Aukce XXXVI./2017
Jan Kojan
U kostela
Id: 69615
olej/karton, rozměr 21 x 28 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 500 Kč
Emil Filla
Kubistické zátiší
Id: 64303
tužka/papír, rozměr ve výřezu 28 x 22 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
10 400 Kč
Neznačeno
U houpaček
Id: 68301
olej/karton, rozměr 33 x 38 cm, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 100 Kč
Svatební přání
Id: 61604
kombinovaná technika/ruční papír, rozměr 29,5 x 42 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně věnování s datací a podpisem, původní stav, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
10 000 Kč
Ovocné zátiší
Id: 63206
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 33 x 41 cm, signováno vpravo dole, datováno 39, zaskleno novodobě paspartováno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 000 Kč
Georges Kars
Muž s dýmkou
Id: 63703
tužka/papír, rozměr 35 x 27 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
10 000 Kč
Neznačeno
Zastavení
Id: 66101
olej/plátno, rozměr 74 x 100 cm, v minulosti restaurováno - rentoilováno, 19. století, poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
10 000 Kč
Porcelán
Dívka s ovečkou
Id: 64107
glazovaný porcelán, výška 12,5 cm, značeno na spodní straně Míšeň, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 700 Kč
Porcelán
Únos
Id: 64111
glazovaný porcelán, výška 19 cm, značeno na spodní straně Míšeň, drobně poškozeno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 700 Kč
František Tichý
Otec a syn
Id: 69105
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 22 x 16 cm, signováno vpravo dole, datováno 48, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 560 Kč
František Daněk - Sedláček
Říční údolí
Id: 64603
olej/plátno/karton, rozměr 48,5 x 65 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, odštípnuté sklo, uvolněné v rámu, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 500 Kč
Pavel Vavrys
Loutky
Id: 63604
olej/plátno, rozměr 45,5 x 45,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 200 Kč
Jindřich Šimek
Přeháňky
Id: 66701
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 1941, zaskleno, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 100 Kč
Porcelán
Hudební sousoší
Id: 64103
glazovaný porcelán, výška 19 cn, šířka 23 cm, značeno na spodní straně Německo, drobně poškozeno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 000 Kč
Josef Heu
Obětování
Id: 64905
bronzová plastika, rozměr 44 x 26,5 cm, signováno na podstavci, datováno 1927, původní stav
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
8 700 Kč