Čas na serveru 10:28:59

Aukce XXXVI./2017

Jan  Kojan - U kostela

Jan Kojan
U kostela

Id: 69615

olej/karton, rozměr 21 x 28 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Emil Filla - Kubistické zátiší

Emil Filla
Kubistické zátiší

Id: 64303

tužka/papír, rozměr ve výřezu 28 x 22 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 400

Detail

  Neznačeno - U houpaček

Neznačeno
U houpaček

Id: 68301

olej/karton, rozměr 33 x 38 cm, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 100

Detail

Ota Janeček - Svatební přání

Svatební přání

Id: 61604

kombinovaná technika/ruční papír, rozměr 29,5 x 42 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně věnování s datací a podpisem, původní stav, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Václav Špála - Ovocné zátiší

Ovocné zátiší

Id: 63206

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 33 x 41 cm, signováno vpravo dole, datováno 39, zaskleno novodobě paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Georges Kars - Muž s dýmkou

Georges Kars
Muž s dýmkou

Id: 63703

tužka/papír, rozměr 35 x 27 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

  Neznačeno - Zastavení

Neznačeno
Zastavení

Id: 66101

olej/plátno, rozměr 74 x 100 cm, v minulosti restaurováno - rentoilováno, 19. století, poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

 Porcelán - Dívka s ovečkou

Porcelán
Dívka s ovečkou

Id: 64107

glazovaný porcelán, výška 12,5 cm, značeno na spodní straně Míšeň, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:

9 700

Detail

 Porcelán - Únos

Porcelán
Únos

Id: 64111

glazovaný porcelán, výška 19 cm, značeno na spodní straně Míšeň, drobně poškozeno

Vyvolávací cena:

9 700

Detail

František  Tichý - Otec a syn

František Tichý
Otec a syn

Id: 69105

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 22 x 16 cm, signováno vpravo dole, datováno 48, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

9 560

Detail

František Daněk - Sedláček - Říční údolí

František Daněk - Sedláček
Říční údolí

Id: 64603

olej/plátno/karton, rozměr 48,5 x 65 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, odštípnuté sklo, uvolněné v rámu, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Pavel Vavrys - Loutky

Pavel Vavrys
Loutky

Id: 63604

olej/plátno, rozměr 45,5 x 45,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

9 200

Detail

Jindřich Šimek - Přeháňky

Jindřich Šimek
Přeháňky

Id: 66701

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 1941, zaskleno, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

9 100

Detail

 Porcelán - Hudební sousoší

Porcelán
Hudební sousoší

Id: 64103

glazovaný porcelán, výška 19 cn, šířka 23 cm, značeno na spodní straně Německo, drobně poškozeno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Josef Heu - Obětování

Josef Heu
Obětování

Id: 64905

bronzová plastika, rozměr 44 x 26,5 cm, signováno na podstavci, datováno 1927, původní stav

Vyvolávací cena:
6 000

8 700

Detail