Aukce XXXVI./2017
Anna Sequensová
Říční zátoka
Id: 69620
olej/karton, rozměr 24 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, poškozena malba i rám
Vyvolávací cena:
500 Kč
7 000 Kč
Jindřich Štyrský
Bez názvu
Id: 67802
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 10,5 cm, signováno vpravo dole ŠTYRSKÝ ?, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 700 Kč
Mikoláš Aleš
Kresba pro slabikář
Id: 64001
tuš/papír, rozměr ve výřezu 15 x 13 cm, značeno monogramem uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, poškozeno plísní, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 500 Kč
Emanuel Kodet
Dívčí toaleta
Id: 65124
glazovaný porcelán, neznačeno, celková výška 24,5 cm, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
6 500 Kč
Jindřich Fürst
Zasněžené hory
Id: 66301
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, nesignováno, rok vzniku kolem 1935, v minulosti drobně restaurováno, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 500 Kč
František Tavík Šimon
V noční ulici
Id: 62902
litografie/papír, velikost tisku 39 x 30 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 000 Kč
Karl Flieher
Alpská krajina
Id: 65116
olej/plátno, rozměr 29 x 33,5 cm, signováno vlevo dole, popis, datace, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
6 000 Kč
Porcelán
U spinetu
Id: 64114
glazovaný porcelán, výška 12,5 cm, značeno na spodní straně Německo, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 600 Kč
Josef Loukota
Starý muž
Id: 64129
olej/plátno, rozměr 49 x 39 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 500 Kč
Leopold Musil
Sluneční krajina
Id: 64802
olej/karton, rozměr 32 x 60 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
5 500 Kč
Rybáři
Id: 66604
olej/plátno, rozměr 47 x 62 cm, značeno Beneš vlevo dole, lokální poškození malby, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
5 500 Kč
Albín Brunovský
A few minutes Zero
Id: 66802
lept/papír, velikost tisku 9,5 x 7,5 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
5 500 Kč
Letní vesnice
Id: 66808
olej/plátno, rozměr 40 x 48 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
5 500 Kč
Josef Treuchel
Zelené bárky
Id: 67501
olej/sololit, rozměr 55 x 80 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
5 500 Kč
Surrealistický motiv
Id: 68101
olej/plátno, rozměr 58 x 89 cm, značeno na zadní straně, autorsky olištováno, původní stav
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč