Čas na serveru 17:55:51

Aukce XXXVI./2017

Anna Sequensová - Říční zátoka

Anna Sequensová
Říční zátoka

Id: 69620

olej/karton, rozměr 24 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, poškozena malba i rám

Vyvolávací cena:
500

7 000

Detail

Jindřich Štyrský - Bez názvu

Jindřich Štyrský
Bez názvu

Id: 67802

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 10,5 cm, signováno vpravo dole ŠTYRSKÝ ?, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

6 700

Detail

Mikoláš Aleš - Kresba pro slabikář

Mikoláš Aleš
Kresba pro slabikář

Id: 64001

tuš/papír, rozměr ve výřezu 15 x 13 cm, značeno monogramem uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, poškozeno plísní, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Emanuel Kodet - Dívčí toaleta

Emanuel Kodet
Dívčí toaleta

Id: 65124

glazovaný porcelán, neznačeno, celková výška 24,5 cm, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:

Detail

Jindřich Fürst - Zasněžené hory

Jindřich Fürst
Zasněžené hory

Id: 66301

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, nesignováno, rok vzniku kolem 1935, v minulosti drobně restaurováno, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail

František Tavík Šimon - V noční ulici

František Tavík Šimon
V noční ulici

Id: 62902

litografie/papír, velikost tisku 39 x 30 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Karl Flieher - Alpská krajina

Karl Flieher
Alpská krajina

Id: 65116

olej/plátno, rozměr 29 x 33,5 cm, signováno vlevo dole, popis, datace, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

 Porcelán - U spinetu

Porcelán
U spinetu

Id: 64114

glazovaný porcelán, výška 12,5 cm, značeno na spodní straně Německo, původní stav

Vyvolávací cena:

5 600

Detail

Josef Loukota - Starý muž

Josef Loukota
Starý muž

Id: 64129

olej/plátno, rozměr 49 x 39 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Leopold Musil - Sluneční krajina

Leopold Musil
Sluneční krajina

Id: 64802

olej/karton, rozměr 32 x 60 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Rybáři

Rybáři

Id: 66604

olej/plátno, rozměr 47 x 62 cm, značeno Beneš vlevo dole, lokální poškození malby, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Albín Brunovský - A few minutes Zero

Albín Brunovský
A few minutes Zero

Id: 66802

lept/papír, velikost tisku 9,5 x 7,5 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Letní vesnice

Letní vesnice

Id: 66808

olej/plátno, rozměr 40 x 48 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Josef Treuchel - Zelené bárky

Josef Treuchel
Zelené bárky

Id: 67501

olej/sololit, rozměr 55 x 80 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Surrealistický motiv

Surrealistický motiv

Id: 68101

olej/plátno, rozměr 58 x 89 cm, značeno na zadní straně, autorsky olištováno, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail