karton, rozměr 50 x 69 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, prasklé sklo, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem a PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
Vyvolávací cena:
70 000 Kč
190 000 Kč
Příhozy: 51
Václav Radimský
Říční zátočina
Id: 62806
olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, pod sklem nečistoty, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem a PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
Vyvolávací cena:
70 000 Kč
140 000 Kč
Václav Radimský
Tůňka
Id: 63802
olej/karton, rozměr 41 x 51 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem a PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
Vyvolávací cena:
40 000 Kč
115 000 Kč
Příhozy: 56
Martin Benka
Při západu slunce
Id: 63001
olej/plátno/karton, rozměr 26 x 30 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, značně zašpiněno, jedná se o autorovo rané dílo, ve kterém se značí vliv jeho učitele Aloise Kalvody, doba vzniku kolem 1910, kdy autor žil v Praze na Vinohradech, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
105 000 Kč
Příhozy: 50
Závod trpaslíků
Id: 67201
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 22 x 24 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, majitelem získáno přímo od autora
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
101 000 Kč
Příhozy: 89
Josef Jíra
Třešňový květ
Id: 67401
olej/plátno, rozměr 30 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno 97, autorsky olištováno, původní stav
Vyvolávací cena:
9 000 Kč
93 000 Kč
Příhozy: 91
Josef Čapek
Holubička
Id: 63702
kresba rudkou/papír, fixováno v původní paspartě, rozměr ve výřezu 23,5 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno 1933, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, posudek PhDr. Pavly Pečínkové CSc. přiložen, konzultováno s Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem CSc. a Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
91 000 Kč
Příhozy: 72
Vladimír Sychra
Zátiší s kočkou
Id: 65104
olej/dřevo, rozměr 43 x 93 cm, signováno vlevo dole, uvedeno ve Volných směrech viz zadní strana, vystaveno 1941 v Mánesu, obraz ve velmi dobrém stavu, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
89 000 Kč
Příhozy: 90
Karel Špillar
Plavení koní
Id: 65103
olej/plátno, rozměr 47 x 70 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, velmi dobrý stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
71 000 Kč
Příhozy: 73
Georges Kars
Dívka s náhrdelníkem
Id: 65113
kresba/papír, rozměr 48 x 69 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
71 000 Kč
Příhozy: 89
Markéta
Id: 68801
reliéf, patinovaný bronz, rozměr 46,5 x 20 cm, značeno na zadní straně, původní stav
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
69 000 Kč
Příhozy: 64
Jan Köppl
Lesní tůň s ledňáčky
Id: 67701
olej/plátno, rozměr 60 x 86 cm, nesignováno, v minulosti restaurováno, rentoilováno, novodobě rámováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, jedná se o mimořádnou příležitost získat obraz žáka Julia Mařáka, který se na trhu téměř nevyskytuje, tento obraz byl vytvořen patrně v období mezi lety 1900 - 1905, jak uvádní PhDr. Michael Zachař ve svém posudku, který je přiložen
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
66 000 Kč
Otto Gutfreund
Kubistická hlava
Id: 61610
bronzová plastika, výška 26 cm, jedná se o starší odlitek ze 60. let, značeno G ve spodní části
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
61 000 Kč
Příhozy: 54
Andy Warhol
Alžběta
Id: 64601
serigrafie/ruční papír, velikost listu 56,5 x 37,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 39/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., na zadní straně listu razítka Art Gallery New York, Leo Castelli
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
61 000 Kč
Příhozy: 83
Karel Černý
Constanta
Id: 65115
pastel/papír, velikost kresby 38 x 48,5 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 57, zaskleno, rámováno, okraje listu drobně poškozeny kapalinou
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
59 000 Kč
Příhozy: 61