Čas na serveru 12:45:04

Aukce XXXVI./2017

Vlastimil  Košvanec - Hudba v přírodě

Vlastimil Košvanec
Hudba v přírodě

Id: 65701

olej/plátno, rozměr 105 x 80 cm, signováno vpravo dole, lokálně poškozená malba, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:
15 000

57 000

Detail

Jan  Smetana - Skleník v botanické zahradě

Jan Smetana
Skleník v botanické zahradě

Id: 62701

olej/sololit, rozměr 32 x 52 cm, singováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, autorsky olištováno hliníkovou lištou, zcela původní stav

Vyvolávací cena:
7 500

55 500

Detail

Příhozy: 64

Karel Hodr - Na Čertovce

Karel Hodr
Na Čertovce

Id: 65601

Vyvolávací cena:

50 400

Detail

Příhozy: 72

Karel Souček (Bor) - Don Quiot

Karel Souček (Bor)
Don Quiot

Id: 64811

Vyvolávací cena:

50 300

Detail

Příhozy: 78

František Tavík Šimon - Na pláži

František Tavík Šimon
Na pláži

Id: 64703

olej/dřevěná deska, rozměr 16 x 61 cm, monogram vpravo dole, rámováno, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

49 000

Detail

Josef Velčovský - Karavana

Josef Velčovský
Karavana

Id: 65401

olej/sololit, rozměr 30 x 38 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně popsáno, datováno 04, rámováno

Vyvolávací cena:

46 000

Detail

Příhozy: 66

Jan Honsa - Pasáček

Jan Honsa
Pasáček

Id: 67610

olej/karton, rozměr 20 x 30 cm, signováno vpravo dole, přibližná doba vzniku kolem 1903, oboustranný obraz, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

44 000

Detail

Příhozy: 49

František Zdeněk Eberl - Procházka po pobřeží

František Zdeněk Eberl
Procházka po pobřeží

Id: 65109

akvarel/papír, rozměr 40 x 31 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

43 500

Detail

Příhozy: 61

Bohuslav Reynek - Vrby u rybníka

Bohuslav Reynek
Vrby u rybníka

Id: 61601

uhel/papír, rozměr 33 x 45 cm, signováno vpravo dole, původní stav, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Příhozy: 55

Guiseppe Pitto - Na tržišti

Guiseppe Pitto
Na tržišti

Id: 63101

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Příhozy: 49

Vladimír Komárek - Před oponou

Vladimír Komárek
Před oponou

Id: 101

olej/sololit, rozměr 40 x 48 cm, singováno vlevo dole, původní stav

Vyvolávací cena:
15 000

43 000

Detail

Richard Bloos - Dostihové odpoledne

Richard Bloos
Dostihové odpoledne

Id: 65105

olej/plátno, rozměr 46,5 x 75 cm, signováno vpravo dole, datováno 37, dekorativně adjustováno, velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Václav Boštík - Kruhy

Václav Boštík
Kruhy

Id: 63501

pastel/papír, rozměr ve výřezu 49 x 39 cm, signováno uprostřed dole, datováno 1990, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
18 000

40 850

Detail

Andy Warhol - Marilyn

Andy Warhol
Marilyn

Id: 64602

serigrafie/ruční papír, velikost listu 56,5 x 37,8 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 62/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO, Ph.D., na zadní straně listu razítka Art Gallery New York, Leo Castelli

Vyvolávací cena:

39 001

Detail

Příhozy: 59

Salvador Dalí - Sv. Jiří a drak

Salvador Dalí
Sv. Jiří a drak

Id: 66810

litografie/papír, rozměr ve výřezu 52 x 75 cm, originální signatura tužkou vpravo dole, datováno 1962, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

37 500

Detail