Aukce XXXVI./2017
Vlastimil Košvanec
Hudba v přírodě
Id: 65701
olej/plátno, rozměr 105 x 80 cm, signováno vpravo dole, lokálně poškozená malba, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
57 000 Kč
Jan Smetana
Skleník v botanické zahradě
Id: 62701
olej/sololit, rozměr 32 x 52 cm, singováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, autorsky olištováno hliníkovou lištou, zcela původní stav
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
55 500 Kč
Příhozy: 64
Karel Hodr
Na Čertovce
Id: 65601
olej/karton, rozměr 34 x 55 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
50 400 Kč
Příhozy: 72
Karel Souček (Bor)
Don Quiot
Id: 64811
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
50 300 Kč
Příhozy: 78
František Tavík Šimon
Na pláži
Id: 64703
olej/dřevěná deska, rozměr 16 x 61 cm, monogram vpravo dole, rámováno, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
49 000 Kč
Josef Velčovský
Karavana
Id: 65401
olej/sololit, rozměr 30 x 38 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně popsáno, datováno 04, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
46 000 Kč
Příhozy: 66
Jan Honsa
Pasáček
Id: 67610
olej/karton, rozměr 20 x 30 cm, signováno vpravo dole, přibližná doba vzniku kolem 1903, oboustranný obraz, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
44 000 Kč
Příhozy: 49
František Zdeněk Eberl
Procházka po pobřeží
Id: 65109
akvarel/papír, rozměr 40 x 31 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
43 500 Kč
Příhozy: 61
Bohuslav Reynek
Vrby u rybníka
Id: 61601
uhel/papír, rozměr 33 x 45 cm, signováno vpravo dole, původní stav, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
43 000 Kč
Příhozy: 55
Guiseppe Pitto
Na tržišti
Id: 63101
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
43 000 Kč
Příhozy: 49
Vladimír Komárek
Před oponou
Id: 101
olej/sololit, rozměr 40 x 48 cm, singováno vlevo dole, původní stav
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
43 000 Kč
Richard Bloos
Dostihové odpoledne
Id: 65105
olej/plátno, rozměr 46,5 x 75 cm, signováno vpravo dole, datováno 37, dekorativně adjustováno, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
42 000 Kč
Václav Boštík
Kruhy
Id: 63501
pastel/papír, rozměr ve výřezu 49 x 39 cm, signováno uprostřed dole, datováno 1990, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
40 850 Kč
Andy Warhol
Marilyn
Id: 64602
serigrafie/ruční papír, velikost listu 56,5 x 37,8 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 62/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO, Ph.D., na zadní straně listu razítka Art Gallery New York, Leo Castelli
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
39 001 Kč
Příhozy: 59
Salvador Dalí
Sv. Jiří a drak
Id: 66810
litografie/papír, rozměr ve výřezu 52 x 75 cm, originální signatura tužkou vpravo dole, datováno 1962, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
37 500 Kč